NOKTA (MTA) 106 PSI DEDEKTÖR ve OLMAYAN ÖZELLİKLERİ

Yerli Üretim Metal Dedektörler Hakkında Kullanıcı Yorumlarını Okuyabileceğiniz ve Sorular Sorabileceğiniz Bölümdür...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

KeLti

Re: NOKTA (MTA) 106 PSI DEDEKTÖR ve OLMAYAN ÖZELLİKLERİ

Okunmamış mesaj gönderen KeLti » 18 Ara 2010, 19:38

Merhabalar; Siteye yeni katıldım ve Dedketörler ile ilgili yorumlarınız dikkatimi çekti.Bazı arkadaşlar tüm marka ve modellerin işe yaramadığını belirtiyorlar.Tüm markalar işe yaramıyorsa hangi markayı alacağız onu önerin bizlerde bilelim.Verilecek cevabıda yazayım bari :) Diyeceksinizki onu da sen araştır kardeşim Allah akıl vermiş:)
Sevgili arkadaşlar biraz mantıklı olalım isterseniz.Dünyanın en kötü dedektör bile iş yapar yeterki elimizdeki cihazı kullanmasını bilelim.Ne hikmetse bizler 3-5 milyar verip sanki sihirli değnek satın alıyoruz ve 3-5 verip anında zenginlik hayal ediyoruz.Biraz daha konuyu açayım.Kendim elektronik mühendisliği mezunu birisi olarak gerek web sitelerinden gerekse Ar-Ge araştırmalarından söz konusu cihazları ve tüketicilerinin yorumlarını takip etmekteyim.Söz konusu ürünleri bahsettiğiniz firmalar yurt dışı pazarlarınada satıyorlar ve yurt dışı sitelerde yorumlar bizlerdeki gibi yapılıyor.Fakat bizdeki gibi bilinçsizce ve birtakım kişileri karalarcasına yapılmıyor.yukarıda okurken okadar komikce söylendiler varki :) Yok admalar Tam sayfa ilan veriyormus,Yok Show Tv de reklamı varmıs veya Bobin icinde vida unurulmuş .Arkadaşlar insan ameliyatında vücut içinde kocaman makas unutuluyor :)
Sizlere son olarak bende başımdan geçen bir olayı anlatayım.Birçok marka model yabancı cihaz kullandım.Bunlardan 2 tanesi ile sorun yaşadım.Sorun derken Teknik servis sorunu diyelim.amacım kimsenin ürününü karalamak değil.Kimsenin çalışan personelide değilim.Bunuda belirteyim.Cihazlarımdan 2 tanesi geçmiş dönemde arıza yaptı.Ve garantileri devam ettiği için almış olduğum firmaya götürdüm.Almış olduğum cevap Türkiyede Servisi yok avrupaya gidecek ve gidiş geliş yol masrafları cihaz bedeli kadar tutar.Sen en iyisi Defineci Naci Dedeye yolla o bi baksın gibi komik bi durumla karşılaştım.Dilerseniz birilerini karalarken diğerlerinin hatalarınıda masaya yatıralım ki herkes neyin ne olduğunu öğrensin.Garantili ürün alıyorsun ve arıza yapıyor. Alacak olduğumuz cihazın kullanımını bildikten sonra sorun yok diyorum ve 100% bir cihaz arayan veya satan var ise boşuna kendini kandırmasın.Cihazlar sadece işimizi kolaylaştırmak için üretilir kullanabiliyorsan Nasibini kovalarsın.Kullanamıyorsan böyle onu bunu karalamaktan başka elimize bişey geçmez.

Herkese iyi yorumlar.

SUAYN

Okunmamış mesaj gönderen SUAYN » 12 Şub 2011, 11:50

Bütün arkadaşlara merhaba. ben ve arkadaşlarımla beraber 106 da kullandık.nokta fırmasının son ürünü golden king deep radar adlı aletinide kullandık.fırma gpr diye satıyor ama aslında 106 ekran takılmış vlf dedektör.ılk aldıgımızda araziye çıktık ve heryeri altın gösterdi . bir hafta içinde neler çektiğimizi anlatamam.bir alet bu kadar fiyasko olabilirmi.bütün arkadasların dikkatıne aman aman uzak olsunlar.kandırdıkları insanların sayıları çok.ve maskeleri düştü.şimdi reklama daha çok önem veriyorlar.lütfen kanmayalım...saygılar

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 12 Nis 2011, 04:40

KeLti yazdı:Merhabalar; Siteye yeni katıldım ve Dedketörler ile ilgili yorumlarınız dikkatimi çekti.Bazı arkadaşlar tüm marka ve modellerin işe yaramadığını belirtiyorlar.Tüm markalar işe yaramıyorsa hangi markayı alacağız onu önerin bizlerde bilelim.Verilecek cevabıda yazayım bari :) Diyeceksinizki onu da sen araştır kardeşim Allah akıl vermiş:)
Sevgili arkadaşlar biraz mantıklı olalım isterseniz.Dünyanın en kötü dedektör bile iş yapar yeterki elimizdeki cihazı kullanmasını bilelim.Ne hikmetse bizler 3-5 milyar verip sanki sihirli değnek satın alıyoruz ve 3-5 verip anında zenginlik hayal ediyoruz.Biraz daha konuyu açayım.Kendim elektronik mühendisliği mezunu birisi olarak gerek web sitelerinden gerekse Ar-Ge araştırmalarından söz konusu cihazları ve tüketicilerinin yorumlarını takip etmekteyim.Söz konusu ürünleri bahsettiğiniz firmalar yurt dışı pazarlarınada satıyorlar ve yurt dışı sitelerde yorumlar bizlerdeki gibi yapılıyor.Fakat bizdeki gibi bilinçsizce ve birtakım kişileri karalarcasına yapılmıyor.yukarıda okurken okadar komikce söylendiler varki :) Yok admalar Tam sayfa ilan veriyormus,Yok Show Tv de reklamı varmıs veya Bobin icinde vida unurulmuş .Arkadaşlar insan ameliyatında vücut içinde kocaman makas unutuluyor :)
Sizlere son olarak bende başımdan geçen bir olayı anlatayım.Birçok marka model yabancı cihaz kullandım.Bunlardan 2 tanesi ile sorun yaşadım.Sorun derken Teknik servis sorunu diyelim.amacım kimsenin ürününü karalamak değil.Kimsenin çalışan personelide değilim.Bunuda belirteyim.Cihazlarımdan 2 tanesi geçmiş dönemde arıza yaptı.Ve garantileri devam ettiği için almış olduğum firmaya götürdüm.Almış olduğum cevap Türkiyede Servisi yok avrupaya gidecek ve gidiş geliş yol masrafları cihaz bedeli kadar tutar.Sen en iyisi Defineci Naci Dedeye yolla o bi baksın gibi komik bi durumla karşılaştım.Dilerseniz birilerini karalarken diğerlerinin hatalarınıda masaya yatıralım ki herkes neyin ne olduğunu öğrensin.Garantili ürün alıyorsun ve arıza yapıyor. Alacak olduğumuz cihazın kullanımını bildikten sonra sorun yok diyorum ve 100% bir cihaz arayan veya satan var ise boşuna kendini kandırmasın.Cihazlar sadece işimizi kolaylaştırmak için üretilir kullanabiliyorsan Nasibini kovalarsın.Kullanamıyorsan böyle onu bunu karalamaktan başka elimize bişey geçmez.

Herkese iyi yorumlar.
TÜRKİYE'DE SERVİSİ OLANLARIDA GÖRDÜK BİZ.YOLLUYOSUN SERVİSE AYNI HAMAM AYNI TAS CİHAZ AYNI,HALA HER TARAFA ALTIN VAR DİYE ÖTÜYOR HALA 3 ADIMDA BİR TOPRAK AYARI İSTİYOR.BUNU SIFIR CİHAZDA DA GÖRDÜK SERVİSE DEFALARCA YOLLANIP BU SEFER YAPILDI DENENDE DE,SERVİSE YOLLANIP GEREK BAŞLIĞI,GEREKSE ENTEGRESİ YENİLENENDE DE.TÜRKİYE'DE SERVİSİ OLSA NE OLUR TÜRK MALI CİHAZIN.YERİM ÖYLE SERVİSİ BEN.İŞİME YARAMAMIŞ NE FAYDA.
TÜRKİYE'DE MALESEFKİ İŞ YAPAN AMACINA HİZMET EDEN,REKLAM EDİLDİĞİ GİBİ ÖZELLİKLERİ BULUNAN,HAKLI BİR ÜCRETLE SATILAN.BİR CİHAZ ÜRETİLMEDİ.KESİNLİKLE!!!
BİRÇOK ÜLKE DEDEKTÖR ÜRETMİŞ,EN ÜÇKAĞITÇILIĞINA KAÇAN ÇİN'LİLER VEYA BULGAR MALLARI DİYELİM,ONLAR BİLE 6 METRE,8 METRE YALANLARINI ATMADILAR,ONLARIN CİHAZLARI BİLE EN AZINDAN İÇİ BENİ DIŞI SENİ YAKAR CİNSİNDEN DEĞİL,ONLARIN BİLE DIŞINA BAKILINCA İÇ KALİTESİ ANLAŞILIYOR.TÜRKİYE'MİZDE ÜRETİLMİŞ CİHAZLAR DIŞTAN ŞAŞAALI AMA İÇİNDE BEŞ PARA ETMEYEN UYDURUK ÜNİTELER OLAN CİHAZLARDI YILLARDIR YALANLARLA BOYAMALARLA BU BÖYLE SÜRDÜ.ŞİMDİ DE DÜNYANIN NEREDEYSE BÜTÜN ÜLKELERİNE SATILIYOR BENZER YALANLARLA.YUKARDA DEMİŞSİNİZ Kİ YABANCI ÜLKELERDE DE SATILIYOR NEDEN ORALARDA FORUMLARDA TÜRKİYE'DEKİ GİBİ BİLİNÇSİZCE KÖTÜLENMİYOR.ISRAR EDİYORSAN SANA BİRKAÇ ÜLKEDEN KULLANICI OLUMSUZ YORUMLARINI PASTELEYEBİLİRİM.TERCÜMESİNİDE GOOGLE DAN YAPARSINIZ.
12 KHZ LİK FREKANSLA ÇALIŞAN AYRIM ÖZELLİKLERİ GELİŞTİRİLEMEMİŞ BİR VLF DEDEKTÖRÜNE RADAR DİYE SADECE BENİM GÜZEL ÜLKEMDE DENİYOR MALESEF...
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Kullanıcı avatarı
AraşTIRmaCI

Okunmamış mesaj gönderen AraşTIRmaCI » 12 Nis 2011, 21:30

Misya yazdı:
KeLti yazdı:Merhabalar; Siteye yeni katıldım ve Dedketörler ile ilgili yorumlarınız dikkatimi çekti.Bazı arkadaşlar tüm marka ve modellerin işe yaramadığını belirtiyorlar.Tüm markalar işe yaramıyorsa hangi markayı alacağız onu önerin bizlerde bilelim.Verilecek cevabıda yazayım bari :) Diyeceksinizki onu da sen araştır kardeşim Allah akıl vermiş:)

Herkese iyi yorumlar.
TÜRKİYE'DE SERVİSİ OLANLARIDA GÖRDÜK BİZ.YOLLUYOSUN SERVİSE AYNI HAMAM AYNI TAS CİHAZ AYNI,HALA HER TARAFA ALTIN VAR DİYE ÖTÜYOR HALA 3 ADIMDA BİR TOPRAK AYARI İSTİYOR.BUNU SIFIR CİHAZDA DA GÖRDÜK SERVİSE DEFALARCA YOLLANIP BU SEFER YAPILDI DENENDE DE,SERVİSE YOLLANIP GEREK BAŞLIĞI,GEREKSE ENTEGRESİ YENİLENENDE DE.TÜRKİYE'DE SERVİSİ OLSA NE OLUR TÜRK MALI CİHAZIN.YERİM ÖYLE SERVİSİ BEN.İŞİME YARAMAMIŞ NE FAYDA.
TÜRKİYE'DE MALESEFKİ İŞ YAPAN AMACINA HİZMET EDEN,REKLAM EDİLDİĞİ GİBİ ÖZELLİKLERİ BULUNAN,HAKLI BİR ÜCRETLE SATILAN.BİR CİHAZ ÜRETİLMEDİ.KESİNLİKLE!!!
BİRÇOK ÜLKE DEDEKTÖR ÜRETMİŞ,EN ÜÇKAĞITÇILIĞINA KAÇAN ÇİN'LİLER VEYA BULGAR MALLARI DİYELİM,ONLAR BİLE 6 METRE,8 METRE YALANLARINI ATMADILAR,ONLARIN CİHAZLARI BİLE EN AZINDAN İÇİ BENİ DIŞI SENİ YAKAR CİNSİNDEN DEĞİL,ONLARIN BİLE DIŞINA BAKILINCA İÇ KALİTESİ ANLAŞILIYOR.TÜRKİYE'MİZDE ÜRETİLMİŞ CİHAZLAR DIŞTAN ŞAŞAALI AMA İÇİNDE BEŞ PARA ETMEYEN UYDURUK ÜNİTELER OLAN CİHAZLARDI YILLARDIR YALANLARLA BOYAMALARLA BU BÖYLE SÜRDÜ.ŞİMDİ DE DÜNYANIN NEREDEYSE BÜTÜN ÜLKELERİNE SATILIYOR BENZER YALANLARLA.YUKARDA DEMİŞSİNİZ Kİ YABANCI ÜLKELERDE DE SATILIYOR NEDEN ORALARDA FORUMLARDA TÜRKİYE'DEKİ GİBİ BİLİNÇSİZCE KÖTÜLENMİYOR.ISRAR EDİYORSAN SANA BİRKAÇ ÜLKEDEN KULLANICI OLUMSUZ YORUMLARINI PASTELEYEBİLİRİM.TERCÜMESİNİDE GOOGLE DAN YAPARSINIZ.
12 KHZ LİK FREKANSLA ÇALIŞAN AYRIM ÖZELLİKLERİ GELİŞTİRİLEMEMİŞ BİR VLF DEDEKTÖRÜNE RADAR DİYE SADECE BENİM GÜZEL ÜLKEMDE DENİYOR MALESEF...

:hahaha :tsk BRAVOOOOOOOOOOOOOO

HELAL OLSUN KARDEŞİM..İŞTE DUYMAK İSTEDİĞİM BU..İNSANLARI BİLİNÇLENDİRMEK ADINA, ONCA ÇABA VE MASRAFTAN SONRA HALA DEMESİNLER BANA ; VAYY ADAM Bİ DEDEKTÖR YAPMIŞ 10-15 METRE NOKTA ATIŞI YAPIYOR...BEN BUNA HER YERİMLE GÜLERİM..

BIKTIK ARTIK SÖMÜRÜLMEKTEN ARTIK YETER...UYANMANINN TAM VAKTİDİR ..BEKLEMEYİNİZ ZİRA YARIN ÇOK GEÇ OLABİLİR ....SAYGILARIMLA
..........THE LAST EXPLORERS............

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

DAĞLI BALIKÇI
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen DAĞLI BALIKÇI » 16 Nis 2011, 04:50

Arkadaşlar sevmediğiniz biri varsa yerli üretim dedektörlerden bir tane hediye edin.Ona yeter.

DAĞLI BALIKÇI
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen DAĞLI BALIKÇI » 16 Nis 2011, 05:01

Bir gün arkadaşım ya dedi geçenlerde birinin nokta 106 sı şurda iki noktada altın sinyali aldı hemde derinliğinide söyledi.Bir tanesi 80 cm deymiş. :D Bende de o zaman dfx 300 vardı.Arkadaş bi bakıver dedi.Daha bakmadan bana anlattığı gibi şu cevabı verdim.(O hem 80 cm de değildir hemde altın değildir) Neyse bakmaya gittik dediği gibi iki noktada metal var birine baktım 10 cm de demir var dedim diğerine baktım yüzeye yakın sigara jelatini var dedim.Baktık aynen dediklerim çıktı.Arkadaş çok şaşırdı ve o cihazın hiçbir işe yaramayacağını anladı.

tahsin30

Okunmamış mesaj gönderen tahsin30 » 04 Tem 2011, 22:15

bende 106 zedeyim yaw gittim aşikar yer taradım durdum bişey yok ulen burda bişey yok dedim olsa cıhaz yalan söylemez yerini verir dedim :D ve geldim ama bir hafta sonra baktım aynı yere küp kırıkları dolmuş artık kazılan yeremi gömseydim bizim 106 yı diye düşündüm :komik

istanbul3425

Okunmamış mesaj gönderen istanbul3425 » 09 Şub 2012, 22:50

Utanma yok, Hala Daha Yok Golden Gate Yok Jeosonar Jeoradar .O Helal Paralar Onların Boğazında Kalsın....

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 10 Şub 2012, 11:12

Boğazlarında kalmaz vücudun değişik kısımlarından değişik şekillerde çıkar.Ama bunun gerçekleşmesi bile onlar için hayırlıdır zira Allah hala umudu olduğu kullarını dünyada da cezalandırırmış.Ama birde dünyada cezalandırmıyorsa vay hallerine Allah'ın küsüp,umutlu olmadığı kullardandır.Afiyetle yesinler o zaman kısıtlı dünya ömürleri boyunca...
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

istanbul3425

Okunmamış mesaj gönderen istanbul3425 » 10 Şub 2012, 12:22

Misya yazdı:Boğazlarında kalmaz vücudun değişik kısımlarından değişik şekillerde çıkar.Ama bunun gerçekleşmesi bile onlar için hayırlıdır zira Allah hala umudu olduğu kullarını dünyada da cezalandırırmış.Ama birde dünyada cezalandırmıyorsa vay hallerine Allah'ın küsüp,umutlu olmadığı kullardandır.Afiyetle yesinler o zaman kısıtlı dünya ömürleri boyunca...

Aynen Öyle Ustad..

“YERLİ METAL DEDEKTÖRLER” sayfasına dön