ACIMIZ VAR CENAZEMIZ. YILDIZIMIZ KAYDI AZADİ-DERSİM

Bu Forum Definecilik Harici Konulardada, Siyasi Konulara Girmeden, Saygı ve Sevgi Çerçevesinde Konular Açabileceğiniz Bölümdür...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

hutame

Re: ACIMIZ VAR CENAZEMIZ. YILDIZIMIZ KAYDI AZADİ-DE

Okunmamış mesaj gönderen hutame » 20 Tem 2010, 17:20

Allah ailesine sabır versin...genc yaşta olmasıda ayrı bi acı...
................................

sidney23

Okunmamış mesaj gönderen sidney23 » 21 Tem 2010, 00:42

Bende kendisine ulaşmak istedim ama vefat ettiğini öğrendiğimde inanamadım.kendsiyle tanışamadım ama genç yaşta aramızdan ayrılmasına üzüldüm.Allah tüm günahlarını affetsin.Mekanını cennet eylesin.

JOVİYANUS
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen JOVİYANUS » 22 Tem 2010, 02:52

Allah RAHMET EYLESİN.BEN YENİ VAKIF OLUYORUM Bİ HABERDİM.ÇOK ÜZÜLDÜM Allah YAKINLARINA SABIR VERSİN KENDİSİNEDE RAHMET İHSAN EYLESİN.ÇOK ANİ VE SASIRTICI BİR OLAY.UMARIM BİR AN ONCE GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAPAR SERHAT USTA YADA BİLGİSİ OLAN HER KİM VARSA....
izinsiz kazım yapmaktan,işaretleri tarumar etmekten kaçınalım.

BURSALI

Okunmamış mesaj gönderen BURSALI » 22 Tem 2010, 11:43

Değerli kardeşim Joviyanus herhangi bir açıklama yapmak gelmiyor içimden okuduysan eğer yukarıda yazdım daha evvelde. İçimizde en çok sarsılan ben oldum biz onunla kardeştik ölümün açıklaması olmazki ne açıklayabilirim abim

SeRHaT21...
http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

zirveler

Okunmamış mesaj gönderen zirveler » 23 Tem 2010, 15:18

RABBİM RAHMET EYLESİN KALANLARA SABIRLAR İHSAN ETSİN

Yaşatan ve öldüren Allah'tır

Öldüren de dirilten de O'dur. (NECM/44)

Hiç şüphesiz, göklerin ve yerin mülkü Allah'ındır. O, diriltir de, öldürür de. Size O'ndan başka ne bir dost vardır, ne de bir yardımcı. (TEVBE/116)

Ondan başka hiçbir ilâh yoktur. O hem yaşatır, hem öldürür. O sizin de Rabbiniz, sizden önceki babalarınızın da Rabbidir. (DUHAN/8)

Aranızda ölümü takdir eden biziz ve bizim önümüze geçilmez. (VAKİ'A/60)

gemici320

Okunmamış mesaj gönderen gemici320 » 02 Ağu 2010, 17:59

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

baltasapı

Okunmamış mesaj gönderen baltasapı » 02 Ağu 2010, 20:23

Acı bir haber. toplum olarak kabullenemedimiz bir son.Tüm aile efratının ve sevenlerinin acılarını paylaşır sevgili kardeşimize tanrıdan rahmet dilerim.
Not. Arkadasımızın ölüm sebebini bilgi olarak bilen bir arkadaşın paylaşması mümkünmü.?

Goldenby28

Okunmamış mesaj gönderen Goldenby28 » 03 Ağu 2010, 22:02

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun İnşAllah

şakin

Okunmamış mesaj gönderen şakin » 03 Ağu 2010, 22:26

Allah rahmet eylesin ailesine yakınlarına sabırlar diliyorum

şakin

Okunmamış mesaj gönderen şakin » 03 Ağu 2010, 22:30

BURSALI sabırlar diliyorum kolay deyil tabi yaşamayan bilmez

kusuruma bakmayın ölum sebebini acıklamak istemediniz özel bir sebebimi var

tekrar sabılar diliyorum

baltasapı

Okunmamış mesaj gönderen baltasapı » 04 Ağu 2010, 03:25

YÖNETİM

Mesajlar: 134 değerli arkadaşlar herkese teşekkür ederiz acımızı paylaştınız uzaktada olsa bir fatiha okuyandan Allah razı olsun bazı kardeşlerimiz illede ölüm nedenini bilmek istemişler sormuşlar şimdi arkadaşlarım sebebi bilmek gideni ne yazıkki geri getirmiyor evet sebebi biliyorum ama acım o kadar büyükki bunu paylaşmak içimi kanatacak benden bunu istemeyin sebebi asıl sebebi sadece rabbimiz bilir çok acı bir şekilde ayrıldı aramızdan acı çekerek teslim oldu bunları yazmak kolay değil sebep sormayın bu sitede olsun veya kendisine yakın olan arkadaş guruplarından olsun onu benim kadar iyi tanıyan yada benim kadar çok seven kimse yoktu annesi ki kendi annem gibidir onun feryadı bizi bir daha bir daha bir daha yıktı

dünya yalan neyleyim dağlar kadar altını neyleyim serveti keşke azadi kardeşim sağ olsada ben açlıktan rezil olsam razıyım şu an karşımdaki dağ altın olsa al serhat bu senin olsun deseler dönüp bakmam bakacak durumda da değilim o dost o kardeş o arkadaş artık kim ne derse bilmiyorum herşeyden daha değerli idi selametle kalın

SeRHaT21

Serhat 21 kardeş.

Acınızı anlıyoruz paylaşıyoruz.ateş düştü yeri yakar. dostluklar arkadaşlıklar kolay kurulmuyor sıradan şeylerde deyil.Elbetteki bir anne için dünyanın kabullenemedimiz en zor olayı Allah o anneye ailesine sevenlerine sabır versin.Allah rahmet eylesin acı tatlı hepimizin anıları vardı. ölüm sebebi her ne olursa olsun anlatmak kadar kabullenmekte zor tekrar aile efratına baş saglıgı azadi dersim kardeşimize Allahdan rahmet diliyoruz

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 11 Ağu 2010, 17:15

Değerli arkadaşlar herkese canu gönülden teşekkürlerimi borç bilirim değerli kardeşimin ölümü üzerine kendimi toparlamam mümkün olmadı bir kardeşi yitirmenin acısını derinden yaşadım rabbim düşmanıma böyle acı vermesin. Bazı kişilerin yanlış anlaması üzerine açıklama yapma gereği düydum ölüm sebebini ısrarla soranlar oldu ben anlatamadım anlatmamın sebebi de bazı kişilerin göstereceği tepkiden rahatsız olabileceğimdi.

Ölüm olayı intahardı kendisini asarak yaşamına son vermiştir. sebebine gelince en yakınları olarak hiç kimse bilmemektedir. Bazı kişiler vardır intahar edenin namazı bile kılınmaz derler ben o nedenle açıklamak istemedimki onu sevenler bir fatihayı esirgemesin istedim. Günahını vebalini ancak rabbimiz bilir. ve herkeste bilirki aklı başında olan bir insan kendisini öldüremez. eğer böyle bir sonuç varsa demekki aklı başında değildi. kendisi geçirdiği bir hastalık sonucu son 8 aydır pisikolojik tedavi görüyor her ayın en az 10 günü hastanede yatıyordu o anki düşüncesini veya piskolojisini kimse bilmiyor.

Azadi kendisini öldürdü, serhat ı öldürdü anasını babasını öldürdü ailesini öldürdü eşini öldürdü çocuğunu öldürdü. o bir defa öldü yakınları binlerce kez öldü.

Dua edenden de Allah razı olsun etmeyendende razı olsun. Rabbim bu hatasını gençlğine cahilliğine ve hastalığına versin onu afetsin İnşAllah

selametle kalın Allah a emanet olun..
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

Kullanıcı avatarı
GiryaN

Okunmamış mesaj gönderen GiryaN » 11 Ağu 2010, 17:36

sayın serhat abi 2005 te aynı sekilde amcam kendini asmıştı ve azadi abimi kendime yakın görmemin sebebi amcama huyları cok benzemesedir buda acayip bi tesadüf. Acınızı şimdi daha iyi anlıyorum Allah sana ailesine sabır versin. gerçekten yürekten sevdiğim bi abimdi yüreğimi yakı.
İnsan tabiattan uzaklaştıkça kalbi katılaşır.

baltasapı

Okunmamış mesaj gönderen baltasapı » 12 Ağu 2010, 02:06

Ateş düştügü yeri yakar.Allah her canlıya ayrı ayrı ömür vermiş, Az yaşa çok yaşa Allah'ın emri ölümün sebebi her ne olursa olsun yüzü soguktur.İnsan oglu Allah'ın emri ölümü kabullenemez.Aradan geçen zamanda yakınları sevenleri normal hayata dönmeye çalışsada ölenin yoklugunu hep hisseder.Dinimizde ölüm sebebini canı veren Allah bilir.Ölüm sebebi her ne olursa olsun Allah'ın verdigi sebebi insan oglunun begenmemesi tenkit etmesi günahtır cahilliktir.
Ateş düştü yeri yakar.psikolojik rahatsızlık bir nevi hastalık akıl hastalıgı türüdür.Tıbben nasıl kolu olmayan kolsuz yaşamayı eli olmayan elsiz yaşamayı gözü olmayan gözsüzyaşamayı dili olmayan dilsiz yaşamayı ögreniyorsa. psikolojik rahatsızlıgı olanda hastalıklı yaşamayı ögrenmek bir tedavi yoludur.İnsan psikolojik rahatsızlıgından dolayı farkında olmadan o an için iyi yaptgını aklınca kabullenip böyle bir sonuca tesebbüs ediyor. psikolojik rahatsızlıgın verdigi bir sonuçtur. Dinimizcede dua edilmez namazı kılınmaz gibi yakıştırmalar cahillerin işidir. (((((YARATILANI SEVERİM . YARATANDAN ÖTÜRÜ))))))))).

Ateş düştü yeri yakar. Az yaşa çok yaşa sonu ölüm.Allah annesine babasına aile efratına sevenlerine sabır versin acılarını paylaşıp merhuma Allahdan rahmet dilerim.

MaTRaX
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen MaTRaX » 15 Ağu 2010, 21:54

bir süredir yoktum foruma girdiğimde bu haberle karşılaştım gerçekten üzüldüm Allah günahlarını affetsin geride kalanlara sabır versin Allah'ım rahmet etsin. hepimiz bu yolun yolcusuyuz yolculuğumuz nasıl biter kimse bilemez...

“SERBEST KÜRSÜ” sayfasına dön