tesoro cortes sıfır ayarında

İkinci El Metal Dedektörler Forumunda Satılan Metal Dedektörler Bu Foruma Taşınacaktır, Bu Forumda Gördüğünüz Dedektör İlanlarına Lütfen Teklif Vermeyiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

TEKTEKÇİ
Mesajlar: 52
Kayıt: 29 May 2009, 20:56

tesoro cortes sıfır ayarında

Okunmamış mesaj gönderen TEKTEKÇİ » 22 Tem 2011, 22:08

tesoro modelleri icinde en iyisi en üst modeli sıfırdan farksız cizik yok 1600tl bursada elden veya kargo ödemeli kapıda ödemeli şekilde gönderi yapabilirim siteden alınma özellikleri kopyalıyorum

Tesoro Cortes, analok kontrolleri ve dijital sinyal prosesörü ile kullanımı kolay hedef cinsi tanımlayan iyi bir yardımcıdır. Cortesi kullanımı için sayfalarca yoğun el kitaplarına veya video kullanım kasetlerine ihtiyacınız yoktur. En basit şekliyle, Cortes'i açın ve avcılığa hemen başlayın ve dünyanın hazinelerini tespit edin. Ayırım modunda kullanım ile ilgili olarak, Cortes fabrika başlangıç ayarı ile kullanılabilecektir vede hiç bir başka ayara ihtiyacı yoktur. Dijital ekran size kullanım ile ilgili olarak bilgileri yansıtacaktır. En üst satır alfabetik olarak hedef cinslerini yansıtır. Her bir ayrı metal cinsi 4 ayrı gruptan birinde belirtilir. Bu ayrı hedef grupları şu şekildedir. Demir veya sigara folyaları; nikel, kutu kola çek atları, yüzükler; çinko penny, somunlar; bakır sentler, gümüş paralar. Ekrandaki alt skala ise dedekte edilen hedefin detayını bildirecektir.Alt skala 9 parçalı bar grafik özelliğindedir. Bu grafik size dedekte edilen hedefin cinsini bildirebilecek yetenektedir. Ekranda ID bölümünde ise 0-95 arası hedef numarası belirecektir. 0 demirli, 95 ise bakır ve gümüş hedefleri belirtecektir. Diğer hedefler ise bu skalanın içinde herhangi bir sayısal değer ile bildirilecektir.
0-95 hedef sayı skalasının ortası ve ikinci dilimi içindeki hedefler genelde, kutu kola kapakları, nikeller, bakırlar, çelikler ve altın yüzükler olabilecektir. Dedekte edilen hedef cinsleri ekran içindeki bu datalar ile kullanıcıya doğruya yakın bir yüzde ile bildirilecektir. Bunun sonucundada çöplük olarak dedekte edilen hedefler rahatlıkla atlanacaktır ve değersiz hedefler kazılmayacaktır.Komple dijital ekran, iki ayrı özelliktedir. Birincisi üç pozisyonlu ayırım Filtrasyonu(Notch filter Discrimination). Ayırım filtrasyonlu modda iken çöplük hedeflerden sinyal alınmayacaktır. İkincisi ise SUM modudur. SUM modunda iken, Cortes'inizden çoklu hedef tanımlama sinyalleri elde edilir. Kullanırken, başlık sallama mesafesi toprak yüzeyine 5 cm ila 10 cm arası mesafede yere paralel olmalıdır. Microprosesör bilgisayar işlemci sayesinde hedefin data değeri, ses tonundaki değişebilir ton ile kullanıcıya bildirilir.
Ton şiddetinin değişimi durduğu zaman, Cortes ekranında tam ve doğru olarak hedef cinsi tanımlamasını yapabilir. Tesoro Cortes ile ustalaştıkça ve onu daha iyi tanıdıkça, onun içinde bulunan ALL METAL(Tüm Metal) fonksiyonu ile toprak balans ayarını elle randımanlı bir biçimde yaparak, toprak şartlarından etkilenmeyerek alt seviyeye indirebilirsiniz. Tüm Metal(All Metal) modunda iken ekranda devamlı olarak dedekte edilen hedeflerin bilgileri belirecektir.
Profesyonellerden yeni başlayanlara kadar herkes Cortes ile tanışmalı ve onun sahip olduğu gelişmiş özelliklerinden yararlanmalıdır. Cortes basit analok kontrollere, kolay okunabilir dijital ekrana , otomatik veya manuel(elle) toprak ayarına vede piller dahil 1,5 kglık taşıma ağırlığına sahiptir.Ayrıca tam fonksiyonlu hedef tanımlama özelliği kullanıcıya büyük kolaylıktır.
Spesifik Özellikler :
Mikroprosesör kontroller
Dijital hedef tanımlaması
9 parçalı bar grafik
2 haneli hedef numarası
Para derinliği ve pil seviye göstergesi
Çeşitli hedef tanımlama tonları
Ayırım filtrasyon seviyeleri
Otomatik veya elle toprak ayarı
10 kHz VLF frekanslı arama
Değişebilir piller
Çok basit ayar ve kullanım imkanı
Değiştirilebilir ilave başlık kullanımı
Pil dahil 1,5 kg ağırlık
9x8 inch standart fabrika çıkış başlığı

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

TEKTEKÇİ
Mesajlar: 52
Kayıt: 29 May 2009, 20:56

Re: tesoro cortes sıfır ayarında

Okunmamış mesaj gönderen TEKTEKÇİ » 13 Ağu 2011, 00:33

YANINDA KABLOSUZ KULAKLIK HEDİYE

TEKTEKÇİ
Mesajlar: 52
Kayıt: 29 May 2009, 20:56

Re: tesoro cortes sıfır ayarında

Okunmamış mesaj gönderen TEKTEKÇİ » 20 Ağu 2011, 13:14

bi arkadasa verildi konu pasiftir

Cevapla

“(SATILDI) SATIŞI BİTEN METAL DEDEKTÖR İLANLARI” sayfasına dön