resimsiz konu yorum lutven .

Bu Forumda Arazide Rastladığınız veya Varlığına İnandığınız, Ancak Fotoğrafı Çekilmemiş Define İşaretlerini Detaylarıyla Anlatarak Üye ve Yönetici Arkadaşlarımızın Görüşlerine Sunabilirsiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

sedat_91

resimsiz konu yorum lutven .

Okunmamış mesaj gönderen sedat_91 » 13 Oca 2013, 22:28

s.a arkadaslar . altin gaz saliyormu toprak altindaiken cunku ben bi yerde kar yagiinca ayni yer yuvarlak erimis oluyor i ayni yerde delik var ama ufak delik i birki hafta sonra tekrar gittim ayni yere yeni kar yagidiktan sonra i ayni yer yine acilmis erimis tam deligin oldugu yer o deligin hemen 2 3 metre dogu yonunde de birki yerde ayni delikten var i oralarida erimis sekilde deligin birini kazdim 50 cm derinlikten hortum cikti koye bir komsu su getirmis ama baya yil ge4ti uzerinden ama obur delikler o hortumun uzerinde degil ust trafinda kaliyorlar qni .sence arkadaslar o delikler ne olabilir bir parmak kalinliginda gomu bise olsa cikarmis oldugu gaz o sekil delik yaparmi yardimci olursaniz seveniirm tesekurler.

Kullanıcı avatarı
TigraN

Re: resimsiz konu yorum lutven .

Okunmamış mesaj gönderen TigraN » 14 Oca 2013, 14:00

delikler toprak zemindeyse bişey ifade etmez ama zemin kayalık ve delikse bir anlam çıkarabiliriz ama yinede foto şart..
EN KALİTELİ DEDEKTÖR İNSAN BEYNİDİR

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

Kullanıcı avatarı
DersımTarıh
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen DersımTarıh » 14 Oca 2013, 16:36

TigraN yazdı:delikler toprak zemindeyse bişey ifade etmez ama zemin kayalık ve delikse bir anlam çıkarabiliriz ama yinede foto şart..
KATILIYORUM RESİMLEMEN DAHA FAYDALI DAHA YARARLI OLUR SENİN İÇİN... SAYGILARIMLA
Ayıbın en büyüğü, ona benzer bir ayıp sende de varken; başkasını ayıplamandır. Hz. Ali

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 14 Oca 2013, 22:34

Yer altında gaz çıkışı gayet doğal bir olaydır bir metalin o denli gaz oluşturabilmesi için çok büyük olması gerekirdi. sıralı bir çizgi halinde belirli aralıklar ile devam ediyorsa muhtemelen yer altından doğal bir gaz çıkışı olabilir ( Doğal gaz) karı eritecek ve yerde delikelr oluşturabilecek bir gaz çıkışı oluyorsa bunu ateşle test etmeni öneriyorum.
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

“FOTOĞRAFSIZ DEFİNE İŞARETLERİNİZ ve FOTOĞRAFLAMA YÖNTEMLERİ” sayfasına dön