bunlarda benden size işaretler

Bu Forumda Arazide Çektiğimiz ve Çözemediğimiz Define İşaretlerini Yayınlayarak Üye ve Yönetici Arkadaşların Görüşlerine Sunabilirsiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

mazlum64

bunlarda benden size işaretler

Okunmamış mesaj gönderen mazlum64 » 05 Nis 2010, 13:56

Resim
delikli kaya

Resim
alt taraftan yakın görünüm
Resim
deliğe alt taraftan bakıldığında 100 mt ilerideki yığmayı görüyoruz.
Resim
bu da yine aynı bölgede bir kaya parçası alt taraftaki murç izlerine dikkat edelim
Resim
bu da yılan başına ya da kartal başına benziyor....
Resim

bu taş fazla büyük değil delik kayanın içine kadar gidiyor. ne olduğu ve ne anlama geldiğini bilmiyorum

Resim

bu ve alttaki resimde delikli kayanın alt tarafında bulunuyor sanki pençe izine benziyor anlam veremedim

Resim

evet bu fotolara yorumlarınızı bekliyoruz şimdi arazide kar kalmadı. arazi sahibi ile de konuştuk. tahminimize göre burası kayalık altına yapılmış bir yer altı şehri olma olasılığı çok yüksek arazide ki mahsul kalktıktan sonra ufak tefek kazılar yapılabilir.
Resim

arazide uzun duvara benzeyen bir kaya var ve yukarıdaki çizdiğim işaretlerde aynı çizdiğim şekliyle bu kayanı üzerinde duruyor bu konuda da ustaların yorumunu bekliyorum saygılar.....

sencan1009

Re: bunlarda benden size işaretler

Okunmamış mesaj gönderen sencan1009 » 06 Nis 2010, 18:02

Allah'ın selamı üzerine olsun kardeşim.Yerin çok güzel hayırlı olsun.Delikli kaya hakkında sitede bilgi var.Geniş tarafından bakıp kayda değer değişiklik arayacaksın.Beşinci resimdeki taş bana kaplumbağa gibi geldi,sağ tarafındaki ikinci taşda sanki aslan başı gibi.Altıncı resimde sanki kadın uzvu gibi.Allah yardımcın olsun.Usta arkadaşlarımızın yorumlarını bekle.Allah'a ısmarladık. :)

“FOTOĞRAFLI DEFİNE İŞARETLERİ ve YORUMLAR” sayfasına dön