4.LÜ ÇUBUKLAR HAKINDA AÇIKLAMA

İkinci El Metal Dedektörler Forumunda Satılan Metal Dedektörler Bu Foruma Taşınacaktır, Bu Forumda Gördüğünüz Dedektör İlanlarına Lütfen Teklif Vermeyiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
sadece_altan

Re: 4.LÜ ÇUBUKLAR HAKINDA AÇIKLAMA

Okunmamış mesaj gönderen sadece_altan » 05 Kas 2009, 21:41

ARkadaşım savundukların naci babanın atıp tuttuklarını aratmıyor, bunlara benzer sözde sistem yapıp 250 tl ye vatandaşın cebinde buluyor defineyi ve yüzlerce sattı şimdiye kadar. Alanlarda ya kırıp atıyor yada vitrine koyuyor süs niyetine.bende çubuk peşinde 2 ay gezdim kayraktaşı - kömürden başka birşey buldurmadı bize. Teknoloji dururken çubuk olayları ile milletin kjafasını karıştırmaya hiç gerek yok. Ha su bulur derseniz inanırım onu yapanlar var ama define bulma konusunda hiçbir güvenim kalmadı.
Fesatlar kapıma vardılar ellerinde güllerle,
İşlerine gelmediğinde saldırdılar aynı güllerin dikenleriyle...

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

ANGARALI

Okunmamış mesaj gönderen ANGARALI » 05 Kas 2009, 21:49

SLM.USTAM MALESEF YAZIMI OKUMAMIŞ. BURDA PAYLAŞIM ADINA BİRŞEY İFADE ETMİYOR O ADAMIN YAZILARI SİLMEK ZORUNDA KALDIM HADDİMİ AŞARAK DİĞER ARKADAŞLAR HENÜZ SOYLEMEDİM SAYGILAR
ANKARADA 1500 İLE 2000 YILLIK HUN İZLERİ BULUNDU

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

yenibuluş

Okunmamış mesaj gönderen yenibuluş » 05 Kas 2009, 22:59

biliyorum burada amaç paylaşım ama
ben burada 4lü çubuklar hakkında başlık açtım
kullanımı hakkında bildiklerimi yazdım
site kurallarıne nesi aykırıydı anlamadım yaptığım yorumun silindiği söyleniyor
burada yrum silinebilir ama sebebide açıklana bilirdi
benim mesajımı silen arkadaşa nezaketinden dolayı teşekür ederim
ben mesaj silecek bir şey yazmadığımı düşünüyorum

YORUM YPMAK BANA KATILIP KATILMAMAK SANA AYİT OLSUN
EN BÜYÜK HAZİNE DÜRÜSTLÜKTÜR YENİBULUŞ DAN SAYGILAR

ANGARALI

Okunmamış mesaj gönderen ANGARALI » 05 Kas 2009, 23:35

SLM. BAK KARDEŞİM, ABİCİM FAZLA POLEMİK YAPMDAN BİRBİRİMİZİ İNCİTMEDEN ÜYELERE BİLGİ AMACIYLA ŞU SENİN 20 YIL KUSUR BİLGİ BİRKİMİN VARMIŞ. BURADA BU SİTEDE SERGİLEDE. ELALAME İBRET İÇİN HERKESDE SENDEN FAYDALANSIN.SEN YAZINDA ALINTI DEMİŞİN BİZDE BİLİYORUZ. BURDA ÇUBUKLAR KONUSUNDA RESİM VE YAZI YAYINLARKEN YAZILARININ NE, NEDEN, NİÇİNİNİ, DE ANLATMAN GEREKİR.BİZİM AMACIMIZ İNSANLARA YARDIM ETMEK UYARMAKTIR.BU ÇUBUK DAVASI CANIMI SIKMAYA BAŞLADI NEDEN DERSEN BAK SANA BİRŞEY ANLATAYIM: BAZI ÇUBUK TACİRLERİ VARKİ İŞİN ARTIK ÇIĞRINI ÇIKARMIŞLAR.Bİ ARKADAŞIM DEDİKİ BİR ÇUBUK SİSTEMİ VARMIŞ BU ÇUBUĞUN İÇİNE URANYUM KONUYORMUŞ. HATTA BU URANYUM TOPLU İĞNENİN BAŞI KADARMIŞ BUNU DOLAYLI YOLLARDAN EFENDİM BİNBİR GÜÇLÜKLERLE RUSYA DAN GETİRTMİŞLER. BU URANYUM MADENİ RADYASYONA EN DUYARLI MADEN OLUNCA, VAY EFENDİM TOPRAK ALTINDA KALAN DEĞERLİ EŞYALAR ZAMANLA HAVASIZLIKTAN, RUTUBETTEN, ZAMAN AŞIMINDANDA BU METALLAR RADYASYON YAYARMIŞ.BUNDAN YOLA ÇIKARAK GEREK HAREBE GEREK MEZARLIK ALANLARDA ÇOK ÇABUK KENDİNİ ELE VERİYORMUŞ. FİATIMI FİYATI MİLYON DOLARDAN BAHSEDİLİYOR.ŞİMDİ BEN BUNUN NERESİNDEN TUTAYIM NERESİNE YAMAYAYIM. ANLADINMI KARDEŞ AYRICA YOK EFENDİM İÇİNE BİLMEM NE KADAR CİVA, BİLMEM NE KADAR ALTIN VE BİLMEM NE KATARSAN YÜZDE YÜZ ÇALIŞIR. FİYATIMI BİLMEM KAÇ MİYAR. BİZİM AMACIMIZ BU GİBİ KONULARIN YALANINI, DOĞRUSUNU ACIĞA ÇIKARMAKTIR. DEDİMYA GENE DİYORUM VARSA ÖYLE MARİFETLİ ÇUBUĞUN SERGİLE AÇIKLADA MEYDAN EKEK GÖRSÜ SAYGILAR
ANKARADA 1500 İLE 2000 YILLIK HUN İZLERİ BULUNDU

yenibuluş

Okunmamış mesaj gönderen yenibuluş » 06 Kas 2009, 00:11

.sa arkadaşım polemik yapmamı nereden çıkardınız ne alaka benimde demek isdedigim şey aynısı aslında aynı şeyi söylüyoruz ama yanlış anlaşılıyoruz ben 4lü çubukların hiç bir zaman metala gitiğini yazmadım çubukların boşluğa gitiğini yazdım bir başkaların çubukların anlatıyorlar mantığın tamamen dışına çıkıyorlar ben bunların doğru olmadığını yazdığım zaman bazı arkadaşların işine gelmiyor nedense faydalı olacaksak
gerçekleride yazmak zorundaym ama bu çubuklar kulanmalımı tabiki kulanmalı boşluk buluyorsa boşluğunda boş olanağı çok az
burda bunlsrı yazmaya çalıştım sayğılar
EN BÜYÜK HAZİNE DÜRÜSTLÜKTÜR YENİBULUŞ DAN SAYGILAR

Kullanıcı avatarı
reis_16

Okunmamış mesaj gönderen reis_16 » 18 Kas 2009, 03:38

çubuklar ve mantık bu iki kelimenin aynı cümlede kullanılması bile olanaksız .Ya Allah aşkına bırakın bu çubuk işlerini .Bu işte bilgi tecrübe ve teknolojinin beraber kullanılmasıyla sonuca ulaşılır. Hurafe ve hayel tacirlerinin uydurduklarıyla değil.. saygılar
Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır.

KILIÇARSLAN

Okunmamış mesaj gönderen KILIÇARSLAN » 18 Kas 2009, 20:08

sevgili reyis kardeşim sana saygı duyorum ama
çubuğu o kadar yabana atma
arkolok dahi bunu kullanıyor tabiki çubuk gerçekten çubuksa
senin dedigin gibi uyduruk şeyleri değil
saygılar

Kullanıcı avatarı
Azadi_DersiM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Azadi_DersiM » 18 Kas 2009, 20:21

KILIÇARSLAN yazdı:sevgili reyis kardeşim sana saygı duyorum ama
çubuğu o kadar yabana atma
arkolok dahi bunu kullanıyor tabiki çubuk gerçekten çubuksa
senin dedigin gibi uyduruk şeyleri değil
saygılar

Hiçbir arkeolog çubuk kullanmaz arkadaşım... Onların ilmine tersdir çubuklar... Çubuklar genelde su bulmada kullanılır oda herzaman işe yaramaz tabiki... Arkeologların ellerinde o kadar imkan varken cubuk kullanıyor demen biraz abes kaçtı...

KILIÇARSLAN

Okunmamış mesaj gönderen KILIÇARSLAN » 18 Kas 2009, 21:04

s.a ben bugaristanda gördüm cihazı tutuktan sonra çubuk tuttuyorlardı
aynı sistemi edirnede gördüm hemde büyük çapta arama taram yapıyorlr
tabiki teknoloji önde gelir grlmelidirde ama insanlar halen çubuk kullanıyorlar
şunu belirteyim çubukla metel aramıyorlar boşluk oda mahsen arıyorlar çubuğun metala gitmesine bende inanmıyorum
doğrusu boşluğu çok iyi buluyor ben bir iki kez şahidim dogrusu
saygılar

“(SATILDI) SATIŞI BİTEN METAL DEDEKTÖR İLANLARI” sayfasına dön