SATICI YADA ALICI TARAFLARDAN BİR RİCAMIZ OLACAK....!!!!

İkinci El Metal Dedektörler Forumunda Satılan Metal Dedektörler Bu Foruma Taşınacaktır, Bu Forumda Gördüğünüz Dedektör İlanlarına Lütfen Teklif Vermeyiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
AraşTIRmaCI
Mesajlar: 853
Kayıt: 26 May 2009, 22:08

SATICI YADA ALICI TARAFLARDAN BİR RİCAMIZ OLACAK....!!!!

Okunmamış mesaj gönderen AraşTIRmaCI » 23 Ağu 2011, 22:49

MERHABA DEĞERLİ KARDEŞLERİMİZ..SİZDEN BİR RİCAMIZ OLACAK..SATMIŞ OLDUĞUNUZ CİHAZI, KAÇ TL YE VS. SATTIĞINIZI YAZARSANIZ SEVİNİRİZ..

BUNU İSTEMEMİZDE Kİ YEGANE AMAÇ; ALICISI OLAN KİŞİLERİ YADA O TÜR BİR CİHAZI ALMAYI DÜŞÜNENLERİ BİLGİLENDİRMEK VE BU YOLLA TABİRİ CAİZSE KAZIKLANMAKTAN KURTARMAKTIR..

MALUM TR DE SİMSAR KİŞİ VE KİŞİLİKLER OLDUKÇA BOLDUR.3 KURUŞA ALINABİLECEK BİR CİHAZA 5 KURUŞ FİYAT ÇEKENLERE SEVGİLİ DOSTLARIMIZI YEM YAPMAYALIM İSTİYORUZ.BU İŞİN PAZARLAMASINA İLGİ ÇOK OLDUĞUNDAN, BU TÜR 2. EL CİHAZLARI TOPLAYIP YÜKSEK KAR MARJI İLE BAŞKALARINA SATMAYI BAŞARAN KİŞİLER MEVCUTTUR.EL ALTINDAN, TEL VE MSN YOLU İLE ŞAHSI YADA BAŞKALARINI YÖNLENDİREREK TOPLAYAN/TOPLATAN KİŞİLER, BİLİNİZ Kİ BELLİ BİR ZAMAN ARALIĞINDAN SONRA AYNI CİHAZI SİZE DAHA YÜKSEK FİYATA SATACAKLARDIR..

BUNU ÖNLEMEK İÇİN GELİN SATIN ALDIĞINIZ YADA SATTIĞINIZ CİHAZIN NE KADARA ALINIP SATILDIĞINI BURADA YAZINIZ.BU ÇEKİNİLECEK YADA UTANILACAK BİR ŞEY DE DEĞİLDİR SEVGİLİ DOSTLAR..ZATEN 2. EL DEDEKTÖR İLANLARINA ÖNCELERİ SICAK BAKMAYAN BİZLER, SONRASINDA DEFİNECİ YADA TEKTEKÇİ KARDEŞLERİMİZİN BUNU İSTEYEBİLECEĞİNİ VE AYRICA SEVİYELİ VE DÜRÜST BİR BİÇİMDE BUNU GERÇEKLEŞTİRECEKLERİNE İNANDIK.BURADA SATIŞI OLAN HER TÜRLÜ MATERYAL VS. DEN SİTEMİZ KESİNLİKLE HİÇ BİR HAK TALEB ETMEYİP, AYRICA DESTEK OLMAYI KENDİSİNE HEDEF SEÇMİŞTİR..UMARIM ARZU ETTİKLERİMİZ SİZLERİ VE SONRASINDA BİZLERİ MUTLU EDER DİYE DÜŞÜNÜYOR VE DİLİYORUZ...

SAYGI, SEVGİ VE HOŞ GÖRÜ ÇERÇEVESİNDE SİZLERLE OLMAKTAN MUTLU OLDUĞUMUZU BİLMENİZİ İSTERİZ...


http://www.definem.org
YÖNETİM
..........THE LAST EXPLORERS............


http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

Cevapla

“(SATILDI) SATIŞI BİTEN METAL DEDEKTÖR İLANLARI” sayfasına dön