ACIMIZ VAR CENAZEMIZ. YILDIZIMIZ KAYDI AZADİ-DERSİM

Bu Forum Definecilik Harici Konulardada, Siyasi Konulara Girmeden, Saygı ve Sevgi Çerçevesinde Konular Açabileceğiniz Bölümdür...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

ebulfityan

Re: ACIMIZ VAR CENAZEMIZ. YILDIZIMIZ KAYDI AZADİ-DE

Okunmamış mesaj gönderen ebulfityan » 12 Kas 2011, 21:04

SA.bu fani dünya böyledir gelen gider allahu taala taksiratını affetsin amin.

ekadizade

Okunmamış mesaj gönderen ekadizade » 11 Ara 2011, 23:55

sevgili dostlar azadi dersim niki ni görünce angaralı arkadaşa msj yazdım ama herşey şaka gibi ben bu siteyi yeni takibe başladım herkesin başı sağolsun inanmadım diğer yorumları okudum 'bursalı' arkadaşın paylaştığı fotoyu gördüm evet o "YILMAZ" benim dostum evine gittiğim anasının ekmeğini yediğim evin bahçesinde yeğeni ile oynadığım babası ile çay sigara içtiğim anasının bana kurşun döktüğü bir kaç kez beraber ÇALIŞMA yaptığım tlf bunalımda olduğunu söyleyen ilaç kullandığını söyleyen sonra kendi ve eşinin tlf bir türlü ulaşamadığım YILMAZ yok böyle bişey yok yok yok daha yeni öğreniyor ve kahroluyorum Allah affetsin

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 12 Ara 2011, 10:21

Bir yıldan fazla zaman oldu ben bile yokluğuna alışamadım başımız sağolsun.
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

“SERBEST KÜRSÜ” sayfasına dön