VOLÇAN'IN DEFİNE YERLERİ...VE TÜM BİLGİLER MEVCUT

Bu Forumda Eşkiya Belgelerini, Osmanlı Kayıtlarındaki Belgeleri ve Benzeri Tüm Eski Belgeleri Paylaşıp, Aradığınız Bölge ve Mıntıka İsimlerini Forumumuzun Üyelerine Sorabilirsiniz. Böylelikle Hedefinize Daha Kolay Ulaşabilirsiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
RealKING

Re: VOLÇAN'IN DEFİNE YERLERİ...VE TÜM BİLGİLER MEVCUT

Okunmamış mesaj gönderen RealKING » 29 Eki 2009, 03:11

Neden bulunamıyor
çok basit
herkes murç işareti arıyor.
öyle değil işte
wolçan işaretleri pek murçla yapılan türden işaretler değildi.
işaretleri takip edebilmek için inanılmaz bir görüş yeteneği ve ustalık gerekiyor.
bakış açısı ve işaretin mantığını bilmeniz gerekiyor.
balık işareti arıyorsanız karşınızda on numara bir balık bulamayacaksınız.
misal bir domuz işareti arıyorsanız on numara domuz göremeyeceksiniz.
her işaretin bir doğal görünüş tekniği var ve bunu wolçan kurnazlıkla başarmış.
ben inanıyorum ki bu eşkiyanın hiç bir zaman paraları bulunamayacak.
küçük emanetler bulunur ama büyükler bulunamaz.
son gelen wolçan grubu öncekilere ait olanları korumakla birlikte yerlerini daha sağlama almak içinde uğraşmıştır.
ve tecrubelendikçe daha sağlam ve neredeyse alınması imkansız işçilikle kapatılmış mahzenler.
işte bu yüzden wolçanın sağlam yerleri hala bulunamadı ve bulunamazda.
yine eleştiri geleceğine eminim ve ben çokmu biliyorum hayır.
yanlızca ben mantığını kavradım ve artık işaret denildiğinde yanlızca murç izi aramıyorum.
doğal işaretleme tekniğini çözdüm ve iz takip edebiliyorum.
wolçanın geride bıraktığı izler çok zor okunabiliyor ve bunu yapabilen çok az insan var.
yinede murç izi olan işaretler aramayın diye birşey demiyorum. 100 lerce eşkiya gelmiş geçmiş ve her birinin farklı işaretleme tekniği vardı. ama hiç biri wolçanın tekniği gibi değildi! ben bunu anlatmak istiyorum. saygılar

ahmet1984hn

Okunmamış mesaj gönderen ahmet1984hn » 29 Eki 2009, 21:54

King yazdı:Neden bulunamıyor
çok basit
herkes murç işareti arıyor.
öyle değil işte
wolçan işaretleri pek murçla yapılan türden işaretler değildi.
işaretleri takip edebilmek için inanılmaz bir görüş yeteneği ve ustalık gerekiyor.
bakış açısı ve işaretin mantığını bilmeniz gerekiyor.
balık işareti arıyorsanız karşınızda on numara bir balık bulamayacaksınız.
misal bir domuz işareti arıyorsanız on numara domuz göremeyeceksiniz.
her işaretin bir doğal görünüş tekniği var ve bunu wolçan kurnazlıkla başarmış.
ben inanıyorum ki bu eşkiyanın hiç bir zaman paraları bulunamayacak.
küçük emanetler bulunur ama büyükler bulunamaz.
son gelen wolçan grubu öncekilere ait olanları korumakla birlikte yerlerini daha sağlama almak içinde uğraşmıştır.
ve tecrubelendikçe daha sağlam ve neredeyse alınması imkansız işçilikle kapatılmış mahzenler.
işte bu yüzden wolçanın sağlam yerleri hala bulunamadı ve bulunamazda.
yine eleştiri geleceğine eminim ve ben çokmu biliyorum hayır.
yanlızca ben mantığını kavradım ve artık işaret denildiğinde yanlızca murç izi aramıyorum.
doğal işaretleme tekniğini çözdüm ve iz takip edebiliyorum.
wolçanın geride bıraktığı izler çok zor okunabiliyor ve bunu yapabilen çok az insan var.
yinede murç izi olan işaretler aramayın diye birşey demiyorum. 100 lerce eşkiya gelmiş geçmiş ve her birinin farklı işaretleme tekniği vardı. ama hiç biri wolçanın tekniği gibi değildi! ben bunu anlatmak istiyorum. saygılar

arkadaslar usta yine bir konusmus pir konusmus.
dediklerde aynenen öyle.
arkadaslar bi düsünün bu adam eskiyaymis yani bugünün mafyasi gibi adam sakaldigi yerleri öyle beligim isaretler koyarmi.cok kurnazca ve dogal görünüme saklayarak yapmisitir.bu adam tarihe girmis biri koca osmanliya kafa tutmus öyle basit isaretler yaparma.bide anlamadigim bazi arkadslar bu volcanin gömülerini kolay zanediyorlar herhalde.sanki bulsalar cikarabilecekler demek istedigim yüzlerce kisinin günlerce calisip sakladigi hazineyi 5-10 kisi kac günde cikarmayi düsünüyor.evet bu adam yasamis calmis saklamis ama tek basina deyil yüzlerce askerle bizler o gömükeri cikaramayiz.bu adam hakkinda hemen hemen bütün define sayfalarinda her yazilani okudum ve inan herkez kulakdan dolma hikayelerle ahkam kesiyor.herkez halakili kayyi biliyor ama resim göstermeye gelince kimse koyamiyor sadece king ustam.resmi koydugu yetmiyor kimse inanmiyor bunun neresi halkali kaya diyor millet herhalde koskocaman bir halka bekliyor.ama is öyle deyil volcan cok aklica yapmis.üstad senin bahsetigin o domuz ve balik isaretlerini hatirliyorum bi ara bir sayfada vardi ayni dedigin gibi cok dogal görünüslü ancak volcan gibi düsünen volcan gibi gören anlaya bilir.eminimki bu yerleri bilen ck ama cogu isaretlerin yanindan gecipte görmüyodur bile.arkadaslar beni yalnis anlamayain ben bu islerde yeniyim ve benimkisi sadece merakt yasim 25 ve almanyada yasiyorum burda kimseye akil vermek bana düsmez hakkiniz helal edin bir hatam olduysa
king ustam elerinden öperim birgün almanyaya yolun düserse burda sana herzaman acik bir kapi var

ugurchipp
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen ugurchipp » 30 Eki 2009, 22:22

gebzelı kardes dedılerıne katılıyorum cunku bende agva lıyım ve balkayayı falan da bılırım deıgın gıbı samsun nere bulgar nere bole bır adam yasamaısda da 1000 yere para koyduysalarda bu defınecılık bıze atalardan mıras kalmadımı onlar yoklamıstır coktan dıye dusunuyorum ..
cunku o zamnlar sımdıdı kdr gecım pesınde deılerdı ve vakıt lerı boldua razıye ayırıcak..:) :lol:

Kullanıcı avatarı
RealKING

Okunmamış mesaj gönderen RealKING » 30 Eki 2009, 23:05

Son olarak herkesin bilmesi gereken en önemli bilgiyi vereyim.
Bu bilgiyi zaten konuları takip eden bilgili insanlar ustalar biliyor.
ben bilmeyenler için yazmak istiyorum ve bir daha bu konulara değil bu forum olaylarına girmeyeceğim.
bu son yazım olacak.

Wolçanın malını almak çok zor ve güç isteyen bir iş.
alınmaz demiyorum alınır ama çok önemli bir nokta var!
bu eşkiyanın parasını alan bir bedel öder!!!
bunu bilerek almak zorundadır ve böyledir.
mutlaka ama mutlaka bir bedel ödemesi gerekecektir ve bu çok acı vereceğinden paranın hayrını göremeyecektir.
wolçan şeytanla anlaşma yapan ve kıyamete kadar ölümsüzlüğü olan bir ifrittir şuan!.
bu eşkiya bizzat malını kendi korumakla birlikte kendine o alemden çok büyük bir ordu toplayarak mallarını daha sağlama almayı başarmış biridir.
ben şunu söylerim.
gerçekten ama gerçekten sıkıyorsa alın :)
bu adamın malını alabilecek insan Türkiye'den ancak bir iki kişi çıkar bunuda söyleyim.
kanlı paradır bu paralar ve bir şekilde alsanız bile peşinizi hiç bırakmayacak bir huzursuzluk olacaktır.
kalın sağlıcakla. herkese saygılar ve bir kusurum olduysa bugüne kadar af ola.
hakkınızı helal edin. King

Kullanıcı avatarı
sadece_altan

Okunmamış mesaj gönderen sadece_altan » 30 Eki 2009, 23:17

King usta sende mi aramızdan ayrılarak bizleri bilgilerinden mahrum bırakıyorsun??? SEnin gibi bilgili ustları aramızda görmemiz bizim için bir güç tü ama sizde serhat usta gibi ayrılmak istediğinizi söylüyorsunuz :(

Bahsettiğiniz gibi volçan bu gömüleri saklarken çeşitli büyülerle saklamış ve alınmasını zor hale getirmiş. Çanakkalede bu tür yerlerden birinde insan kanı akıtarak defineyi alan iki arkadaşın doğan çocuklarının hepsinin elleri ve ayaklarının yamuk olduğu söyleniyor. Ben şahısları tanımıyorum fakat bu tür büyülerle definenin korunduğunu tılsım adı altında çok duydum gerçeklik payı varmıdır yokmudur birgün karşılaşırsam yazarım =)
Fesatlar kapıma vardılar ellerinde güllerle,
İşlerine gelmediğinde saldırdılar aynı güllerin dikenleriyle...

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

salih49

Okunmamış mesaj gönderen salih49 » 31 Eki 2009, 09:06

SLM arkadaşlar,sizlerin yorumlarınızı okudum ve ben de sizlere katilayım. KİNG arkadaşa katılıyorum,VOLÇANın faliyeti bir ucu ROMANYA öteki ANADOLU.VOLÇANın hazinesini bulmak çok zor,rahmetli babam bir hayat tüketti yine de bulamadı ve bana devir etti.VOLÇAN ne demiş? Benim paralarımı ya çoban yada avcı bulabilir.

ahmet1984hn

Okunmamış mesaj gönderen ahmet1984hn » 11 Kas 2009, 16:56

King yazdı:Son olarak herkesin bilmesi gereken en önemli bilgiyi vereyim.
Bu bilgiyi zaten konuları takip eden bilgili insanlar ustalar biliyor.
ben bilmeyenler için yazmak istiyorum ve bir daha bu konulara değil bu forum olaylarına girmeyeceğim.
bu son yazım olacak.

Wolçanın malını almak çok zor ve güç isteyen bir iş.
alınmaz demiyorum alınır ama çok önemli bir nokta var!
bu eşkiyanın parasını alan bir bedel öder!!!
bunu bilerek almak zorundadır ve böyledir.
mutlaka ama mutlaka bir bedel ödemesi gerekecektir ve bu çok acı vereceğinden paranın hayrını göremeyecektir.
wolçan şeytanla anlaşma yapan ve kıyamete kadar ölümsüzlüğü olan bir ifrittir şuan!.
bu eşkiya bizzat malını kendi korumakla birlikte kendine o alemden çok büyük bir ordu toplayarak mallarını daha sağlama almayı başarmış biridir.
ben şunu söylerim.
gerçekten ama gerçekten sıkıyorsa alın :)
bu adamın malını alabilecek insan Türkiye'den ancak bir iki kişi çıkar bunuda söyleyim.
kanlı paradır bu paralar ve bir şekilde alsanız bile peşinizi hiç bırakmayacak bir huzursuzluk olacaktır.
kalın sağlıcakla. herkese saygılar ve bir kusurum olduysa bugüne kadar af ola.
hakkınızı helal edin. King

ustam ne oldu iyiydik birden ne bu böyle yalnis biseymi yazdik birakdin gitdin bizleri tamda yenin yeni tanisiyoduk

Asiruh

Okunmamış mesaj gönderen Asiruh » 15 Kas 2009, 21:04

volçan hazinerinin gercek oldugunu ümit ediyorum bu konuda yanlış bilgileriniz var bir örnek oglu rizede yaşadı öldü

Asiruh

Okunmamış mesaj gönderen Asiruh » 18 Kas 2009, 19:33

volçanin hazineleri rüya bakarsınız bir gün gerçek olur çalışana tabiki burda yazılanların başka versiyonlarını cok dinledim ama şu konuya bakışınızı öğrnmek isterim bu şahsiyetin torunu rize yaşadımı

Asiruh

Okunmamış mesaj gönderen Asiruh » 20 Kas 2009, 20:30

arkadaşlar volçan denilen eşkiya heryerde söyleniyor tabi bu işin abartısıda var oglu rizede ögretmenlik yapmış yaşamış vede ölmüş onun belgeleride var bunlardan elimde olan bir taneside şu tek domuz ilgilenen olursa yardımcı olmaya çalışırım volçana ait işaretim var diyenlere yardımcı olurum

Kullanıcı avatarı
SEYRANİ
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SEYRANİ » 21 Kas 2009, 12:09

30 TANE WOLÇAN GELDİ GEÇTİ HER BİRİ BİRİNİN YERİNİ ALDI ELDEN ELE DOLAŞAN BELGELERDE NASIL BİR BELGE NİTELİGİ TAŞIR ANLAMIŞ DEGİLİM
HER LAFA BİR CEVAP VERİRİZ MUTLAKA DA
ÖNCE ADAMA BAKARIZ ADAMMII DİYE SONRA DA LAFA BAKARIZ

makaram

Okunmamış mesaj gönderen makaram » 07 Oca 2010, 01:03

değerli ustam senden ricam bana bulduğum yerin işaretlerinin ne anlama geldini senden öğrenmek istiyorum şimdiye kadar okuduklarıma bakarak volçanın hazinelerinin tam üstündeyim buna kesin diyebilirim çünkü W işaret
inim olduğu kaya var hatta girdiğim mağaradali kapı bile W işaretli senden tek istediğim burayı nmasıl çıkaracağım çünkü maddi gücüm kalmadı maddi gücü olan ve bu işi profesyonelce yapan biri benimle irtibata geçerse mmnun olurum oda çok memnun olur oradan çıkacak şey herkeze yeter inanın işin üstründeyim işaretleri görseniz şaşırırsınız anlatılan herşey benim yerimde mevcut sadece destek bekliyorum ilgilenlere duyrulur

makaram

Okunmamış mesaj gönderen makaram » 07 Oca 2010, 01:11

Asiruh yazdı:arkadaşlar volçan denilen eşkiya heryerde söyleniyor tabi bu işin abartısıda var oglu rizede ögretmenlik yapmış yaşamış vede ölmüş onun belgeleride var bunlardan elimde olan bir taneside şu tek domuz ilgilenen olursa yardımcı olmaya çalışırım volçana ait işaretim var diyenlere yardımcı olurum
gel bana yardımcı ol s3enden cevap bekliyorum beni bul kesin diyorum başada bişey demiyorum şimdiden ilgilenenlere teşekkürler

harisev

Okunmamış mesaj gönderen harisev » 16 Eki 2010, 05:40

yaw herkes sacma sapan konusuyor kerkes volcan osmanlilardan kaciyo ve turkiyede saklaniyo olacak sey mi bu...
bu turkce yazilanlara gore...bulgarca yazilanlara gore bulgaristanda bolgelerin adi gecio... birileri biyeden biseyler okuyub ikie katliolar... dogrusunu bilen varsa kanitlasin ... kanitlayamiorsa savma sapan konusupta miletikandirarak daga tasa kaldirmasin

harisev

Okunmamış mesaj gönderen harisev » 16 Eki 2010, 08:35

volcan bulgaristana para kacirmak istermis peki yol samsundan,zonguldaktan ve izmitten mi gecomus bilen bilmeyen lutven konusmasin ya bagdat yolu izmitten gecermis ve volcanin hazineleri orada araniormus peki bu bagadat yolunu nereden basladigini bilen varmi lutven cevab verin

“EŞKİYA ve BENZERİ KAYNAKLI BELGELER ve ARADIĞIMIZ BÖLGE İSİMLERİ” sayfasına dön