yardım.. (poloraid foto film ile yeraltı görüntüleme)

Ülkemizde ve Yuırt Dışında Kullanılan, Başarısı yada Başarısızlığı Kanıtlanmış Vlf, Pulse v.s. Sistemde Çalışan Toprak Altı Görüntüleme Sistemlerinin Ele Alınacağı Paylaşım Forumudur.

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

jahindo

yardım.. (poloraid foto film ile yeraltı görüntüleme)

Okunmamış mesaj gönderen jahindo » 13 Eki 2009, 15:14

s.a..

birisi ile geçenlerde bir çalışmaya gitttim bu ilk gidişim adam poloraid fotoğraf makinası benzeri demiyorum çünkü aynısı sadece boyut olarak büyüğü onun filmlerini kullanıyo polaroid 780 filmi ben çektiği resimlerden doğru düzgün bişey anlamadım kendi toprağın altını çekiyoruz net olmaz diyo kendi kapılar küpler falanda falan var diyo ama inanasım gelmiyo böle bişeyden haberiniz varmı adamında günahını almak istemiyorum yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

huseyın

Re: yardım..

Okunmamış mesaj gönderen huseyın » 13 Eki 2009, 15:48

slm polarayıt yerınaltını gostermez
oyle bırsey olsa ben yaparım
cunku ben fotorafcıyım dostum

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 14 Eki 2009, 04:31

YALAN O ISLER.MILLETI ETKILEYIP PARA KOPARACAKLAR.OYLE UFAK BOYUTLU GUZEL BIR TEKNOLOJI ICAT OLMADI.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

ASİ

Okunmamış mesaj gönderen ASİ » 12 May 2010, 18:38

SLM ARKADASLAR. BU HAFTA BANADA POLAROİT MAKINA GELCEK VE COK ÖVUYORLAR KULLANAN VARMI ASLI VARSA NASIL OLUYOR BILMIYORUM

Kullanıcı avatarı
GiryaN

Okunmamış mesaj gönderen GiryaN » 12 May 2010, 23:50

Asi fotograf cekmek için mükemmel bi alet ama yerin altını görcem diyorsan kazıpta öyle cekmen lazım (:
İnsan tabiattan uzaklaştıkça kalbi katılaşır.

Kullanıcı avatarı
phanes

Okunmamış mesaj gönderen phanes » 13 May 2010, 05:30

ASİ yazdı:SLM ARKADASLAR. BU HAFTA BANADA POLAROİT MAKINA GELCEK VE COK ÖVUYORLAR KULLANAN VARMI ASLI VARSA NASIL OLUYOR BILMIYORUM
buna sakın inanmayın ve kesinlikle para filan kaptırmayın,bunların hepsi safsata..
http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

kazıcı38

Okunmamış mesaj gönderen kazıcı38 » 17 May 2010, 10:49

sevgili arkadaşlar ben makinayı kullanıyorum ve süper birşey yalnız üzerinde bira oynamak ve resmi açabilmek önemli onuda fotoğrafçı arkadaşlar değil sadece ve sadece bu işi benim gibi profosyonelce yapanlar bilir.aşağıdaki resme bakarsanız sizlerde görebilirsiniz.herkese iyi kazılar.
(1)=http://yfrog.com/08resim003vbj
(2)=http://yfrog.com/6rresim002jj

kazıcı38

Okunmamış mesaj gönderen kazıcı38 » 17 May 2010, 11:01

bu resim öncekinin aynıdır hiçbir fotomontaj ve oynama yoktur ordan ne alacağınızı bariz görebiliyormusunuz.
Resim

Ronin
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen Ronin » 17 May 2010, 13:40

kazıcı38 yazdı:bu resim öncekinin aynıdır hiçbir fotomontaj ve oynama yoktur ordan ne alacağınızı bariz görebiliyormusunuz.
Resim
Arkadaşım insanları boş işlerle uğraştırıp kendiniz adına kulis yapmayın!
Fotoğraflamanın mantığında olmayan, ışıksız havasız ortamın altında kalmış resimlemenin bu şekilde olamayacağını küçük çocuklar bile biliyor. Bırakın bu boş işleri..

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 17 May 2010, 18:20

Yeni bir teknolojiden söz edilse hadi bir ihtimal derimde, böyle bir yöntem için ronin ustanın dediğine aynen katılıyorum, Bırakın bu boş işleri:)
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
KinG

Okunmamış mesaj gönderen KinG » 17 May 2010, 19:36

2 ay önce bizim burayada geldi bu polaraytcılar eline almış iki tane polorayt filmi iki tane aliminyum tabaka bir tane silindir:D bizim bir arkadaş cağardı öve öve bitiremeid makinayı :D 100Bin euro felan cekti fiyatınada makinayı görünce gülmekten koptum zaten hemen salağa yattım sordum bunun filmi ne kadar die dedi bana 2000 tl hiç bozuntuya vermiyorum tabi ben işi hemen benim fotocu bir arkadaşım var aradım bana iki tane polarayt film bırak dedim biz araziden inene kadar filmleri bırakmış dükkana adamlara hala salağa yatıom bunlarda bir havalardalar uyanıklar yha hemen cekmeceden cıkarıp attım önüne filmleri bak filmlere dedim ver hemen 2000 tl sana tanesini 1000 den veriom dedim herif itin g...tü gibi morardı kızardı az kalsın dövecektim
Resim

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

kazıcı38

Okunmamış mesaj gönderen kazıcı38 » 18 May 2010, 15:15

sanırım sizler işin dalgasındasınız ancak bu çekilen resimleri fotoğrafçı arkadaşlar yorumlayamazlar bunu bilin.
ancak elimde kendi çektiğim resimler va ne almam gerektiğini görüp aldığım kanıtlar var yinede sizleri boş işlerle meşgul etmek istemem.

kazıcı38

Okunmamış mesaj gönderen kazıcı38 » 18 May 2010, 15:21

kimseden para talebim olmadığı gibi sadece paylaşım amaçlı yazdım makinanın fiyatına gelince sadece 100 tl+250 euro parça parasıdır filmi ise sadece 90 tl.her yerde bulma imkanınız var ama parça eklemeniz lazım dediğim gibi 250 euro.herkese iyi kazılar

Kullanıcı avatarı
GiryaN

Okunmamış mesaj gönderen GiryaN » 19 May 2010, 23:27

vay be altını cekmiş nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hemen gidip kazalım kazıcı38 dai nerde nerde hemen geliyorum boşuna yaşamışız bunca sene bunca parayı insanlar boşuna harcamış 250 € verip direk yerin altını görüyoruz teknelojiye bak hundai usta gibi vışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş :D
İnsan tabiattan uzaklaştıkça kalbi katılaşır.

huseyın

Okunmamış mesaj gönderen huseyın » 30 Eki 2010, 15:28

yok.oyle.bırsey.inanmayın.arkaDASLAR..YA OLSA BENYAPARIM
CUNKU BEN FOTOGRAFCIYIM.CEKIRDEKTEN YETISME.FOTOGRAF MAKINALARI YERIN ALTINI. CEKEMEZ.POLARAYIT HICCEKMEZ INANMAYIN

“TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ ve ALAN TARAMALAR” sayfasına dön