:::...Gizli işaretler ve anlamları ...:::

Bu Forumda Bildiğimiz Define İşaretlerinin Anlamlarını Paylaşabilirsiniz, Örneğin Kare Oyuğun Bir Odayı İfade Etmesi Gibi...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
RealKING

:::...Gizli işaretler ve anlamları ...:::

Okunmamış mesaj gönderen RealKING » 07 Tem 2009, 02:06

Evet arkadaşlar
bu resim bir örnek olsun
ne şekillerde işaretler yapılabilir görmüş olalım.
şimdi 1 tane resim yolluyorum ve bu resime dikkatlice bakın ve ne olabilir bir inceleyin.
bir çoğunuz ilk bakışta birşey göremeyecektir ama dikkatli bakıldığında 2 anlam taşıyan şahane bir işaret olduğu çıkacaktır. ben size ilk resmi yolluyorum ve incelemeniz için sizleri baş başa bırakıyorum. resimlerin gerisi gelecektir ve hepsinin taşıdığı anlamı sizlerle paylaşacağım. bu işaretler çok büyük bir uygarlığın işaretleridir. saygılar

Resim

Kullanıcı avatarı
RealKING

Re: :::...Gizli işaretler ve anlamları ...:::

Okunmamış mesaj gönderen RealKING » 07 Tem 2009, 10:22

Bu bir ayak ve mezarın tam önünde duruyor arkadaşlar.
eski romalıları bilirsiniz sandalet gibi bir şey giyerler ayaklarına onlara benziyor.

Resim

Kullanıcı avatarı
RealKING

Okunmamış mesaj gönderen RealKING » 07 Tem 2009, 10:24

Buda mezarda yatan kişinin yüzünü temsil ediyor.çok önemli biri olduğu belli. kral yada baş kumandan gibi biri.

Resim

Kullanıcı avatarı
RealKING

Okunmamış mesaj gönderen RealKING » 07 Tem 2009, 22:03

Evet arkadaşlar bu yolladığım resimlerde görebildinizmi bilmiyorum ama çok büyük ve anlamlı işaretler yapılmış ve büyük bir mezarı simgeliyorlar.
büyük bir ayak büyük bir girişin olduğunu
büyük bir yüz içeride yatanın portresi
büyük bir erkek aslan onun rütbesini açıklıyor.
resimlere devam edeceğim yavaş yavaş inceleye inceleye devam edelim. kasmaya gerek yok her yolladığım resimde bir işaret var ve anlamı var yanlızca dikkatli inceleyelim.
mesela bu işaretlerin atıldığı taş o bölgede bulunmayan cinsten ve görünüş olarakta dikkat edeceksiniz farklı bir renkte.

Resim

buda çizmeye uğraştığım aslan.

Resim

Okan

Okunmamış mesaj gönderen Okan » 14 Tem 2009, 21:58

evet arkadaşım peki mezarın yerine ulaşıla bildimi ulaşıldıysa nasıl bir yol çizilerekrek ulaşılmıştır paylaşırsanız arkadaşlar için iyi bir örnek olacaktır SAYGILAR
OrTAmıN bİtTİği YeRDe BiZ BaşlARIz TarZImıZ içİN ÖlüR ŞekLİmİZ İçiN YaŞArıZ..

nkysnk
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen nkysnk » 21 Tem 2009, 19:12

enteresan bir işaret ve güzel bir yorum..değerli abimiz benim üç boyutlu olduğu söylenen ağzında balık olan bir ayıyı resmeden taşı da yorumlarsanız sevinirim..;)

uçan hollandalı

Okunmamış mesaj gönderen uçan hollandalı » 03 Ağu 2009, 09:19

bu taşlardaki çizgiler bana çok doğal geldi,sonuçta herşeye benzetmek mümkün.bunların bilinçli yapıldığından emin misiniz?

ilhami

Okunmamış mesaj gönderen ilhami » 03 Ağu 2009, 09:44

Muhteşem bir hayal gücün var,fakat taş tamamen doğal temiz kalpli kardeşim bence bu aralar güzel bir tatile çık :D
Resim

mehmetural

Okunmamış mesaj gönderen mehmetural » 03 Ağu 2009, 11:08

arkadaşlar bu bir işaret olamaz çünkü bu su kayaya temas ediyor zamanla yok olabilir hayaller ve benzetmeler güzel ama

kaleler

Okunmamış mesaj gönderen kaleler » 05 Ağu 2009, 16:03

King kardeş sen hoşgelmişsin bende hoşbuldum.Kim ne derse desin kaya çözümlerin harika.Resmin ve yorumun harika.Yalan değil gözlerim faltaşı gibi açıldı :shock: Ben sana inanıyorum. Sen bu işi biliyorsun :idea: Fakat, anlayamanları inandırabilmen için sorduklarını cevaplaman ve çözdüklerininde detaylı görüntülerini aktarman gerekir, inandırabilmen için.Çalışmalarında başarılar dilerim.Konuda zaten gizli işaretler ve anlamları,. hoşçakal.

Kullanıcı avatarı
Polat Alemdar

Okunmamış mesaj gönderen Polat Alemdar » 11 Ağu 2009, 17:42

o taşı nası ayakkabıya benzettin? komutanın yüzünü nasıl benzettin?aslanı nerde gördün? ya hayal gücün çok geniş yada kafan güzel bence :D yada aksini ispatla mezarı göster şu komutanın nerde yatıyormuş bakalım?bence tamamen doğal bi kaya :twisted:
Resim

pimolisa

Okunmamış mesaj gönderen pimolisa » 13 Ağu 2009, 00:01

aslan resminin içinde çıplak yatan hafif göbekli kadın silüetide görünmüyor değil? :D

Kullanıcı avatarı
Azadi_DersiM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Azadi_DersiM » 13 Ağu 2009, 00:12

mehmetural yazdı:arkadaşlar bu bir işaret olamaz çünkü bu su kayaya temas ediyor zamanla yok olabilir hayaller ve benzetmeler güzel ama
Arkadaşlar benzetme yapılacak bir taş değil... nedenine gelince...

Bu taşın suyun altında kalma ihtimali var... Taş suyun altında kalınca bir süre sonra bozulur ve böyle sandaletli bir romalı olur :D:D

Bunuda belirteyim... benzetme işaretler elbetteki vardır... Bunlar mesela aslana benzetirsin uzaktan-yakından veya deveye benzetirsin... Ama böyle taşlardaki ciziklerden bir şekil yapmaya calısırsak doğa bircok örnekle dolu...

lokmanhekim
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen lokmanhekim » 15 Ağu 2009, 21:21

kaleler kardeş sen ne gördünde tebrik ediyorsun ve sen bu işi biliyorsun diyorsun...ben birşey göremedim...arkadaşdan Allah razı olsun birşeyler çizmiş ama ben gerçekten birşey göremedimm...bildiklerinizi daha ayrıntılı anlatınki bizde bilgilenelim....saygılar.

resresi

Okunmamış mesaj gönderen resresi » 23 Ağu 2009, 21:43

ben bole birsuru yer biliyorum :o ama bu kaya ya muhtesem bi sanat harikasi yada muhtesem bi doga harikasi cikacak sonuclara gore ne olduna karar vercez basarilar diliyorum sayin kralim :)

“DEFİNE İŞARETLERİ ve ANLAMLARI” sayfasına dön