oturan deve hakkında ustalardan acil yardım

Bu Forumda Arazide Çektiğimiz ve Çözemediğimiz Define İşaretlerini Yayınlayarak Üye ve Yönetici Arkadaşların Görüşlerine Sunabilirsiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

hayret

oturan deve hakkında ustalardan acil yardım

Okunmamış mesaj gönderen hayret » 19 Kas 2009, 22:54

öncelikle herkese slm olsun site yönetimine ve yorumcu arkadaşlara öncelikle bu deve taşı bir dere yatagında 1. resimde bulunan deve 2 resimde ise devenin baktığı istikametin 5 metre sol tarafında sol tarafında 4 adet murç ile delinmiş işaret 3. işaret ise devenin sağ tarafında 5 metre sağında altta hilal işareti tabi bunlar benim benzetmelerim sizin gözleriniz değişik birşey sesiyorsa yardımcı olursanız sevinirim burda ne yapmam ne aramam gerek yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim ................................................http://img688.imageshack.us/img688/9053/grnt0006.jpg

hayret

4 adet murç oyması

Okunmamış mesaj gönderen hayret » 19 Kas 2009, 22:58

Resim

hayret

hilal işareti benim görüşüm tabi

Okunmamış mesaj gönderen hayret » 19 Kas 2009, 23:00

Resim

Kullanıcı avatarı
Azadi_DersiM
İletişim:

Re: oturan deve hakkında ustalardan acil yardım

Okunmamış mesaj gönderen Azadi_DersiM » 19 Kas 2009, 23:14

bu deve den cok bir duvara benziyor... duvar olma ihtimali yüksektir... lütfen orayı sizden ricam bir metre kazarmısınız? Eger duvar devam ediyorsa sizde devam edin...

KILIÇARSLAN

Okunmamış mesaj gönderen KILIÇARSLAN » 20 Kas 2009, 01:15

arkadaşlar adam murcu çekici eline almış bir oturan deve yapmı hemde negüzel bir deve bunuda define işareti diye edrafında dönulüyor hadi ne diyelim hayırlısı

Goldenby28

Okunmamış mesaj gönderen Goldenby28 » 20 Kas 2009, 15:34

SAYIN HAYRET ARKADAŞIM.ÜÇÜNCÜ RESİM DE HİLALE BENZETTİĞİN TAŞ BENCE ANA KAYADAN FARKLI BİTAŞA BENZİYOR.YANİ DEMEM OKİ BU SİTEDE USTALARDAN ÖĞREN DİĞİM KADARIYLA FARKLI OLAN TAŞ BİR KAPAK OLABİLİR BENCE YOKLAMANDA FAYDA VAR.BOL ŞANS.İNŞALLAH Allah GÖNLÜNE GÖRE VERİR.BU ARADA HER KAPAK ÜZERİNDE BULUNAN KAYADAN FARKLI OLACAK DİYE BİR KAİDEDE YOK.AMA BENİM BU FOTOĞRAFLA İLGİLİ ACİZANE YORUMUM BUDUR.

Kullanıcı avatarı
SEYRANİ
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SEYRANİ » 22 Kas 2009, 22:03

bu deve degil bir yapı varmış orda tarumar olmuş
HER LAFA BİR CEVAP VERİRİZ MUTLAKA DA
ÖNCE ADAMA BAKARIZ ADAMMII DİYE SONRA DA LAFA BAKARIZ

“FOTOĞRAFLI DEFİNE İŞARETLERİ ve YORUMLAR” sayfasına dön