2 EL ESKİ MODEL KAZIKLI OMMİTRON ARIYORUM

İkinci El Metal Dedektörler Forumunda Satılan Metal Dedektörler Bu Foruma Taşınacaktır, Bu Forumda Gördüğünüz Dedektör İlanlarına Lütfen Teklif Vermeyiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

akiluss

2 EL ESKİ MODEL KAZIKLI OMMİTRON ARIYORUM

Okunmamış mesaj gönderen akiluss » 20 Ara 2009, 19:55

2 el eski kazıklı omitronlardan satan olursa almak isteyen var

a_hali
İletişim:

Re: 2 EL ESKİ MODEL KAZIKLI OMMİTRON ARIYORUM

Okunmamış mesaj gönderen a_hali » 30 Ara 2009, 02:24

BU NUMARADAN BANA ULAŞ satıcı gibi direkman numara veriyosunuz!!!
misya
www.gapdedektor.com
adıyaman/merkez

fahmur

Okunmamış mesaj gönderen fahmur » 06 Oca 2010, 22:02

s.a. bende var 2007 de amerikadan getirtilmiş. bende ikinci el aldım ist.dan fatura var. ekle görüşelim. 2500 tl istiyorum. fiyat uyarsa arayın görüşelim saygılarla.

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 06 Oca 2010, 22:20

bunların kazıklı olanlarıda mı varmış :D fiyata bakılırsa gerçektende kazıklı olduğu belli :D

arkadaşlar hoş görünüze sığınıyorum şaka bir yana bu cihazı merak ettim detaylarını paylaşabilirmisiniz mümkün ise
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

Kullanıcı avatarı
sadece_altan

Okunmamış mesaj gönderen sadece_altan » 07 Oca 2010, 00:28

sanırım iki parçadan oluşan eski tip omnitron alan taramalardan bahsediyorsunuz. eğer bahsettiğiniz cihazsa kullanan bir arkadaşımdan özelliklerini dinlediğimde şaşırmıştım fakat araziye çıkıp deneme imkanım hiç olmadı. ana makina vetoprağa çakılan bir alıcı var ve iki mesafe arasındaki manyetik objeleri ve mineralleri - oksitleri (tuğla mezarlarda %100 etkili seni mezarın ortasına götürürüm diyordu) yakaladığını söylemişti. 2 sene önce fiyatını 2500 - 3000 tl civarında olduğunu söylemişti araştırdığımdada piyasada çok bulunmadığını ve fiyatlarının o civarlarda olduğunu öğrenmiştim. Bana mantıklı gelen kanımın ısındığı tek alan taramadır. =)
Fesatlar kapıma vardılar ellerinde güllerle,
İşlerine gelmediğinde saldırdılar aynı güllerin dikenleriyle...

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

bursaspor

Okunmamış mesaj gönderen bursaspor » 07 Oca 2010, 21:14

herkese selamlar. cubuk olayına ılk once gul cubuklarıyla basladım. daha sonra kendım cubuk yaptım. daha sonrada sısmıgın trm 41 kazıklı cubuklarından aldım. alan tarama dedıgımız olay (kazıklı yada kazıksız) cubuk olayı. bu cubuklarda oyle naletkı dılınden anlamadıgın zaman hep bosa kazarsın. arazıde tecrube yapmak gerekır. cubuk olayı basıt bı olay. bence buyuk paralar verılcek bısey degıl. ıyı tecrube yapmak gerekır.mesela bız bıcok mıneralli yeri altın sanarak kazdık. daha sonra yanımıza altın alarak cubuk tutmaya basladık. ne marka olursa olsun ılk once makınanın dılkınden anlamak sart bence. hedef mezarsa eger cubuktan gayrısıda yalan. herkese selamlar saygılar
-------------------------------
BURSASPOR
GREENCITY---------------------------T E X A S

“(SATILDI) SATIŞI BİTEN METAL DEDEKTÖR İLANLARI” sayfasına dön