HUNDAİ VE MÜZİK

Bu Forumda Hundai Ustanın Önderliğinde Müzik ve Müzisyenlik Akademik Olarak Ele Alınacak, Hem Sitemize Yeni Kitlelerden Üyeler Gelmesini Sağlayacak Hemde Defineci Arkadaşlarımızdan Müzikle Uğraşanlar İçin Güzel Bir Ortam Olacak.

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
Hundai

HUNDAİ VE MÜZİK

Okunmamış mesaj gönderen Hundai » 18 Ağu 2009, 12:15

Değerli arkadaşlar bu konuda tüm akademik bilgilerimi sizlerle zaman içinde paylaşacağım.
bir enstruman nasıl çalınır eğitim şekli ne olmalı müzikteki kafanıza takılan konuları bir bir aydınlatacağım.
sabır en büyük erdemdir

Youtube

Okan

Re: HUNDAİ VE MÜZİK

Okunmamış mesaj gönderen Okan » 18 Ağu 2009, 17:25

hadi bakalım hayırlısı
OrTAmıN bİtTİği YeRDe BiZ BaşlARIz TarZImıZ içİN ÖlüR ŞekLİmİZ İçiN YaŞArıZ..

Kullanıcı avatarı
Azadi_DersiM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Azadi_DersiM » 18 Ağu 2009, 18:43

konu saz olursa ben hazırım abi :) 10 yıllık tecrübelerimi bende paylasırım tabiki...

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 18 Ağu 2009, 21:31

Amacımız definecilikle ilgilenen üyelerimizin ne kadar renkli kişilikler olduğunu insanlara göstermek. Sadece kaya kırmak, toprak kazmak, dedektörle gezmek olarak tanıdı insanlar definecileri. Diğer tüm yönlerimizi, hobilerimizi, becerilerimizi, yeteneklerimizi zaman zaman genişleyen başlıklar halinde daha sosyal bir definecilik forumu olmak için ve definecilerinde kültürlü insanlar olduğunu insanlara göstermek için böyle konuların sayısı artmalıdır zaman içinde diye düşünüyorum, desteğinizi bekliyoruz, azadi kardeşim bu forumun alt başlığına saz ile ilgili başlıklar açıp tecrübelerini paylaşabilirsin. Hatta youtube gibi sitelere demolarınızı veya çaldığınız parçaları upload edip bizlerle paylaşabilirsiniz.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

dj_of_demons

Okunmamış mesaj gönderen dj_of_demons » 12 Eyl 2009, 20:28

Hundai yazdı:Değerli arkadaşlar bu konuda tüm akademik bilgilerimi sizlerle zaman içinde paylaşacağım.
bir enstruman nasıl çalınır eğitim şekli ne olmalı müzikteki kafanıza takılan konuları bir bir aydınlatacağım.

sadece enstruman çalmak değil elektronik müzik bilgilerinede önem verilmeli bence :D
bilgi teknolojinin anahtarıdır....

Kullanıcı avatarı
Hundai

Okunmamış mesaj gönderen Hundai » 13 Eyl 2009, 12:37

evet haklısın ama bu konuda bir çalışmam olmadı ama eğer bu konuda bilgilerimizi burda paylaşırsak eminimki daha kaliteli form yaratacağız

işlerimden dolayı bu forma zaman ayıramadım ama en kısa sürede ilgileneceğim
sabır en büyük erdemdir

Youtube

Okan

Okunmamış mesaj gönderen Okan » 13 Eyl 2009, 14:36

en çok sevdiğim dinlemesinden zevk aldığım bağlama çalmayı bilen varsa paylaşsın arkadaşlar kulağımızın pası gitsin ben beceremiyorum ama arkadaşlarımız vardır muhakkak Azadi_DersiM kardeş bekliyoruz
OrTAmıN bİtTİği YeRDe BiZ BaşlARIz TarZImıZ içİN ÖlüR ŞekLİmİZ İçiN YaŞArıZ..

Kullanıcı avatarı
GiryaN

Okunmamış mesaj gönderen GiryaN » 15 Eyl 2009, 04:15

Raple ilgilenen varsa izmirde stüdyom var misafirim olabilirler :) bilgi paylasımına acıgım ilgi alanım mclik,djlik,masteringte yapıyorum her türlü stüdyo aleti hakkında bilgi verebilirim kolay gelsin =)
İnsan tabiattan uzaklaştıkça kalbi katılaşır.

ANGARALI

Okunmamış mesaj gönderen ANGARALI » 15 Eyl 2009, 23:49

:D :D SLM. OHOO HOCALAR SİZ ARTIK AŞMIŞINIZ.HER DALDA İYISINIZ BAKALIM BENİKİ KADAR İYIMISINİZ BENDE İYİ BİR DİNLEYICİYİM. BENİM ELİMDEDDE BU GELİR :D :D
ANKARADA 1500 İLE 2000 YILLIK HUN İZLERİ BULUNDU

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Kullanıcı avatarı
sadece_altan

Okunmamış mesaj gönderen sadece_altan » 16 Eyl 2009, 01:02

GiryaN yazdı:Raple ilgilenen varsa izmirde stüdyom var misafirim olabilirler :) bilgi paylasımına acıgım ilgi alanım mclik,djlik,masteringte yapıyorum her türlü stüdyo aleti hakkında bilgi verebilirim kolay gelsin =)

vayy defineciler arasında benden başka rapci çıkmaz diye tahmin ediyordum ama profesyonel anlamda bu işi benden daha fazla yapan biri daha çıktı =) Bende 2006 yılından beri Rap müziği sevdirmek için çabalıyorum =) 2006 kasım ve 2007 ocak ta Fuat Ergin ile (bkz. http://www.myspace.com/fuatergin ) 2 tane konser organizasyonum oldu. Halen rap camiasında organizasyonlarda yer alıyorum. Defineciler arasında farklı kültür ve tarzlarda kişilerin olması çok güzel =)
Fesatlar kapıma vardılar ellerinde güllerle,
İşlerine gelmediğinde saldırdılar aynı güllerin dikenleriyle...

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

ANGARALI

Okunmamış mesaj gönderen ANGARALI » 16 Eyl 2009, 01:23

SLM.BAKTIM SENİNKİNEDE KARDEŞ ÜSTELİK ANLAMLIDA AMA SENİ GÖREMEDİM HANGİSİSİN

Kullanıcı avatarı
GiryaN

Okunmamış mesaj gönderen GiryaN » 16 Eyl 2009, 19:37

sadece_altan yazdı:
GiryaN yazdı:Raple ilgilenen varsa izmirde stüdyom var misafirim olabilirler :) bilgi paylasımına acıgım ilgi alanım mclik,djlik,masteringte yapıyorum her türlü stüdyo aleti hakkında bilgi verebilirim kolay gelsin =)

vayy defineciler arasında benden başka rapci çıkmaz diye tahmin ediyordum ama profesyonel anlamda bu işi benden daha fazla yapan biri daha çıktı =) Bende 2006 yılından beri Rap müziği sevdirmek için çabalıyorum =) 2006 kasım ve 2007 ocak ta Fuat Ergin ile (bkz. http://www.myspace.com/fuatergin ) 2 tane konser organizasyonum oldu. Halen rap camiasında organizasyonlarda yer alıyorum. Defineciler arasında farklı kültür ve tarzlarda kişilerin olması çok güzel =)
kazı yaparken sago dinlemek güzel oluyo tavsiye ederim :D ben 98de dinlemeye basladım 2003 te kayıt almaya basladım sonra home stüdyo falan derken öyle oldu :) Rap benim hayatımda cok güzel bi yere sahip definecilik gibi..(= ben sagopa kajmer'e cok dinleyici kazandırdım belki 200 ü askın bi kitlesi oldu benim cevremde abimin raple alakası yokken suan tek basına kayıtlar alıyor :) Rap Güzeldir Yaşam Tarzıdır Herkeze Tavsiye Ederim =) bu arada mahlas ın ne belki uzaktan tanıyorumdur seni

ANGARALI

Okunmamış mesaj gönderen ANGARALI » 16 Eyl 2009, 20:01

:D :D SLM. KADEŞ BEN 15 YILDIR ANK.İL SINILARINA ÇIKMAYAN SADE BİR VATANDAŞIM.ÜNİVERSİTEDE MEMURUM. DOLAYISIYLA KULAĞA HOŞ GELEN SESE MÜZİK DENİR DİYELERDENİM.AV,BALIK,ÖZELİKLDE SPOR FUBOL OYNARIM.TABİ DEFİNCİLİK HOBİSİ AYRI Bİ YERİ VAR :)

Kullanıcı avatarı
GiryaN

Okunmamış mesaj gönderen GiryaN » 16 Eyl 2009, 20:09

Bende üniversite ögrencisiyim bizim memurlar kafa adamlar eminim sende öylesindir angaralı abi =) Celal bayar üni. akhisar m.y.o da tanıdıgın varsa bi kıyak yapsınlar bana abi :D bu arada Rap dinle Sagopa kajmeri şiddetle tavsiye ediyorum sana ...

ANGARALI

Okunmamış mesaj gönderen ANGARALI » 16 Eyl 2009, 20:54

:D :D :D :D SLM. BURDAKİ ÜNİVERSİTEDE TEBBEL ÖĞRENİLERİ GEÇİRMEK İÇİN HOCALARA NELER YALVARMA. BİRDE ORAYA EL ATARSAK HALİMİZ NİCE.BİR SIR VEREYEM SOSYAL ATİVİTEN FAZLA GİBİ HER BÖLÜMÜN ARAŞTIRMA GÖR.ARANI SİKI TUT GERİSİ KOLAY BIRAZDA ÇAIŞTINMI :lol: :lol: DEDİMYA BEN FAZLA AYIT ETMEM HER TURLÜ MÜZÜK DİNLERİM

“MÜZİK FORUMU” sayfasına dön