garip işaretler

Bu Forumda Arazide Çektiğimiz ve Çözemediğimiz Define İşaretlerini Yayınlayarak Üye ve Yönetici Arkadaşların Görüşlerine Sunabilirsiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

sametal

garip işaretler

Okunmamış mesaj gönderen sametal » 06 Ağu 2010, 12:12

arkadaşlar mermer taşın üzerine kazınmış bu şekillere rastladım,,taş yaklaşık 40 cm ve arka yüzü murç izleriyle dolu,,arka tarafında höyük var ama orayla pekalı değil gi alakbi,,3 km yakınlarında 2 mezar bulundu onunla da pek alakalı değil,,yani o bölge çok yoğun fakat bu işaret sadece mezar işareti değil gibi geldi...bi yardımcı olabilir misiniz rica ediyorum

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Hundai

Re: garip işaretler

Okunmamış mesaj gönderen Hundai » 07 Ağu 2010, 11:08

anadoluda buna benzer bir çok mezar steli mevcuttur

işlk çıktığı yer makbuldür bu taşın
sabır en büyük erdemdir

Youtube

sametal

Okunmamış mesaj gönderen sametal » 08 Ağu 2010, 00:24

bazıları bu işaret değil kitabedir diyor üstad,,işaret ise bu taşın altını mı işaret eder?

JOVİYANUS
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen JOVİYANUS » 08 Ağu 2010, 02:32

BU STELDEN ZİYADE BİR ÇEŞİT KROKİDİR.ÜSTADIN DEDĞİ GİBİ BULUNDUGU YER İTİBARİYLE ÖLÇÜM YAPMAK GEREKİYOR.ÇOK SİLİK VE BİYİTME SORUNU YASADIGIM İÇİN TAM OALRAK İNCELEYEMİYORUM.
izinsiz kazım yapmaktan,işaretleri tarumar etmekten kaçınalım.

sametal

Okunmamış mesaj gönderen sametal » 25 Ağu 2010, 19:49

100 mt yakınlarında 2 adet höyük var,,ayrıca ortamda kıyamet gibi çanak parçaları var,,her yer çanak parçası

TARAYICI
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen TARAYICI » 27 Ağu 2010, 22:04

slm kardeş burdan ekmek cıkmaz kırılmamış kup parcası varsa bana getir

Kullanıcı avatarı
EDWARD
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen EDWARD » 28 Ağu 2010, 22:22

SELAM. TARAYICI NİCKLİ SAYIN ÜYE :komik KIRILMAMIŞ KÜP PARÇASI NASIL OLUYOR BEN ONU ANLAMADIM. NİYETİN TAM KÜP MÜ? AÇIKÇA SÖYLE. O KÜP Ü NE YAPACAN? İÇİNE TURŞUMU BASACAN. YÖNETİM DE Kİ USTALARA DUYRULUR. BU BİR SUÇ DUYURUSUDUR. :komik

sametal

Okunmamış mesaj gönderen sametal » 01 Eyl 2010, 03:04

TARAYICI kardeş kırık küpün peşinde değilim ek bilgi olarak söyledim..ekmek çıkar veya çıkmaz orasını Allah bilir işaretlerin anlamı hakkında malumatınız varsa paylaşabilirsiniz..işaretlerde burada define var yazsa bile hiç bişe kesin değildir,,ekmeğin çıkıp çıkmayacağını Allah bilir..

TARAYICI
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen TARAYICI » 01 Eyl 2010, 03:32

ben bu taşın peşindeyim ama bu siteye daha önce de geldi bu fotolar zannedıyorum yada başka bı taştı tam hatırlamıyorum yanlız bu taşta bı harita gibi bır şey var ama ilk cıktığı yerdıyo hocamız ilk cıktığı yerı sizde bılmıyorsunuz galıba yada bu taş size ikinci bı şahıstan gelmış te siz onun vasıtasıyla burdasınız gibi vs olayı tam anlatsanız yerı ceksenız daha ayrıntılı bılgı versenız yada siz bı cıhazla arasanız yanı bakıyorum aynı şeyler aynı kelımeler gecıyo daha ayrıntılı fotoyu bana at bı ınceleyelım yada siteye at korkma para varsa da bız almayız sen yeterkı bılgı al herkes ıkı tane taş temızlenmış yıkan mış parlamış de nerden cıktı bu taş mezarlıktan mı nerden o önemli yada ben diyorum kı bu taş sana tılsım lımı dendı ne dendı acık acık bı yaz bakayım garip taş nedemk onu anlamadım ben neyı garip sen bulan adam git deki kardeşim bunu nerden buldun sen diyeceksın kı hesap mı soruyorsun taşı cek getir herkes te aynı şey var bır tek işareti cekiyo gerisi yok arazı yok yön yok bakış acısı yok en az cevre resmı yok ne var garip taş kolay gelsin acık olun acık cvp gelir mukakkak yanı düşüncem bu siz nası kabul görürsenız değerli kardeşim

sametal

Okunmamış mesaj gönderen sametal » 01 Eyl 2010, 15:54

TARAYICI dostum..öyle acayip ifadeler kullanıyosun ki..kaç mesajdır yazıyorum yakınlarında iki höyük var,,etraf çanak parçalarıyla dolu,,yakınlarından mezar çıkarıldı,,daha ne deyim..JOVİYANUS usta nasıl yorum yaptı da siz yapmak için biyığın şey istiyosunuz..bu taşı ben bizzat buldum,,yerinden çıkardım ve yanıma aldım..benim isteğim o işaretlerin manası..neden garip olduğuna gelince,,ordaki işarete rastlayan birini daha görmedim ben..kime sorduysam hangi defineciye sorduysam fikir bile yürütemedi..alışıldık işaretler yerine böyle bi işaret konulunca demek ki garip oluyo..artı bu fotoların benden önce konulmasının zerre imkanı yoktur,,yine rastlarsanız o fotolara,,her türlü ispat edebiliriz..teşekkürler

sametal

Okunmamış mesaj gönderen sametal » 03 Eyl 2010, 00:29

şaşmaz usta teşekkürler

maskedlion06

Okunmamış mesaj gönderen maskedlion06 » 09 Eyl 2010, 01:17

arkadaşlar bu işaret bal gibi mezar işareti ben 15 senelik eğitimimi kalıbp olarak basarım mezar değilse ve diğerler işartler devamı bir oda yada mahsen içinde saklanmış mezar diğeri yine mezar diğeri tehlike anlamında dikkat et bol şansişaretin kırıldığı yere ve yöne çok dikkat edin kırıldığı gibi dikin gerisi kolay

sametal

Okunmamış mesaj gönderen sametal » 12 Eyl 2010, 00:46

çok teşekkürler maskedlion

“FOTOĞRAFLI DEFİNE İŞARETLERİ ve YORUMLAR” sayfasına dön