kale duvarıdaki lahitler daha yakın çekim

Bu Forumda Lahit Mezarlar Detaylarıyla Ele Alınacaktır. Lahit Mezarları Anlatan İşaretler, Lahit Mezarların BUlunabileceği Yerler, Ülkemizdeki Lahit Mezarların Fotoğrafları ve Tarihleri İncelenecektir...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
Hundai

kale duvarıdaki lahitler daha yakın çekim

Okunmamış mesaj gönderen Hundai » 14 Şub 2011, 10:34

Resim

Resim

Resim

Resim
sabır en büyük erdemdir

Youtube

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Re: kale duvarıdaki lahitler daha yakın çekim

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 14 Şub 2011, 11:56

çok ilginç ya hemde kapakları ile birlikte koymuşlar ilginç ama güzel bir görsel olmuş eline sağlık..
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

SoNHaKaN
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen SoNHaKaN » 14 Şub 2011, 12:51

Gerçekten çok güzel. Anlamadığım bunların içine girmemişler mi ? Bizim oralarda oda mezar bulsalar, açık hatta soyulmuş olsa bile tekrar saldırıyorlar da onun için merak ettim.

Kullanıcı avatarı
tarıkziyad
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen tarıkziyad » 18 Eyl 2011, 15:10

AÇILMIŞ LAHİTLERİ DUVAR TAŞI OLARAK KULLANMIŞLAR BÖLGEYİ ÖGRENSEK BİR TANESİNİ ALIRDIK :komik :kazi: ZAHMETSİZ :tsk
Bir gemileri yakanı sevdim birde gemileri karada yüzdüreni

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 18 Eyl 2011, 16:29

Demekki o dönemde de tarihi eserlere önem verilmiyormuş :) Son dönemlerde de bazı basit lahitlerin köylerde çeşme kenarında hayvanların su içme yeri olarak kullanıldığını gördüm.. O günden bugüne değişen pek birşey yok, gerçi bana göre önemli olan şu an ve gelecek, tarihimizin eserlerinden ziyade ibret alınması gereken siyasi ve sosyolojik bölümleri daha değerli bence
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

“LAHİT MEZARLAR” sayfasına dön