kartal inanılmaz

Defineci Arkadaşlarımızın Elinde Görsel Açıdan Güzel Tarihi Fotoğraflar Var, Yorum Beklemediğiniz İlginç, Tarihi veya Doğa Fotoğraflarını Bu Forumda Paylaşabilirsiniz.

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Re: kartal inanılmaz

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 05 Nis 2012, 20:12

Siz gülün bakalım. düşündünüzmü sessizlik neye delalet eder diye. Sabrın ne demek olduğuna dair bir fikriniz yada düşünceniz varmı acaba?... siz gülün bakalım sonunuz nereye varıyor görecek onca insan.

Gönül isterdi herşey kardeşlik beraberlik içerisinde olsun yaşansın ve bitmesi varsada bitsin. ama gönül hep istediğini alamıyor malesef. madem alamıyor istediğini o halde biz de gelecek olan haberlere güleriz gayri.

Değerli arkadaşlar şahsi görüşüm tamamen doğal bir bölge bazı arkadaşlar yüzde yüz emin konuşmuşlar sanki kendileri koymuş gibi yorumlar yazmışlar. ancak neresinden ve ne şekilde bakarsanız bakın bu doğal bir oluşumdur..

gelelim asıl konuya bu başlığı buradan kopyalayıp alay konusu eden kişiler olduğunu söylediler. onlara verilecek en güzel cevap burada herkes kendi fikrini konuşabilir. konuşanı banlamayız fikrini beyan eder ne prof uz nede üstadız. ne iddamız var nede liderlik davamız. biz yolumuza devem ediyoruz ve biliyoruzki her sitede böyle yorumlar doğal olana doğal değil diyenler yada doğal olmayana da bişey bilmediği için doğal diyip başından savanlar olduğunu ve bu linkleri alıp kimseyle dalga geçmiyoruz yada bir kısmını kopyeleyip işimize gelen şekilde yayınlamıyoruz. Çünkü bunu yapmak bize yakışmaz. yakışmamasının yanı sıra bunun yasal bir yükümlülük doğuracağını gayet iyi biliriz. Sitemizdeki dostlarımızdan ricamız lütfen bu tür yazıları ve kopyeleme girişimlerini gördüğünüz zaman sabırla bekleyin sadece bunu günün 24 saati çekinmeden ve direk benim mail adresime atabilirsiniz. mail adresim azatram @ hot mail com dur selametle
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

PAMUKDEDE

Okunmamış mesaj gönderen PAMUKDEDE » 06 Nis 2012, 00:31

arkadaşlar hayal gücünüze imrenmemek elde değil hepiniz çok hoşsunuz ,bilmiyorum ,bilerekmi yoksa bilmedenmi böylesine doğal bir kayalığa yorum yapıyorsunuz hayretle izliyorum ,doğal bir kaya parçasından başka birşey değil

SoNHaKaN
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen SoNHaKaN » 17 Nis 2012, 15:36

Bence de kesinlikle doğal. Su gerçekten çok güzel şeyler çıkarabiliyor bazen ortaya

c4gLayan

Okunmamış mesaj gönderen c4gLayan » 21 Nis 2014, 00:48

resme genel olarak bakıldığında tam bir kartal figürü var fakat resmi parçalara bölerek incelersek, özellikle kanat kısmındaki kayalıklar Allah'a emanet gibi duruyor. Bu kartalda 300 400 yıl önce yapılmadığına göre.. Bunun bir kartal olması imkansız gibi. Hiç anlamam bu konulardan mantıken söylüyorum yanlış anlamayın..

Kullanıcı avatarı
Hundai

Okunmamış mesaj gönderen Hundai » 21 Nis 2014, 11:22

:hihi :hihi şimdi diyecem kartalı kaldır serhat hemen yaşlısın diyecek :hihi :hihi

benziyor ama muhteşem derecede doğal bence
sabır en büyük erdemdir

Youtube

Okan

Okunmamış mesaj gönderen Okan » 21 Nis 2014, 18:15

Bir insanı üç şey yıkar 1.su 2.sabun 3.şampuan bizide bu kartal yıktı. Sen gül gül serhat seni bi görsün ozaman ben niye gülemiyorum dersin DEDEEEEE :hihi
OrTAmıN bİtTİği YeRDe BiZ BaşlARIz TarZImıZ içİN ÖlüR ŞekLİmİZ İçiN YaŞArıZ..

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 23 Nis 2014, 16:50

Vayyy fırtına esmiş diyecem ama malum dedecim sende o güç kalmamış sanki meltemmi desem üfürükmü desem, ama bişeyler olduğunu sezdim geldimki dedem gelmiş kartalı kaldır altına bak demiş. sana ne dayanırki dedecim bi bölüm açalım diyorum siteye bölümün sorumlusu sadece Hundai dedemiz olsun bölümün adıda kaldır dibine bak olsun. dedemizi yormayalım oraya gelen tüm resimlere hazır yorum olsun :)
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

Kullanıcı avatarı
Hundai

Okunmamış mesaj gönderen Hundai » 25 Nis 2014, 00:26

SeRHaT21 yazdı:Vayyy fırtına esmiş diyecem ama malum dedecim sende o güç kalmamış sanki meltemmi desem üfürükmü desem, ama bişeyler olduğunu sezdim geldimki dedem gelmiş kartalı kaldır altına bak demiş. sana ne dayanırki dedecim bi bölüm açalım diyorum siteye bölümün sorumlusu sadece Hundai dedemiz olsun bölümün adıda kaldır dibine bak olsun. dedemizi yormayalım oraya gelen tüm resimlere hazır yorum olsun :)
sana çok sarılıp durrum garre:)
sabır en büyük erdemdir

Youtube

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 25 Nis 2014, 10:50

Hundai yazdı:
SeRHaT21 yazdı:Vayyy fırtına esmiş diyecem ama malum dedecim sende o güç kalmamış sanki meltemmi desem üfürükmü desem, ama bişeyler olduğunu sezdim geldimki dedem gelmiş kartalı kaldır altına bak demiş. sana ne dayanırki dedecim bi bölüm açalım diyorum siteye bölümün sorumlusu sadece Hundai dedemiz olsun bölümün adıda kaldır dibine bak olsun. dedemizi yormayalım oraya gelen tüm resimlere hazır yorum olsun :)

Benim kolarım uzun omuzlarım geniştir sitedeki tüm yöneticiler sığar dedecim :komik

Kullanıcı avatarı
Hundai

Okunmamış mesaj gönderen Hundai » 25 Nis 2014, 15:04

SeRHaT21 yazdı:
Hundai yazdı:

Benim kolarım uzun omuzlarım geniştir sitedeki tüm yöneticiler sığar dedecim :komik
ozaman mahmuttan başla sarılıp sarmalamaya :komik :komik :komik
sabır en büyük erdemdir

Youtube

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 30 Nis 2014, 09:43

Mahmudun kafası kel sarılınca elimden kayıyor. Dedecim gözü sana diktim aramızda en uzun saçlısı sensin. :) tuttummu kurtuluşun yok gari..

“YORUMSUZ FOTOĞRAFLARINIZ” sayfasına dön