karman isimli üyemizin fotoğrafları

Bu Forumda Arazide Çektiğimiz ve Çözemediğimiz Define İşaretlerini Yayınlayarak Üye ve Yönetici Arkadaşların Görüşlerine Sunabilirsiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

ilhami

karman isimli üyemizin fotoğrafları

Okunmamış mesaj gönderen ilhami » 07 Eki 2009, 11:43

buraya içinden yurunerek gidiyo 1 km sonra ulaşılıyo 1 km berisinde kilise kilisenin 500 mt berisinde yerleşim yerleri kilise hemen akrşısında suyun karşı taradında merzarlık bolgesi var bu kayanı oldugu yerde arkası magara buyuk magara kayanın uzeri kafası kurt aslan başı gibi hemen yan tarafında bayan yuzu altta adam yuzu bulunmakta magarada havalandırma mevcut havalandırmadan tepeye
dağın ustune çıkılıyo havaklandırma yanında iki tane yuvarlak oyma var biri yumruk kadar diğeri kuçuk yonleri dogu tarafına bakıyo

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Resim

karman
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Re: karman isimli üyemizin fotoğrafları

Okunmamış mesaj gönderen karman » 07 Eki 2009, 13:01

ilhabi abi sna tşk ederim ve siz değerli ustalardan arkdalşlardan fotolara yorum yapmanızı istiyorum kayada ki işaretler ve arkasındaki magara resmi ve çevresi birde suyun karşı tarafını goruntuledim resimlerde dışarda kayada ki de sanırım kırılmış içi boş kayanın mujde olabilir diye duşunuyoruz

ilhami

Okunmamış mesaj gönderen ilhami » 07 Eki 2009, 16:45

Evet dediğin gibi kırılmış,burası çok tahrip edilmiş yani senden önce çok kişi kurcalamış bence bulunduğun mevki çok güzel bir mevki değerli kardeşim,Bir yerleşim alanı için gerekli olan tüm doğa şartları mevcut,dere,kayalık zemin,yükseklik vs bu mevkide daha güzel ve el değmemiş yerler bulacağına inanıyorum.Bu gönderdiğin resimler için yapılması gereken tekşey mağara içerisinde güzel bir cihazla tarama yapmak.Allah gönlüne güre verir İnşAllah.
Resim

karman
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen karman » 07 Eki 2009, 16:48

abi gelen çokta bu işaretleri goren yok ilk biz gorduk bulanda bişey yok suyun içinden gidildiğinden çok tenha biryerde sayılır kaya uzerindeki resimlerin anlamı bilen şifresini çzecek biri olsa

Kullanıcı avatarı
Azadi_DersiM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Azadi_DersiM » 07 Eki 2009, 17:49

tam eşkiya gömüsü saklanacak yer... iyice bir araştırmak gerek... gerekse 1 hafta...

karman
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen karman » 08 Eki 2009, 08:29

azade dersim sen tam bunluk şlunluk diyeceksen bırak kalsın dostum bana kayadaki işaretlerin anlamı çzocumu yada netarafaı izlemem gerektini solemelisin anlatabildinmi

Kullanıcı avatarı
caca145
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen caca145 » 08 Eki 2009, 09:03

karman arkadas net bir işaret varmiki adam sana tam olarak şurda desin.3 tane fotograf koymussun neyın ne oldugu bıle bellı degıl

çok güzel yer bulmussun ama girmişler buraya Fazla heycan yapma bence.kolay gelsin
VUSLATA HASRET[/b]

karman
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen karman » 08 Eki 2009, 09:29

neyse ya boşverin goruişuruz

Kullanıcı avatarı
azad2121
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen azad2121 » 08 Eki 2009, 12:33

arkadaş bu çerçeve içine aldığım yeri ve karşısını dikkatli incele es geçme.

[URL = http://img269.imageshack.us/i/dsci0294rx.jpg/] [IMG] [/ img] [/ URL http://img269.imageshack.us/img269/3523/dsci0294rx.jpg]
Sular Yükselince Balıklar,Karıncaları yerr
Sular Çekilince Karıncalar,Balıkları Yerr.
Hayatımıza Suyun Akışımı? Karar verir..
by A21medli-izsürücü

karman
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen karman » 08 Eki 2009, 13:30

tşk ederim yorumun için azad ben bole yorum istiyorum işte guzel yer felan değil arkdaşlar o kayayı incleyebilirseniz koyu renktede resmi var zaten adam kadın yuzu belişrgin

Kullanıcı avatarı
Azadi_DersiM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Azadi_DersiM » 08 Eki 2009, 14:38

Karman kardeşim birdaha senden üyeler mesaj atın neden yorumlamıyorsunuz gibi cümleler duymayayım açık konuşuyorum... Uyarmam bile! Eğer yapılan yorumun kıymetini bilmiyorsan ne bir tek fotoğraf ekle nede mesaj bekle... Git önce adam gibi fotoğrafını çek... Ben yüz müz bişey görmedim... Abidik kubidik bir benzetmeden başka birşey değil... bunu söylememi istiyorsan al söyledim... ama kayalık yapısı göz önüne alınırsa eşkiya gömüsü ve kaya mezarlıgı olacak bölgedir... Umarım uyarım ve yorumum yeterince aydınlatıcı olmuştur!!!!!

karman
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen karman » 08 Eki 2009, 15:51

MSN VERİRSEN AZADE RESMİ GONDEREYİM SANA GÖR

ilhami

Okunmamış mesaj gönderen ilhami » 08 Eki 2009, 15:59

karman değerli kardeşim belki siz içinize doğan büyük bulma hevesinin verdiği eminlikle yerinize kesin bişeyler var gözüyle bakıyor ve taşları görmek istediğiniz şeye benzetebiliyorsunuzdur.Fakat biz yorum yapanlar olarak konuya objektif bakmalıyız.Gördüğümüzü tecrübelerimize ve bilgilerimize güvenerek yorumlamak zorundayız bende Azadi_DersiM 'de yapılması gereken en doğal yorumu yaptık senin tepkin yanlış,şimdi biz sana buradan bişey çıkmiyacağını bile bile şu noktayı kaz desek ve sen gidip günlerini harcasan,emek versen,masraf etsen ve bişey çıkmasa ki eminim çıkmaz,ozaman daha kötü olmicakmi bizim fikirlerimiz realist bir kişinin sunabileceği fikirlerdir.Dikkate alıp önemsemek senin özgür iradene kalmış.
Resim

karman
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen karman » 08 Eki 2009, 16:03

tşk ederim ilhami abi yorumun için haklısınız ama azadi kardeş de tersler gibi yazdıgından moralim bozuldu ozur diliyorum kib

Kullanıcı avatarı
azad2121
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen azad2121 » 08 Eki 2009, 20:35

arkadaş ben o heykele benzer kayayı gördüm,bu heykeli yüzüklerin efendisindeki vahşilere benzettim...bu tip heykeller ve dahada güzelleri mağarayı namlandırmak için yapılır.anlayacağın yerin boş değil,ancak işaret olabilecek figürleri bulman gerekir yoksa sadece kayalığın resmini çekip yollamakta olmaz.defineciler buraları kalbura çevirmişler kısmet nasip.
Sular Yükselince Balıklar,Karıncaları yerr
Sular Çekilince Karıncalar,Balıkları Yerr.
Hayatımıza Suyun Akışımı? Karar verir..
by A21medli-izsürücü

“FOTOĞRAFLI DEFİNE İŞARETLERİ ve YORUMLAR” sayfasına dön