TESERO TEJON ACİLEN SATILIK

İkinci El Metal Dedektörler Forumunda Satılan Metal Dedektörler Bu Foruma Taşınacaktır, Bu Forumda Gördüğünüz Dedektör İlanlarına Lütfen Teklif Vermeyiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

toros2
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

TESERO TEJON ACİLEN SATILIK

Okunmamış mesaj gönderen toros2 » 11 Haz 2011, 17:16

tejon cıhazım var sıfır gibi cok az kullandım borcum var satacam yoksa cıhazımdan cok menmundum tek tek aramak arkadaslara tavsiye ederim kücük tırnak paraları bile af etmiyor tırnak para dediklerim cok kücük gömlek dügmelerinden bile ufak dedigim bu paralar gümüs .ayrımı falan süper yanılmıyor ilerde elime para gecince yine tejon alacam .uygun bi fiyata verecem simdi almak isteyen arkadaslar benimle irtibata gecebilirler

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Re: TESERO TEJON ACİLEN SATILIK

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 12 Haz 2011, 01:25

Arkadaşlar gidip 1700-2000 tl ye sıfırını alacağınıza, bu tejonu alın, tavsiye ederim. Cihazı satan arkadaş yabancımız değildir, cihaz faturalı ve tertemizdir. Tektekçilikte favori cihazımdır, her ortamda herkesin övdüğü, dünya çapında başarısını kanıtlamış bir tek para cihazıdır.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

toros2
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen toros2 » 12 Haz 2011, 01:34

toros2 yazdı:tejon cıhazım var sıfır gibi cok az kullandım borcum var satacam yoksa cıhazımdan cok menmundum tek tek aramak arkadaslara tavsiye ederim kücük tırnak paraları bile af etmiyor tırnak para dediklerim cok kücük gömlek dügmelerinden bile ufak dedigim bu paralar gümüs .ayrımı falan süper yanılmıyor ilerde elime para gecince yine tejon alacam .uygun bi fiyata verecem simdi almak isteyen arkadaslar benimle irtibata gecebilirler
BU BENİM TELEFONUM 05462494900

Resim

Resim

Resim

toros2
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen toros2 » 16 Haz 2011, 23:05

toros2 yazdı:
toros2 yazdı:tejon cıhazım var sıfır gibi cok az kullandım borcum var satacam yoksa cıhazımdan cok menmundum tek tek aramak arkadaslara tavsiye ederim kücük tırnak paraları bile af etmiyor tırnak para dediklerim cok kücük gömlek dügmelerinden bile ufak dedigim bu paralar gümüs .ayrımı falan süper yanılmıyor ilerde elime para gecince yine tejon alacam .uygun bi fiyata verecem simdi almak isteyen arkadaslar benimle irtibata gecebilirler
BU BENİM TELEFONUM 05462494900

Resim

Resim

Resim
slm arkadaslar cıhazımız tesero tejon satılmıstır ilginize cok tsk. ederim

“(SATILDI) SATIŞI BİTEN METAL DEDEKTÖR İLANLARI” sayfasına dön