arkadaşlar bu mağaraya yorumlarınızı bekliyorum....

Bu Forumda Mağaralar Hakkında Bildiklerimizi, Gördüklerimizi Paylaşabilir, Mağaralarla İlgili Resimler ve Videolar Ekleyebilir, Yorum Yapabilir ve Soru Sorabilirsiniz

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

domesdo

Re: arkadaşlar bu mağaraya yorumlarınızı bekliyorum....

Okunmamış mesaj gönderen domesdo » 31 Mar 2011, 21:21

değerli hocam

bir mağara modelinden bahsetmek istiyorum
uzunlamasına toprak üzeri yeşil çimenlerle kaplı bir dağ.dağın sağ kısmı hafif kayalık ve çimenli ve alçak bir dağ bu ve dağın sağ kısmında bir mağara bariz belli herkes mereak eder ve bakar bizim çoçukluğumuzda mağaranın içinde bir iskele vardı mağara ileriye değilde dibe inen bi mağaraydı ama kimse dibe inmeye cesaret edemiyordu.şimdi içine tprak göçtü ama mağaranın ağız kısmı açık ve sağlam etrafta işaret yok sadece dağın eteğinden dere geçiyor.
dağınn arka tarafında bir kayalık ayak izi ve bebek yatmışta kayaya kundak izi çıkmış gibi...lütfen açıklayıcı bilgiler verin şuan burası kar altında olduğundan foto yollayaıyorum ama en kısa zamanda gödercem...
yorumlarınızı bekliyorumm...

micknick

Okunmamış mesaj gönderen micknick » 17 Nis 2011, 00:12

o civarda ismi cismi bilinmiyen bir yatır varsa bir makina tutun derim ayriyetten ufak tefek seyler bulunur fazla bişi cıkıcagını sanmıyorum

hasan02

Okunmamış mesaj gönderen hasan02 » 25 Eki 2011, 23:20

yasakprens senın de dedıgın gıbı mezar değil orası.
muhtemelen papaz magaralara ineceği zaman, burda bir süre oturdu,
belkıde etrafına baktı birileri varmı dıye. çünkü gizli giriyorlardı o tunellere yoksa nıye yerın dıbınden tunel kazsın
bir tur dınlenme gözetleme yerı olsa gerek.
o tunellerden kılısenın altına gıdenle ugraşırım ben olsam.
benım de ugrastıgım bır kılıse var benzer yapıda cevrede magaralar var.
kılıseye ulaşmaya calısıyorum magaradan.
yalnız bende buna benzer küçük in yok.
kolay gelsın

ilkerF

Okunmamış mesaj gönderen ilkerF » 19 Ara 2011, 22:26

TigraN arkadasa katiliyorum bencede bukadar acik olmaz hersey ama birseydaha var niye isareti yaparlar hic yapmasalar kimse bilmez demi arkadasim erinme al eline kazmayi cok derin degil yarim metre derinlik su magranin kapisinin onunu kazsana kalibimi basarim birseyler cikacak bakin magralarda mantiginizi kullanin siz kayalara yogunlasirsiniz icini kazarsiniz cikan pisligi magranin onune yigarsiniz dogrumudur ben olsam magraya degil girisine kazar saklarim kimsede anlamaz magrada kazdiklarini disari cikarip daha iyi uzerini basirirlar bir dusun dediyimi yap goreceksin arkadaslarin belirttiyi ucgen tasa gelince o is zor once kapi onunu kaz sonra ucgen tasla ugras ama dikkati ol kafana dusurup altinda kalmayasin

“MAĞARALAR” sayfasına dön