selamınaleykum üstadlarım yardım istyorum

Bu Forumda Arazide Çektiğimiz ve Çözemediğimiz Define İşaretlerini Yayınlayarak Üye ve Yönetici Arkadaşların Görüşlerine Sunabilirsiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

ruyol

selamınaleykum üstadlarım yardım istyorum

Okunmamış mesaj gönderen ruyol » 30 Nis 2014, 22:53

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

ruyol

Re: selamınaleykum üstadlarım yardım istyorum

Okunmamış mesaj gönderen ruyol » 30 Nis 2014, 23:17

üstadlarım 1. resimdeki kanal aynı izada 10 metre ileride de var aynı şekilde bi kanal biri güney biri doğuya bakıyor kanalların ağız kısımları.bura kapalıydı o işareti bulmam da bi tesadüf tü üstünü açtım ve temizledim bi hayvan figürü üzerine sunak işareti çıkarttım sizce mezar nerededir

ruyol

Okunmamış mesaj gönderen ruyol » 02 May 2014, 20:53

hazır mezar kapaklarını göstermeyi biliyosunuz bi babayiiğit cvp yazamıyor mu bu işarete

defineci-dede

Okunmamış mesaj gönderen defineci-dede » 02 May 2014, 23:36

Kardes yaz sezonu geldi.iş sezonu acildi.biraz sabret bi usta gelir yorumlar resimleri
HASTASIYIZ DEDEEEEE

Okan

Okunmamış mesaj gönderen Okan » 02 May 2014, 23:53

Tel.den bağlanıyorum yarın fırsat bulup pc den bağlanabilirsem resimlere göz atıp yazarım dostum şuan resimler net değil bu ilk resimde net olmamakla beraber çat pat açılmışı andırıyor şuan sadece bukadar.
OrTAmıN bİtTİği YeRDe BiZ BaşlARIz TarZImıZ içİN ÖlüR ŞekLİmİZ İçiN YaŞArıZ..

Kullanıcı avatarı
kralveben

Okunmamış mesaj gönderen kralveben » 03 May 2014, 01:18

slm kardeşim yerin merkezindesin zaten bu tarz yerlerde sunak var dedıgın ıcın böyle yazıyorum eyerkı bulundugun o alanda bosluk tespıtı yaptıysan ve sonuc alamadıysan etrafı iyi şekilde arastır ordakı kaya yada horasanın aynısından fazla uzakta degıl olması gerekır zaten heryerı delık desık etmıssın sadece kaya parcaları cıkmıs ortaya resmın karman corman sadece kafa karıstırıcı bır durum var ortada toprakla uzerı kapatılmıs yerın bu yer dıger resımlerdekı tepelerın ustumu? ustu ıse kuzey dogu 25 derece ve guney batı ıstıkametınde arastırmanı yap ama alan tarama bosluk bulacak bır cıhaz olsun yanında eyerkı sunaklı bır yer ıse kaya olan bölge nerdeyse orda orada arastırma yap kaya oyulup magara seklınde derıne yapılır mezarları oda mezar olarak yukarda sunak bölgesınde bosuna zaman harcarsın .umarım anlamıssındır dedıklerımı. AYRICA insanları aşalar gibi mesaj yazma kımse burda paralı çalışmıyor herkes bılgısını paylasıyor ınsanların işleri olabılır sende para verıp hizmet alamamıs gıbı davranma . kımse falcı degıl net surdan cıkar dıyemez burası ıcın mutlaka bır bosluk bulmak ıcın cıhaz olsun yanınızda iyi çalışmalar

Allah A EMANET OLUN

BAKİ SELAMLAR

KRAL VE BEN !!!
http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Resim

.

ruyol

Okunmamış mesaj gönderen ruyol » 03 May 2014, 13:48

Evet o tepenin ustu kayalarin altinda bosluk var ama kanalin boslugu olabilir gibi dusunuyorum

“FOTOĞRAFLI DEFİNE İŞARETLERİ ve YORUMLAR” sayfasına dön