marifetli çubuklar

Değerli Definem.Org Üyeleri, Hep Çok Ciddi Olarak Bu Hayat Çekilmez, Definecilikle İlgili veya İlgisiz, Komik ama Seviyeli Olan Herşeyi Bu Forumda Paylaşarak Takip Edenleri Gülümsetebiliriz :)

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
orenkoylu

Re: marifetli çubuklar

Okunmamış mesaj gönderen orenkoylu » 07 Haz 2010, 10:10

brava be :D aslı varmı acaba
''Ölümden sonra saç ve tırnaklar üç gün daha uzar fakat çalan telefonlar azalır.''

xxxtan-ok

Okunmamış mesaj gönderen xxxtan-ok » 07 Haz 2010, 12:39

ya bunun aslı varmı.eğer gerçekse süper.mustang ustam ve diğer ustalar bizi bu konu hakkında bilgilendirseniz.valla bende şaşkınlık yarattı.

yunus48

Okunmamış mesaj gönderen yunus48 » 07 Haz 2010, 14:16

ya arkadaşlar zaten videonun içinde arkadaşın biri söylüyor adam doğarken 7 aylık ve kafasını taşa vurmuş ondan böyle diyor akıllı işi değil arkadaşlar adamlarda işin dalgasında zaten yok böyle şeyler

DAĞLI BALIKÇI
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen DAĞLI BALIKÇI » 07 Haz 2010, 17:50

Arkadaşlar sevmediğiniz biri varsa onu iyice yormak ve heryeri kazdırıp rahatlamak isteyen o sevmediği kişiye bu çubuklardan hediye etsin.Çok mutlu olacak eminim.

kralartur

Okunmamış mesaj gönderen kralartur » 30 Mar 2011, 18:44

benim bildiğim böle yer altı suyu aranıyo ama arayanın kan gurubu önemli yer altına sondaj vurulmadan önce böle tarama yapıyolar yaş ağaç dalıyla

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 30 Mar 2011, 19:04

xxxtan-ok yazdı:ya bunun aslı varmı.eğer gerçekse süper.mustang ustam ve diğer ustalar bizi bu konu hakkında bilgilendirseniz.valla bende şaşkınlık yarattı.

Çubukla su ve boşluk bulabiliyorlar, suyuda sanırım yeri boş olduğu için buluyorlardır diye düşünüyorum. Çünkü çubuk kullanımına yıllarını vermiş tecrübeli kişiler mezar tespitide yapabiliyorlar. Tabi ıskalama şansları hala var, yani % 70 bile değil başarı oranları ama buluyorlar. Arkadaşın dediği gibi ağaç dalıylada bulanlar var. Dünyada ki manyetik alan ve insandaki bioenerji ile alakalı bir durum var ama tam açıklamasını bilmiyorum, bilimsel bir açıklaması elbette vardır, açıklayabilecek birisi varsa memnuniyetle okuruz.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

şakin

Okunmamış mesaj gönderen şakin » 26 Nis 2011, 01:19

çok sallamış çokda salladı marmara depremi gibi saahatlik 50 tl günlük 2000 dedi 2500 dedi akadaşın biriside soruyor doğrumu diye adamın haline baksana dökuk perşan yanında bir canbaz adam ganbazlamaya uğraşıyolar kendileri niye bulmamış kalpazan diye böylelerine diyolar selamlar

solmaz

Okunmamış mesaj gönderen solmaz » 26 Nis 2011, 11:29

Teşekürler çok güzel bir mizahi paylaşım. evet sitemiz definecilik üzerine bilgi pylaşımı olduguna göre çok güzel bir bilgi paylaşımı çok güzel bir mizahi yaklaşım.Sadece biraz geç kalınmış çubukların kan gurubuna göre göre üretilip kargo ile pazarlandıgı yıllar kargo ücretide ücretide imalatcılaraydı arada yıllar geçti buradaki arkadaşlar ucuzlukmu getirdi yoksa seri imalata geçip rekabetemi girdi her nedenle fiatları çok ucuzlatmışlar dahada kötüsü eskiler tl kabul etmiyordular üstelikde yol parası yeymiye tüm masfaflar dolarüzerinde hesaplanıyordu hemde yolculuk uçakla yapılmak üzere pazarlanıyordu ne olduda aradan yıllar geçince fiatlar kül savuran define ustası uzmanı gibi sokaklara düşmüş vah çubuklar vah ne hallere düşmüş aman kül savuran define ustası uzmanı duymasın sizi ankaraya şikayet eder takiiiiiii hakkınızda takipsizlik kararı verilenece kül savurur.TEŞEKÜRLER BU GÜZEL PAYLAŞIMA :kazi: :komik :kazi: :komik :kazi: :komik

şakin

Okunmamış mesaj gönderen şakin » 27 Nis 2011, 00:18

solmaz yazdı:Teşekürler çok güzel bir mizahi paylaşım. evet sitemiz definecilik üzerine bilgi pylaşımı olduguna göre çok güzel bir bilgi paylaşımı çok güzel bir mizahi yaklaşım.Sadece biraz geç kalınmış çubukların kan gurubuna göre göre üretilip kargo ile pazarlandıgı yıllar kargo ücretide ücretide imalatcılaraydı arada yıllar geçti buradaki arkadaşlar ucuzlukmu getirdi yoksa seri imalata geçip rekabetemi girdi her nedenle fiatları çok ucuzlatmışlar dahada kötüsü eskiler tl kabul etmiyordular üstelikde yol parası yeymiye tüm masfaflar dolarüzerinde hesaplanıyordu hemde yolculuk uçakla yapılmak üzere pazarlanıyordu ne olduda aradan yıllar geçince fiatlar kül savuran define ustası uzmanı gibi sokaklara düşmüş vah çubuklar vah ne hallere düşmüş aman kül savuran define ustası uzmanı duymasın sizi ankaraya şikayet eder takiiiiiii hakkınızda takipsizlik kararı verilenece kül savurur.TEŞEKÜRLER BU GÜZEL PAYLAŞIMA :kazi: :komik :kazi: :komik :kazi: :komik

var var şimdide GPR ciler var yer altı görüntülemeler yerin altının resmini cekiyor 5 dakikada 2000 ero istiyolar 5 dakikada nasıl oluyosa bimiyorum
aslında onların işini bu bunun gibi define siteleri yıktı adamların canını okudunuz be kardeşim iyiki sizlerden davacı olmuyorlar selamlar

yakari1907
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen yakari1907 » 27 Nis 2011, 09:34

bendede bu çubuklardan var meşhurrrrrrrrrrrrrrrr defineci naci ustadan alınmış Allah naci ustadan razı olsun bu çubuklar sayesinde çokkk güldük çokkk kullanım klavuzunda elle cizilmiş cinali resimleri var cinali çubukları tutuyor ve soruyor bu bölgede altın gümüş değerli bişey varmı varsa netarafta diye hee bide şöyle bişey yazmış sözde kullanım klavuzuna -Aramaya giderken iyibir uyku çekmiş olmak gerekiyormuş rahat olmak sıtresten uzak durmak lazımmış naci ustam çözümü bulmuş 2 tane bira için diyor üzerinizdeki ağarlığı atıp arama yapın.ben bir büyük içtim banamısın demedi çubuklar bana baktı ben çubuklara sadece büyüğü içince cubuk sayısı 2 den 6 ya çıktı heryerde çubuk görmeye başladım.YA ÇOK GÜLDÜK ÇOKKK. :komik

Kullanıcı avatarı
Hundai

Okunmamış mesaj gönderen Hundai » 27 Nis 2011, 13:40

:komik :komik :komik :komik
DAĞLI BALIKÇI yazdı:Arkadaşlar sevmediğiniz biri varsa onu iyice yormak ve heryeri kazdırıp rahatlamak isteyen o sevmediği kişiye bu çubuklardan hediye etsin.Çok mutlu olacak eminim.
sabır en büyük erdemdir

Youtube

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 27 Nis 2011, 15:03

şakin yazdı:
solmaz yazdı:Teşekürler çok güzel bir mizahi paylaşım. evet sitemiz definecilik üzerine bilgi pylaşımı olduguna göre çok güzel bir bilgi paylaşımı çok güzel bir mizahi yaklaşım.Sadece biraz geç kalınmış çubukların kan gurubuna göre göre üretilip kargo ile pazarlandıgı yıllar kargo ücretide ücretide imalatcılaraydı arada yıllar geçti buradaki arkadaşlar ucuzlukmu getirdi yoksa seri imalata geçip rekabetemi girdi her nedenle fiatları çok ucuzlatmışlar dahada kötüsü eskiler tl kabul etmiyordular üstelikde yol parası yeymiye tüm masfaflar dolarüzerinde hesaplanıyordu hemde yolculuk uçakla yapılmak üzere pazarlanıyordu ne olduda aradan yıllar geçince fiatlar kül savuran define ustası uzmanı gibi sokaklara düşmüş vah çubuklar vah ne hallere düşmüş aman kül savuran define ustası uzmanı duymasın sizi ankaraya şikayet eder takiiiiiii hakkınızda takipsizlik kararı verilenece kül savurur.TEŞEKÜRLER BU GÜZEL PAYLAŞIMA :kazi: :komik :kazi: :komik :kazi: :komik

var var şimdide GPR ciler var yer altı görüntülemeler yerin altının resmini cekiyor 5 dakikada 2000 ero istiyolar 5 dakikada nasıl oluyosa bimiyorum
aslında onların işini bu bunun gibi define siteleri yıktı adamların canını okudunuz be kardeşim iyiki sizlerden davacı olmuyorlar selamlar
Doğru iş yapanlar dava açarlar ve kazanırlar. Kazanacağını bildikleri için dava açarlar. Haksızlığa uğradıklarını düşündükleri için dava açarlar. Doğru iş yapmayanlar ise kaybedeceklerini bildikleri için dava açmazlar. Kaybettikleri zaman doğru olmadıkları da tescillenmiş olur.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Okan

Okunmamış mesaj gönderen Okan » 27 Nis 2011, 15:16

MustanG yazdı:
şakin yazdı:

Doğru iş yapanlar dava açarlar ve kazanırlar. Kazanacağını bildikleri için dava açarlar. Haksızlığa uğradıklarını düşündükleri için dava açarlar. Doğru iş yapmayanlar ise kaybedeceklerini bildikleri için dava açmazlar. Kaybettikleri zaman doğru olmadıkları da tescillenmiş olur.
Doğru dersin kardeşim
OrTAmıN bİtTİği YeRDe BiZ BaşlARIz TarZImıZ içİN ÖlüR ŞekLİmİZ İçiN YaŞArıZ..

solmaz

Okunmamış mesaj gönderen solmaz » 05 May 2011, 19:47

Güldürmeyin beni elimizde iki adet takipsizik kararı var iki adet takipsizlik kararının şikayetciside solmazı şarlatan ilan eden külcü usta takipsizlik kararlarının şikayetcisi üstelikte her iki kararda kesinleşmiş durumda. .Külcü ustaya teblig edilen takipsizik kararlarını ne zaman yayınlıcak bekliyelim.Namuslu şerefli onurlu ahlaklı insanların yapması gerekende bu olmalıdır.Elindeki yargı kararını tüm üyelerle noktası virgülünece paylaşmalı. GÜLDÜRMEYİN BENİ. :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik :komik Külcü usta hakkında yapılan üç adet soruşturma devam ediyor. yargı süreci sonucunda kararı aleyhimede olsa hep beraber paylaşacagım. Nede olsa külcü ustadan aldıgımız şarlatanlık diplomasıda sahte çıktı GÜLDÜRMEYİN BENİ.

“BİRAZDA GÜLELİM :)” sayfasına dön