koltuk taşı ve çevresindekiler yardım lütfen arkadaşlar

Bu Forumda Arazide Rastladığınız veya Varlığına İnandığınız, Ancak Fotoğrafı Çekilmemiş Define İşaretlerini Detaylarıyla Anlatarak Üye ve Yönetici Arkadaşlarımızın Görüşlerine Sunabilirsiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

greft45

koltuk taşı ve çevresindekiler yardım lütfen arkadaşlar

Okunmamış mesaj gönderen greft45 » 01 Eki 2009, 22:02

bulduğum koltuk taşının 2 kol konacak yeri var.oturduğunda karşısında genişce çukur V şeklinde bir yer var yanı başında uzun tepe mevcut.koltuğun yanında 2 metre sağında ana kayada 30-40 cm uzunluğun 20 cm eninde bir diktörtgen çukur.ön tarafında 5-6 metre sağında kayada yuvarlak içinde 3 adet kare oyma,oymaların kenarlarında kalem arkası kadar küçük küçük yuvarlak çukurluklar 8 şer adet,koltuğun arka kısmı 400 metre dede kaya mezarları .arkadaşlar kusura bakmayın fotoğrafları var ama yükleme işini bir türlü yapamıyorum.yorumlarınız nedir arkadaşlar

sessizce42

Re: koltuk taşı ve çevresindekiler yardım lütfen arkadaşlar

Okunmamış mesaj gönderen sessizce42 » 21 Ağu 2013, 20:59

Arkadasim koltuga otur ve tam karsi istikametinde belirli sabit bir kayada daha idaret olmasi lazim tabiki oturdugun kayanin iki el koyma yeri varsa bunu yapacaksin o karsidaki sabit kaya da baska bir isaret daha olmasi lazim orada buyuk bir ihtimalle giris var o yanda degigin isaretler de koltukla alakasi yok oradada 3 adet mezarin oldugunu soyluyor tabiki resim olsa daha detayli bilgi verilir

“FOTOĞRAFSIZ DEFİNE İŞARETLERİNİZ ve FOTOĞRAFLAMA YÖNTEMLERİ” sayfasına dön