haç işareti üzerinde opot yazıyor ve...

Bu Forumda Arazide Rastladığınız veya Varlığına İnandığınız, Ancak Fotoğrafı Çekilmemiş Define İşaretlerini Detaylarıyla Anlatarak Üye ve Yönetici Arkadaşlarımızın Görüşlerine Sunabilirsiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

perkan_4277

haç işareti üzerinde opot yazıyor ve...

Okunmamış mesaj gönderen perkan_4277 » 07 Eki 2009, 21:16

arkadaşlar yarmınızı bekliyorum haç işareti üzerinde ters A var ve opot yazıyor alt tarafındada iki adet O işateri var ortasından ok işareti ile resim eklemsini becermedim ama yardımcı olmak istyen usatlartımıza resmi yollayabilirim msn adresini yazarza

Kullanıcı avatarı
Azadi_DersiM
İletişim:

Re: haç işareti üzerinde opot yazıyor ve...

Okunmamış mesaj gönderen Azadi_DersiM » 07 Eki 2009, 21:21

msn adresini yaz eklerim seni yada profilinde yazanmıdır?

doğrusözşereftir

Okunmamış mesaj gönderen doğrusözşereftir » 01 Kas 2009, 18:41

yeni moda msn yaz hani bilgi paylaşımı.

Kullanıcı avatarı
sadece_altan

Okunmamış mesaj gönderen sadece_altan » 01 Kas 2009, 18:47

doğrusözşereftir arkadaş sen bana kalırsa o diğer adını anmayacağım sitedeki mikroplardan birisin ve bulaşacak yer arıyorsun, bence hiç uğraşma bu ortamı bozamazsın !!! adam foto eklemeyi bilmiyorum yardımcı olabilecek msn yazsın diyor, site yöneticisi ustalarımızdan biride yardımcı olmak için cevap veriyor sen kalkıp "msn yazmak moda oldu hani bilgi paylaşmı" diyorsun. Önce iyi oku, anlayamadıysan bi kez daha oku hatta kapasiten aldığı kadar defalarca oku sonra cevap yaz !!!sen bu sitede fesatlık yapacağına bilgi paylaşımı yapsan daha iyi olur bir sürü yardım bekleyen arkadaş var !!!
Fesatlar kapıma vardılar ellerinde güllerle,
İşlerine gelmediğinde saldırdılar aynı güllerin dikenleriyle...

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

“FOTOĞRAFSIZ DEFİNE İŞARETLERİNİZ ve FOTOĞRAFLAMA YÖNTEMLERİ” sayfasına dön