ACIMIZ VAR CENAZEMIZ. YILDIZIMIZ KAYDI AZADİ-DERSİM

Bu Forum Definecilik Harici Konulardada, Siyasi Konulara Girmeden, Saygı ve Sevgi Çerçevesinde Konular Açabileceğiniz Bölümdür...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

ANGARALI

Re: ACIMIZ VAR CENAZEMIZ. YILDIZIMIZ KAYDI AZADİ-DE

Okunmamış mesaj gönderen ANGARALI » 05 Tem 2010, 22:40

SLM ARKADAŞLAR YÜKSEK MÜSADENİZLE BİRAZ DAHA SABIR EDİNİZ SERHAT AÇIKLAR.SERHAT USTADA KENDİNE GELSİN MÜSADE EDİNİZ . BEN AÇIKLAMAK İSTEMİYORUM HADDIMDE DEĞİL SABIR SİZ YALNIZ DUĞANIZI EDERSENİZ EN BÜYÜK İYİLİK YAPMIŞ OLURSUNUZ SAYGILAR
ANKARADA 1500 İLE 2000 YILLIK HUN İZLERİ BULUNDU

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

heyula

Okunmamış mesaj gönderen heyula » 06 Tem 2010, 12:15

MEVLA GERÇEK HAZİNE OLAN CEMALİNİ KARDEŞİMİZDEN ESİRGEMESİN..AMİN

Kullanıcı avatarı
azad2121
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen azad2121 » 06 Tem 2010, 20:13

İNNA LİLLAHİ VE İNNE İLEYHİ RACİUN
Allah'ın rahmeti üzerine olsun,geride kalanlarına sabırlar ihsan etsin.
ölüm geldimi genç,yaşlı tanımaz bu kardeşimiz gibi ani ölüm,insanı derinden sarsıyor.Allah taksiratını afetsin,amin İnşAllah
Sular Yükselince Balıklar,Karıncaları yerr
Sular Çekilince Karıncalar,Balıkları Yerr.
Hayatımıza Suyun Akışımı? Karar verir..
by A21medli-izsürücü

Kullanıcı avatarı
sadece_altan

Okunmamış mesaj gönderen sadece_altan » 07 Tem 2010, 02:34

BÖYLE ACI BİR HABERİ TESADÜFEN FORUMDA GEZİNİRKEN OKUYUNCA RESMEN YIKILDIM. İNANMAK İSTEMEDİM AMA NE YAZIKKİ GERÇEKMİŞ. YAKIN ZAMAN ÖNCE KONUŞMUŞTUK PROJELERİNİ ANLATIYORDU, MAKARA MUHABBET YAPIYORDUK ÇOK İYİ BİR ABİMDİ. SEBEBİNİ BİLMİYORUM AMA ÇOK ERKEN GİTTİ ARAMIZDAN. Allah TAKSİRATINI AFFETSİN GANİ GANİ RAHMET EYLESİN. BİZDE ŞU MÜBAREK AYLARADA GİRMİŞKEN DUALARIMIZI EKSİK ETMEYELİM. MEKANI CENNET, TOPRAĞI BOL OLSUN. :( :(
Fesatlar kapıma vardılar ellerinde güllerle,
İşlerine gelmediğinde saldırdılar aynı güllerin dikenleriyle...

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

efe75
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen efe75 » 07 Tem 2010, 10:59

ölüm her an yanımızda unutmayalım bu arkadaşımız neden vefat ettigini bilen hiç kimse yokmu?
xxx efe75 xxx

AsilRuh

Okunmamış mesaj gönderen AsilRuh » 07 Tem 2010, 17:22

Allah Rahmet eylesin genç arkadşımıza üzüldüm

BURSALI

Okunmamış mesaj gönderen BURSALI » 09 Tem 2010, 19:32

değerli arkadaşlar herkese teşekkür ederiz acımızı paylaştınız uzaktada olsa bir fatiha okuyandan Allah razı olsun bazı kardeşlerimiz illede ölüm nedenini bilmek istemişler sormuşlar şimdi arkadaşlarım sebebi bilmek gideni ne yazıkki geri getirmiyor evet sebebi biliyorum ama acım o kadar büyükki bunu paylaşmak içimi kanatacak benden bunu istemeyin sebebi asıl sebebi sadece rabbimiz bilir çok acı bir şekilde ayrıldı aramızdan acı çekerek teslim oldu bunları yazmak kolay değil sebep sormayın bu sitede olsun veya kendisine yakın olan arkadaş guruplarından olsun onu benim kadar iyi tanıyan yada benim kadar çok seven kimse yoktu annesi ki kendi annem gibidir onun feryadı bizi bir daha bir daha bir daha yıktı

dünya yalan neyleyim dağlar kadar altını neyleyim serveti keşke azadi kardeşim sağ olsada ben açlıktan rezil olsam razıyım şu an karşımdaki dağ altın olsa al serhat bu senin olsun deseler dönüp bakmam bakacak durumda da değilim o dost o kardeş o arkadaş artık kim ne derse bilmiyorum herşeyden daha değerli idi selametle kalın

SeRHaT21

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

DAĞLI BALIKÇI
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen DAĞLI BALIKÇI » 12 Tem 2010, 01:48

Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.

Kullanıcı avatarı
AraşTIRmaCI

Okunmamış mesaj gönderen AraşTIRmaCI » 12 Tem 2010, 09:57

sevgili abimize (canımıza) hak tealadan rahmet, ailesi ve sevenlerine Allahtan sabır diliyorum...mekanı cennet olsun...
..........THE LAST EXPLORERS............

ismail67

Okunmamış mesaj gönderen ismail67 » 14 Tem 2010, 16:21

Allah RAHMET EYLESİN. YAKINLARINA SABIRLAR DİLİORUM

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 15 Tem 2010, 00:34

Allah taksiratini affetsin.Geride kalanlarına sabır ve metanet diliyorum.Arkadasımızın gencecik yasta ve aniden gitmesi herkes gibi benide üzmüştür.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

ilhami

Okunmamış mesaj gönderen ilhami » 15 Tem 2010, 21:43

Uzun Süredir forumda yoktum bugün Azadi_dersime ulaşmak için foruma bağlandım başlığı gördüm kanım dondu yüce Allah'ım mekanını cennet eylesin çok genç efendi adam gibi adam dı çok üzüldüm Allah ailesine sabır versin Allah rahmet eylesin
Resim

yalniz_guvercin

Okunmamış mesaj gönderen yalniz_guvercin » 15 Tem 2010, 22:05

İNNA LİLLAHİ VE İNNE İLEYHİ RACİUN Allah (cc) gani gani rahmet eylesin...

Uygar
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen Uygar » 19 Tem 2010, 20:10

epeydir ben de siteye gelemedim,bu sayfayı gördüm inanmadım önce abilerim affedin,benim bu sitede olmamı sağlayan derdime imdadıma ilk koşan candan samimi biriydi o, inanın her geldiğimde bakıyorum hala,,,birinin çıkıp bu bir şakadır demesini bekliyorum günlerdir,yada ben burdayıımmm diye bi sayfa açmasını bekliyorum AZADİ_DERSİM....şu an yazmakta zorlanıyorum.Allah gani gani rahmet etsin,görüştürsün bizi yeniden.Kardeşim hakkını helal et.
HAYATTA EN HAKİKİ MÜRŞİT İLİMDİR.

Okan

Okunmamış mesaj gönderen Okan » 19 Tem 2010, 22:23

Uygar yazdı:epeydir ben de siteye gelemedim,bu sayfayı gördüm inanmadım önce abilerim affedin,benim bu sitede olmamı sağlayan derdime imdadıma ilk koşan candan samimi biriydi o, inanın her geldiğimde bakıyorum hala,,,birinin çıkıp bu bir şakadır demesini bekliyorum günlerdir,yada ben burdayıımmm diye bi sayfa açmasını bekliyorum AZADİ_DERSİM....şu an yazmakta zorlanıyorum.Allah gani gani rahmet etsin,görüştürsün bizi yeniden.Kardeşim hakkını helal et.
şaka olmasını çok isterdik ama maalesef ne acıdır ki aramızdan ayrılmıştır Allah rahmet eylesin
OrTAmıN bİtTİği YeRDe BiZ BaşlARIz TarZImıZ içİN ÖlüR ŞekLİmİZ İçiN YaŞArıZ..

“SERBEST KÜRSÜ” sayfasına dön