İlk Paylaşım

Bu Forumda Hundai Ustanın Önderliğinde Müzik ve Müzisyenlik Akademik Olarak Ele Alınacak, Hem Sitemize Yeni Kitlelerden Üyeler Gelmesini Sağlayacak Hemde Defineci Arkadaşlarımızdan Müzikle Uğraşanlar İçin Güzel Bir Ortam Olacak.

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Re: İlk Paylaşım

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 16 Eyl 2009, 23:30

aman kardeş efkar yok efkarım bana fazla bile çoşturunda oyun havası söleyim :D
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 16 Eyl 2009, 23:31

Uygar yazdı:abi sesine yüreğine sağlık.Uzun zamandır böyle mest olmadık,tarumar oldu gönül sayende, eyvallah abi.bi alkış ikonu koyalım moderatör abimlerimden rica edelim.Saygı ve sevgilerimle.

teşekkürler kardeşim eksik olma..
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

Kullanıcı avatarı
azad2121
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen azad2121 » 16 Eyl 2009, 23:40

SeRHaT21 yazdı:aman kardeş efkar yok efkarım bana fazla bile çoşturunda oyun havası söleyim :D
Tililii,Tililii,Tililii KiZawa,KiZawa,Çepêk Çepêk.. :mrgreen:
Sular Yükselince Balıklar,Karıncaları yerr
Sular Çekilince Karıncalar,Balıkları Yerr.
Hayatımıza Suyun Akışımı? Karar verir..
by A21medli-izsürücü

ANGARALI

Okunmamış mesaj gönderen ANGARALI » 16 Eyl 2009, 23:44

:D USTA 6 AYDA BİRKERE SOYLESEN 5 YLDA 10 PARÇA EDER BUDA BİR CD LİKTİR DEMEKİ AZAD USTA ARİVDE SAKLAYA SAKLAYA BİRİKTİRİR 5 YIL SONRA KÖŞELİK.BU ARADA Allah'ın SANA VERDİĞİ SESİ BİZDEN NİYE SİRGERSİN
ANKARADA 1500 İLE 2000 YILLIK HUN İZLERİ BULUNDU

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Kullanıcı avatarı
azad2121
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen azad2121 » 16 Eyl 2009, 23:56

ANGARALI arkadaş sendede ne sabır varmış,ustaya kurban bayramına kadar CD yi bitirtelim. ;) kurban parası çıksın.bu kadar üyeye 5 koç yetmez,en az 5 deve lazım.:D
Sular Yükselince Balıklar,Karıncaları yerr
Sular Çekilince Karıncalar,Balıkları Yerr.
Hayatımıza Suyun Akışımı? Karar verir..
by A21medli-izsürücü

Okan

Okunmamış mesaj gönderen Okan » 19 Eyl 2009, 22:18

vallah kardeş zaman zaman efkar basıyor serhat abiyi dinler efkar dağıtırız gerçekten harika abi teşekkürler
OrTAmıN bİtTİği YeRDe BiZ BaşlARIz TarZImıZ içİN ÖlüR ŞekLİmİZ İçiN YaŞArıZ..

“MÜZİK FORUMU” sayfasına dön