NOKTA (MTA) 106 PSI DEDEKTÖR ve OLMAYAN ÖZELLİKLERİ

Yerli Üretim Metal Dedektörler Hakkında Kullanıcı Yorumlarını Okuyabileceğiniz ve Sorular Sorabileceğiniz Bölümdür...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Re: NOKTA (MTA) 106 PSI DEDEKTÖR ve OLMAYAN ÖZELLİKLERİ

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 20 Eyl 2009, 07:56

_asir_ yazdı:GOLDEN KING teknoloji ARM 9 26EJ-S Tabanli Mikroislemci NOKTA MUHENDISLIK YAPMIS http://www.noktadedektor.com/brosur/ BENDE ALMANYADAN buradanmi alayim turk yapimimi karar veremedim buradaki cok pahali soyle anlatayim bir yerede duruyosun 20 m etrafini 20m derinligi boslugu kulceyi madeni ayiriyor sasma yok ama cok pahali ne yapsam..
Git Al.sasma yApmazmis :)nerden biliyosun?neyini gordunde sasirtmadi?60 cm deki teneke pArcasina her turlu ayari yApsandA ustunden her geciste 3 metrede %98 altin var diyen bu yuzkarasi bes para etmez aletin reklamini mi yapiyosun burda birde link vermissin.kArarsizim ne yapayim demissin git al durma pahali gelirse fiyAti uzulme ben sana 4de 1 fiyAtina cok az kullanilmisini vericem
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Kullanıcı avatarı
phanes

Okunmamış mesaj gönderen phanes » 22 Eyl 2009, 01:27

_asir_ yazdı:GOLDEN KING teknoloji ARM 9 26EJ-S Tabanli Mikroislemci NOKTA MUHENDISLIK YAPMIS http://www.noktadedektor.com/brosur/ BENDE ALMANYADAN buradanmi alayim turk yapimimi karar veremedim buradaki cok pahali soyle anlatayim bir yerede duruyosun 20 m etrafini 20m derinligi boslugu kulceyi madeni ayiriyor sasma yok ama cok pahali ne yapsam..
tavsiye niteliğindeki bu mesajın arkasına saklanmışsın ama biyerin açıkta kalmış dikkat et. (kolla)

mikro işlemcinin değerlerine varıncaya kadar bu sözde cihazı iyi tanıyorsun ve şaşmıyor diyorsun, eeee o zaman ne bekliyorsun nasıl olsa şaşmayan bu cihazla daha ilk işinde voleyi vurursun ve zengin olursun.
böyle bir teknoloji harikasını parayla ölçmek mümkün değil.böylesine küçük hesaplar yapman düşündürücü ;)
http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

Ronin
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen Ronin » 22 Eyl 2009, 23:12

Çok pahalı bir oyuncak, doğru.

ruzgar45

Okunmamış mesaj gönderen ruzgar45 » 22 Eyl 2009, 23:38

ali yazdı:[cihaz var ama hepsini tek tek yazmaya calıssam sabah olur. cihaz soracak olursanız cevap veririm hepsini tek tek sorabilirsiniz istediginiz cihazın derinligini santimine kadar soylerim .gorüsmek üzere iy günler...
[/quote]
PEKİ HOCAM HANGİ CİHAZI ÖNERİRSİNİZ

Kullanıcı avatarı
_asir_

Okunmamış mesaj gönderen _asir_ » 06 Eki 2009, 21:59

arkadaslar reklam yapmak degil amacim arastiriyorum bolca mevki yeni makineler su bu ama aklima super fikir geldi ben sivasliyim bu dedektorler yerini yavru bir kangal alip egitsek mesala 20, 30 ceyrek komsek itle oynargibi elimizle dessek itte deser ceyrekler ciktiginde odul olarak tatli bir yiyecek alistirsak devamli 1 sene surmez egitirsiniz dagda tasda arkadas olur guvevde olursunuz belki bulur kat kat posetlenmis esrari eroini bulmuyormu bu kopekler yani cesit cesit herkeste var makine bunlara bosuna para harciyoruz acaba ben beyinsizmiyiz yada cokmu akiliyim ama su bir gercek bu makine satanlarin dunya bir parasi var altin gomu yaninda viz kalir tiris gider ben bunu bilir bunu derim..

gordianus
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen gordianus » 06 Eki 2009, 23:24

koku salgılayan her şey icin kopegı egıtırsın ama metaller koku salgılamıyo az bioloji okumak yeterli imkyansıs .tabi onceden sikkeyı salama batırısan işe yarar

Kullanıcı avatarı
_asir_

Okunmamış mesaj gönderen _asir_ » 08 Eki 2009, 00:55

hocam haklisin mezar yerleride koku sikismis gas olmazmi ..

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 08 Eki 2009, 05:43

Sadece mezar uzerine bu dusunulebilir.Acilmis mezarlar acildiktan gunler hatta haftalar sonra bile buram buram mis gibi mezar kokar iste bu kokuyu alan definecide mezarciligi birakamaz.Biz buna disine kan degmek deriz.Kaliteli irki saglam bir kopegide yavruluktan beri acilmis mezarlara sokarak bu kokuya alistirabilirsek belki hayvan acilmamislarinida bi nebze bulabilir dusuncesindeyim.Basari orani %100 olmasada denenebilecek bir yontem oldugu kanatindeyim.Artik mezar dolu cikar bos cikar orasi nasip.Hatta kopegi kazmaya da alistirsak ceza da almayiz :lol: Herhangibir yakalanma yada ihpar durumunda kopek kazdi ben kazmadim deme sansi da olur degilmi :D :D Kazma yok kurek yok suc aleti yok.
Bu Nokta gibi 3kagitci firmalara o kadar para vereceginize bi kopek alin bu yontemi deneyin daha iyi.Bari eli bos donmezsiniz avcilik yaparsiniz.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

kirsehirli40

Okunmamış mesaj gönderen kirsehirli40 » 13 Eki 2009, 00:54

lanet olsun bu nokta 106 dedoktore bı halta yarama<zz mılletı kaandırmaktan baska ıse yaramıyor saygılarr

teyyare

Okunmamış mesaj gönderen teyyare » 13 Eki 2009, 22:34

bukadar yorumu okuduktan sonra bi yorumda ben yapmadan geçemiyeceğim valla aklımın erdiği bişey var bu nokta dedektörün sattığı oyuncakların hiçbiri iş yaptığını sanmıyorum bu nu nerden çıkardım mı ? 106 yı kullananların yorumları ve birde benim bizzat kullandığım golden king dpr den bu kanıya vardım o golden king midir ne karın ağrısıdır aynı 106 ya yapılan yorumlar gibi bol kepceden sallıyor altına çelik diyo yüzeyde sıfırdaki altına 90cm de çelik sinyali alındı diyor daha buna benzer neler neler kısacası ben kesinlikle tavsiye etmem

mavili06

Okunmamış mesaj gönderen mavili06 » 14 Eki 2009, 20:40

Elektronik cihazları, hele hele dedektörleri kullanmak neredeyse özel bir merakım. Metalin birkaç gün bile olsa toprak altında bırakacağı iz farklıdır. Kanımca; sizin paslı tenekeyi yere koyunca cihazdan alacağınız tepki ile birkaç gün toprak altında alacağınız tepkinin farklı olacağını düşünüyorum. Cihazım yok, olsa denerdim, denemenizi isterim.

Kullanıcı avatarı
RealKING

Okunmamış mesaj gönderen RealKING » 18 Eki 2009, 00:03

mavili06 yazdı:Elektronik cihazları, hele hele dedektörleri kullanmak neredeyse özel bir merakım. Metalin birkaç gün bile olsa toprak altında bırakacağı iz farklıdır. Kanımca; sizin paslı tenekeyi yere koyunca cihazdan alacağınız tepki ile birkaç gün toprak altında alacağınız tepkinin farklı olacağını düşünüyorum. Cihazım yok, olsa denerdim, denemenizi isterim.
komik gelebilir yada dalga geçebilirsiniz ama bir altını saksıya toprak içine koyun ve üzerine idrar dökün ve 2 gün bekletin. bu şekilde 2 günde 200 yılda oluşacak oksit oluşacaktır!
biz denedik ve lorenz deep max 3, nokta 103 ve 106 ve garret gti 2500 ü bu şekilde test ettik sonuç çok şaşırtıcı çıktı. oksitlenmiş metal ile oksitsiz metalin makinada ki algılaması çok farklı çıkıyor. bu testte en başarılı garret gti 2500 oldu ve 2. lorenz. nokta tam anlamıyla saçmaladı ve kafası karıştı :) 24 ayar som altının oksitli halini kıymetsiz olarak gördü :) garret oksitli som altını 4,5 olarak görserdi ve ekranda kullanma klavuzunda bulamadığımız soluk garip şekiller belirdi. testi uzun zaman önce yapmıştık şimdi aklımda kalanlar bunlar ama nokta ile som altın arayışını bırakın derim. saygılar

gordianus
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen gordianus » 18 Eki 2009, 01:04

kusura bakma ama bence baya komik

Kullanıcı avatarı
RealKING

Okunmamış mesaj gönderen RealKING » 18 Eki 2009, 01:12

denemeden önce komik geliyo ama denedikten sonra iş değişiyor.:)

pisidia

Okunmamış mesaj gönderen pisidia » 23 Eki 2009, 23:38

AYNI DEDEKTÖRDEN BENDE ALDIM.Allah BELALARINI :twisted: VERSİN.ONCA ZAMANIMA MI YANAYIM,HARCADIĞIM ENERJİYE Mİ YANAYIM,YAKTIĞIM BENZİNE Mİ YANAYIM.BELKİ 2 KATI PARA DA HARCADIM.3.750 TL DEN ALMIŞTIM.2 KATI PARA HARCATTILAR BANA.BENİM DE GURURUM ONURUM VAR.PARAMI HELAL ETMİYORUM ONLARA.BİR KERESİNDE ARKADAŞLARLA KAZIYA DAĞA GİTMİŞTİK.ARKADAŞ DEDİ Kİ:NE BİÇİM MAKİNE BU OLUUM LEEN HERŞEYE ÖTÜYOR DEYİNCE....ZATEN İYİCE DOLMUŞUM Kİ....Bİ NEFESTE 10 METRE FIRLATTIM CİHAZI.CİHAZ İKİYE BÖLÜNDÜ.HERKES BANA GÜLMÜŞTÜ...ASLINDA BEN CİHAZI SATAN ADAMLARIN SURATINA :oops: ATMAYI ÇOK ARZULUYORUM.HATTA MAHKEMEYE VERMEYİ BİLE DÜŞÜNDÜM.VE ARAŞTIRIYORUM.NEYSE CİHAZI SERVİSİNE GÖNDERDİM.130 TL YE MALOLDU.BOBİN HERŞEYE ÖTÜYOR DEDİM.ADAMLAR SADECE SİLİKON ÇEKMİŞLER VE 100 TL PARA İSTEDİLER.LANET OLSUN.GEVUR İŞİNİ SAĞLAM YAPIYOR.MINELAB GPX 4500 2.EL ORJINAL BULURSAM ALMAK İSTERDİM.HALA GÖZÜM DIŞARLARDA.İNTİKAMIMI ALMAM LAZIM.

“YERLİ METAL DEDEKTÖRLER” sayfasına dön