RANGERTELL 909 DELUXU

Ülkemizde ve Yuırt Dışında Kullanılan, Başarısı yada Başarısızlığı Kanıtlanmış Vlf, Pulse v.s. Sistemde Çalışan Toprak Altı Görüntüleme Sistemlerinin Ele Alınacağı Paylaşım Forumudur.

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

muakkaya

Re: RANGERTELL 909 DELUXU

Okunmamış mesaj gönderen muakkaya » 06 Şub 2012, 19:24

Bir yönetemeyici aranıyor.... 2 kişiye özel mesaj yazdım cevap gelmedi yok mu.???

hakan763

Okunmamış mesaj gönderen hakan763 » 06 Şub 2012, 22:44

abicim söyle bakalım bu cihaz hakkında bir terim söyle yaw cihazın üzerindeki 1 tuşu söyle hiç kullandınmı den varıyonuz bu kanıya anlamadım.anlatamadım size. bılen yorum yapsın bılmıyen yapmasın bu cıhaz dandıkse bıle bişey söyle cihaz hakkında bi terim söyle yaw anlamadığım hiçbişey bimiyosnuz eline bile almadığınız cihaz hakkında yorum yapıyorsunuz.yine söylüyorum bilen yorum yazsın :tsk

hakan763

Okunmamış mesaj gönderen hakan763 » 06 Şub 2012, 22:49

ha birde birisiniz al demesini beklemiorum cihaz elimde istersen resmini koyayım siteye :)

Kullanıcı avatarı
reis_16

Okunmamış mesaj gönderen reis_16 » 08 Şub 2012, 17:24

hakan763 yazdı:ha birde birisiniz al demesini beklemiorum cihaz elimde istersen resmini koyayım siteye
güle güle kullan yorum yapılacak bir şey yok resim eklemenede gerek yok ben ekleyeyim de .. bak senin cihazın içi ne kadar teknoloji harikası olduğunu gör ve ondan sonra değerlendirmeni yaparsın kimsenin umutların kırmak istemem ama malesef bu cihazlar insanları dolandırmaya yönelik cihazlar.... umut tacirliği yapamam arkadaşım...acı ama gerçek bu kabullensende bu kabullenmesende .... kolay gelsin

Resim
Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır.

sleperd

Okunmamış mesaj gönderen sleperd » 08 Şub 2012, 17:37

reis16 ben bu resmi aradım bulamadım hay sen çok yaşa ya arkadaş o açılan rangetell degil diyordu görsünde karar versin...Hakan kardeş uyduruk cihaz olduktan sonra hangi tusuna basarsan bas aldıgın tepkide fark olmayacak inan sadece beynen sen başka yerlere yönlendigine inanıp gidersen gidersin peşinden.Bence sen bunu satma başkaları kazıklanmasın.saygılar.

Kullanıcı avatarı
reis_16

Okunmamış mesaj gönderen reis_16 » 08 Şub 2012, 18:02

eywallah kardeş... Unutmamalı ki ''rüyaları gerçekleştirmenin tek yolu uyanmaktır'' .... bizde elimizden geldiği kadar forum üyelerini uyandırmaya çalışıyoruz uyumakta ısrarcı olanlarada yapacak bişey yok kendileri bilir.

hakan763

Okunmamış mesaj gönderen hakan763 » 09 Şub 2012, 19:21

ne satmasından bahsediyosun kardeş saçmalama elizmde 2 tane resistvity cihaz var resistvty cihazları da çok iyi kullanıyoruz bütün kazık metodları bılıyoruz örn:scruber alpa alpa wenner alpa vb.diyeceksiniz ki yeryüzü şekilllerine bakın yaw zaten ören yerlerinin hepsi sürülmüş tarla yani amare yok çökük yer tümsek vb şekiller yok resistvity de cok hantal bi cihaz gpr larda çok pahalı cihazlar gpr olsa çok rahat sonuç elde edilir

hakan763

Okunmamış mesaj gönderen hakan763 » 09 Şub 2012, 21:34

reis 16 sizin maksadınız 1000nler dolar karşılığı cihaz satmak.bu işin peşinde koşan insaları dolandırmak .adam 2 tane çubuğun üzerine sarılı bakır tellerle mezar bulanları biliyoz sen bu aletin içinden ne çıkmasını beklıyodunuz.bu indeksiyon sistemi var.antenın uzerıne sarılı bakır telleden gecen manyetık akım salınımı saglıyor. aç bak googledan indeksiyon sistemine yıne soyluyorum bu işin BABASI RESİSTVITY SİSTEMLER

hakan763

Okunmamış mesaj gönderen hakan763 » 09 Şub 2012, 21:39

forumunuzun üstünde vızır vızır cihaz reklamları var ne iş yanii o reklamladıki cihazlarda hiçbir işe yaramaz. benim cihaza laf atıyonuz forumunuzun üstündeki reklamlardaki cihazlara ne demeli 3000 4000 tl lik cihazlar hatta minelap 14000tl benım için hiçbir degerı yok tektekçilikte kullanılan bi cihaz bu işin özü resistvıty

Kullanıcı avatarı
reis_16

Okunmamış mesaj gönderen reis_16 » 10 Şub 2012, 16:07

hakan763 yazdı:reis 16 sizin maksadınız 1000nler dolar karşılığı cihaz satmak.bu işin peşinde koşan insaları dolandırmak .adam 2 tane çubuğun üzerine sarılı bakır tellerle mezar bulanları biliyoz sen bu aletin içinden ne çıkmasını beklıyodunuz.bu indeksiyon sistemi var.antenın uzerıne sarılı bakır telleden gecen manyetık akım salınımı saglıyor. aç bak googledan indeksiyon sistemine yıne soyluyorum bu işin BABASI RESİSTVITY SİSTEMLER
hakan763 yazdı:forumunuzun üstünde vızır vızır cihaz reklamları var ne iş yanii o reklamladıki cihazlarda hiçbir işe yaramaz. benim cihaza laf atıyonuz forumunuzun üstündeki reklamlardaki cihazlara ne demeli 3000 4000 tl lik cihazlar hatta minelap 14000tl benım için hiçbir degerı yok tektekçilikte kullanılan bi cihaz bu işin özü resistvıty
hakan arkadaşım sen yazılanları okumuyorsun galiba ben bu foruma üyeyim bu forumda sen neysen bende oyum. Benim cihaz falan sattığım da yok ... anca 2.el cihazımı satarsam satarım o kadar. forumdaki reklamlara gelince bu forum suyla çalışmıyor forum sahiplerininde forumun masraflarını bir şekilde karşılamak zorunda. resistivity cihazlar hakkında hiç bir yorum dahi yapmama rağmen alakasız cevap yazmışsın ben sadece sendeki cihaz hakkında bildiklerimi yazdım ... bunlar benim bildiklerim işine gelmeyen yorumlarla ilgili bu kadar tutarsız tepki vermen anlaşılacak bir durum değil

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 10 Şub 2012, 16:21

hakan763 yazdı:forumunuzun üstünde vızır vızır cihaz reklamları var ne iş yanii o reklamladıki cihazlarda hiçbir işe yaramaz. benim cihaza laf atıyonuz forumunuzun üstündeki reklamlardaki cihazlara ne demeli 3000 4000 tl lik cihazlar hatta minelap 14000tl benım için hiçbir degerı yok tektekçilikte kullanılan bi cihaz bu işin özü resistvıty
Yukarıda ki reklama hiç tıkladın mı kardeş ? Hangi vlf dedektörün açıklamasın da 1.5 metre gibi bir derinlik gördün ? Vlf sistem dedektörlerin en büyük başlıklarıyla 120 cmyi geçemediğini her yerde yazıp çiziyoruz, daha ne yapalım ? Tektekçilik yapmıyor olabilirsin ama tektekçilik Türkiye'de ve dünyada yoğun bir şekilde yapılan bir hobidir.. Bu dedektörleri 2-3-5-6-8 metre derinlik vaatleriyle satanlara biz karşıyız, sizde onlara karşı olun... Resistivity diyorsun, tamam diyorum, piyasada gpr'lerden sonra resistivityler gelir boşluk başarısı olarak.. Ama gidipte şekilden şekile girmiş alan taramalara prim vermemi bekleme, sen seviyor olabilirsin ama senin sevmen bu alan taramaların işe yaradığı anlamına gelmez, beni dinliyorsan resistivitylerle devam et, alanı daraltmak istiyorsan definecilik bilgini geliştir veya bilen birileriyle takıl, saygılar..
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

sleperd

Okunmamış mesaj gönderen sleperd » 10 Şub 2012, 17:47

Kardeş ben bişey demiyorum sen soru sordun bizde bildiklerimizi söyledik kullanıldıgı ortamda bulunduk bi sonuc vermedigini gördük icinin de ne halde oldugunu gösterdik...Hala savunulcak tarafı var mı bu cihazın bilmem sen diyorsun ki icinde daha ne olcaktı...1000 euro dan aşa para istemiyorlar bu alete icindeki malzemelere bak Karaköyden toplasan 100 tl tutar tutmaz al hepsini leğimle aynı şey sonucta işe yaramadıktan sonra neden 1000 eruo verip boş boş gezeyim yada aynısını 100 tl ye mal etmek varken neden 1000 eruodan olayım.Senin rezistivitenin zaten başta ben olmak üzere savundukl bişey demedik zahmetli olsada sonuca gider dedik.Bu cihazın getiridigi yere rezistivite sistemi kurup bakmak yerine kendi mantıgınla baksan nerde olabilir acaba detip oraya kursan rezistiviteni, bundan daha parlak sonucla rcıkar.Reklam konusu zaten acıklanmış sen bi çok yerde görülen işe yaramayan cihaz reklamlarından sandın tabi kabadan görünce ama bi tıklamak aklına gelmedi.saygılar.

hakan763

Okunmamış mesaj gönderen hakan763 » 11 Şub 2012, 02:51

biz tek tek para peşinde koşturmuyoruz. resistvty hakkında benden ne yorum beklıyorsunuz ne anlatalım burda resistvity hakkında çekimleri çok uzun sürüyor kazık çakıp scrumberger sistemi düz hat üzerinde akım ve potansiyel maşalarının yerlerini değiştirerek laptoba grafiksel olarak aktarıyoruz.birde bişey söyleyeyim söyeleyin bana hangi definecinin elinde kaliteli gpr cihaz var biz bugüne kadar görmedik.zaten gpriye alacak gücü olan adam bu işle niye uğraşsın niye riske girsin hayalla uğraşmayalım gerçeklerle uğraşalım adam 70000 euro para verecek ve o cihazı çözecek ve araziye çıkıp eline koluna sallaya sallaya çekim yapacak çok sallama dedektörle bile çekim zor yapılılıyor.resistivty çekimlerinde etrafa bakmaktan zor çekim yapıyoruz :shock: birde sleperd tıklamama gerek yok ben o chazların hepsini biliyorum allaha şükür bzim cihazdan sıkıntımız yok 2 tane resistivty cihazımız var reklamdaki dedektörler bizim işıimize yaramıyor garret fısher gibi cihazlar var üsteki reklamda biz tek tekle uğraşmıyoruz bunlar 40 yada 50 belki cm cihazlar içlerinde en iyisi minalap ama tek tek sonuçta :( bizim bölegede kimse tek tek le uğraşmaz adama gülerler :D tek tek'e sıra bile gelmez :kazi:

“TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ ve ALAN TARAMALAR” sayfasına dön