derin cihaz arayan arkadaslara uygun fiyata cihazz

İkinci El Metal Dedektörler Forumunda Satılan Metal Dedektörler Bu Foruma Taşınacaktır, Bu Forumda Gördüğünüz Dedektör İlanlarına Lütfen Teklif Vermeyiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

TEKTEKÇİ

derin cihaz arayan arkadaslara uygun fiyata cihazz

Okunmamış mesaj gönderen TEKTEKÇİ » 29 Ara 2009, 00:48

slm arkadaslar elimde maksel supersonik modeli var kullanılmıus ikinci el faturalı cihaz büyük baslıkla 4ila 6 metre cekiyor maksimum derinligi budur ama denemedim katalogunda yazanı yazıyorm birde tektek için kücük baslıgı vardır tektek yapıla biliyor bosluk bulma özelligi 2 kere ayrımı var degerli degersiz metal olarak ayrım yapıyor birde degerli metali altınmı die sorgulama imkanı sesli ayrım ibreli gösterge farklı metallere farklı ses ekran ısıgı gibi güzel özellikleri vardır bide pilderdi yok cihazda şarzlı şarz et kullan sürekli pil almaya gerek yoktur
işim derinde diyen arkadaslara göre bi cihaz ama tabikide 4 5 milyarlık cihazlar kadar ii deildir ona görede fiyatı var hemen kötülenmesin ben 2 sefer kullandım tektek amaclı ii topluyor ama cok ii deil biraz kol yoruyor tektekte ama cok kötü cihaz sayılmas alan arkadasa hayırlı olsun

cihazla verilecekler
canta - kulaklık-sarz aleti-6metre ceken büyük baslık -tektek için normal baslık-dedektör tutma kolu-fatura ve diger evrakları türkce kullanım klavuzu almak isteyen arkadaslar için msn yazıyo
z.definecioglu@(Tüm Paylaşımlarımızı Forumda Yapalım) cihazın resimlerinide sonra elime bi fotograf makinası gecince resim cekerek koycam eklicem konuya

TEKTEKÇİ

Re: derin cihaz arayan arkadaslara uygun fiyata cihazz

Okunmamış mesaj gönderen TEKTEKÇİ » 29 Ara 2009, 00:51

fiyatı 650tldir

Kullanıcı avatarı
sadece_altan

Okunmamış mesaj gönderen sadece_altan » 29 Ara 2009, 00:55

arkadaşım katalogunda yazanı bırak sen kendi tecrübelerini deneyimlerini kullanarak bilgilendir milleti. 650 tl ye 6 metre çeken cihaz olsaydı yeraltında gömü kalmazdı...
Fesatlar kapıma vardılar ellerinde güllerle,
İşlerine gelmediğinde saldırdılar aynı güllerin dikenleriyle...

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

TEKTEKÇİ

Okunmamış mesaj gönderen TEKTEKÇİ » 29 Ara 2009, 01:15

dostum ben 2 kere araziye cıktım bunla bana bi arkadastan geldi cihazsatıver die 2 kere araziye cıktım kücük baslıgıyla tektek yaptım idare eder ama yorucu cihaz bir iki saat sürekli kullanıp alısmak gerekiyor alır almaz hemen bisiler alcam die bakmıcan 2saat felan denemeler yapıcan gerisi ii he beyenmedigim yanları oldu tektekte biraz büyük demir parcası oldumu degerli veriyor okadar cok ii bi cihaz oldugunu söylemiyorm havada denedigimde bi metal tabagı iki mtre gibi biyerden alıyor belkide daha fazlada olabilir tam ölcüm bicim yapmadım acıkcası iki kere kullandım ama suda varki sitelerde el yapımı deltapluslara 1000lira verenler var derin cihaz die ayrım yok bisey yok 1000lira deil benm gözümde 200tl yapmaz otip cihazlara nazaran bunu tavsiye ederim ayrımıda var ii kötü yanlız cihaza alısan herhangi bi rahatsızlık duymaz sanıyorm

efe75
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen efe75 » 29 Ara 2009, 01:24

kardeş yanlış anlama onu alanın başı yanmış bir kere bırak buradan onu bilmedigin birine satıp onunda basını yakma sende biliyorsundur o tur cihazlar iş yapmıyor 650 tl para için ugrasma sonra sitede iyi bir cihaz oldugundada insanlar almaya cekiniyor
xxx efe75 xxx

TEKTEKÇİ

Okunmamış mesaj gönderen TEKTEKÇİ » 29 Ara 2009, 01:42

yok ben kullandım 2 gün hatta bu haftasonu kullandım daha sinyal aldınmı kesin bişey alırsın o konuda hic bi sıkıntı yok kendim kullandım denedim bunu ayrımıda var ama sadece tektek için yapılmıs cihazlar kadar hassas deil zaten dedigim gibi diger pahalı ii cihazolmadıgınıda üstüne basa basa sölüyorm ama fiyatıda ona göredir genede dursun diger yerli ürünler gibi degildir sinyal aldıysan bisey cıkarana kadar hep alırsın mineral gibi bisıkıntı yok cihazda kötünün iisidir elyapımı sacmalıklara dünya para verene kadar faturalı ii kötü iş göre bilecek bi cihaz he bide bası yanmıs dedigin arkadasın neyse yazmayım ben bu cihazı 2 kere kullanmama ragmen hic bi özelligini görmeden zaten kötüledim bile su an cihazı satılması yada satılmaması bana bisey kazandırmıyor sadece arkadasın işi görülsün die ilan acıyorm sahibi köyde oturuyor internety gibi bi ortama sahip deil

TEKTEKÇİ

Okunmamış mesaj gönderen TEKTEKÇİ » 09 Oca 2010, 17:22

arkadaslar pazarlık payı vardır cihaz duruyor

fatih_5483
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen fatih_5483 » 13 Oca 2010, 01:35

dostum cihaz hangi ilde.. deneme şansımız varmı..

TEKTEKÇİ

Okunmamış mesaj gönderen TEKTEKÇİ » 13 Oca 2010, 20:47

bursadadır cihaz tabi deneyin

TEKTEKÇİ

Okunmamış mesaj gönderen TEKTEKÇİ » 17 Oca 2010, 02:43

arkadaslar fiyat 500 hala duruyor

“(SATILDI) SATIŞI BİTEN METAL DEDEKTÖR İLANLARI” sayfasına dön