NOKTA (MTA) 106 PSI DEDEKTÖR ve OLMAYAN ÖZELLİKLERİ

Yerli Üretim Metal Dedektörler Hakkında Kullanıcı Yorumlarını Okuyabileceğiniz ve Sorular Sorabileceğiniz Bölümdür...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

ali

Re: NOKTA (MTA) 106 PSI DEDEKTÖR ve OLMAYAN ÖZELLİKLERİ

Okunmamış mesaj gönderen ali » 23 Ağu 2009, 23:03

[cihaz var ama hepsini tek tek yazmaya calıssam sabah olur. cihaz soracak olursanız cevap veririm hepsini tek tek sorabilirsiniz istediginiz cihazın derinligini santimine kadar soylerim .gorüsmek üzere iy günler...[/quote]

ali

Okunmamış mesaj gönderen ali » 23 Ağu 2009, 23:07

slm cihazcılar.

ali

Okunmamış mesaj gönderen ali » 23 Ağu 2009, 23:08

slm arkadaslar.

ali

Okunmamış mesaj gönderen ali » 23 Ağu 2009, 23:08

derinligini santimine kadar soylerim .gorüsmek üzere iy günler...[/quote]

Kullanıcı avatarı
Hundai

Okunmamış mesaj gönderen Hundai » 24 Ağu 2009, 11:06

ali kardeş slm

ben garret master hunter kullanıyorum fakat çift başlıkta tek başlık gibi sağlıklı kullanamıyorum bu konuda biraz aydınlatırsan sevinirim.saygılar
sabır en büyük erdemdir

Youtube

Kullanıcı avatarı
16atmaca53
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen 16atmaca53 » 25 Ağu 2009, 02:21

selam arkadaşlar bende o makınenın kurbanlarından bırıyım bır yır kadar once şupelendığimiz bir yerde nokta dedektoru getırdık arkadaş aramaya başladı kayanın bır tanesıne otmeye başladı arkadaş kayanın icinde dedı kaya içinde boşluk var yuzde 90 altın dedı kaya bır otobus buyukluğunde mermer karişimi bır kayaydı kayayı kırmaya başladık 3 ay oğraştık kayayı paran parca ettık hemde yumruk buyukluğunde ne boşluk vardı nede altın 3 ay 4 kışilik bır ekıbın calişmasıboşa gıttı
Herkes kaşık yapar ama sapını ortaya getiremez

Kullanıcı avatarı
Hundai

Okunmamış mesaj gönderen Hundai » 27 Ağu 2009, 10:26

ali kardeş sorun dedin bende sordum ama kayboldun ya fabrikaya testemi gittin yoksa :lol: :lol:
sabır en büyük erdemdir

Youtube

sapkalım

Okunmamış mesaj gönderen sapkalım » 27 Ağu 2009, 11:59

selam kardeşlerim aynı 106 dan benimde var bende şunu derim nokta 106 defineciyi boş bırakmaz sürekli çalıştırır :lol:

ersoyersoy

Okunmamış mesaj gönderen ersoyersoy » 01 Eyl 2009, 12:10

aynı makine bendede var aynısorunlar baş gösteriyor arazide çok yanılıyor bende diyordumben mi kullanamıyorum en ufak uzun süre toprakta kalan şeylere ya değerli diyor yada altın bu konuda neyapa biliriz toplanım bunların merkezine hep berabermi gitsek.

evran

Okunmamış mesaj gönderen evran » 10 Eyl 2009, 17:37

hepiniz haklısınız o zamanlar bu siteler :P yoktu insanları uyaracak, şimdi var ama iş işten geçti en azından geride kalanları kurtaralım. ;) biz de arkadaşlarla birlikte uğur aldık sonra nokta... :oops: yemin ederim size hepsi yalanmış. :( inanmayan varsa gelsin makinamı vereceğim denesin)görsün.demire altın diyor mineralli toprakta susmuyor mineralli kayaçlarda ötüyor altın diyor.şimdi de toprak altı radarı Diye 7000 ytl gibi bir fiyatla kazığın uzunluğunu ve boyutlarını genişletmişler.
Bunların eski sistemleriyle şimdikiler arasında hiç farkları yok :shock: ilk çıkanı üstadlar bilir, ibreli; her şeye öten… sonra alınan sözde sinyali sese sonra da ışığa çevirdiler şimdi de sözde sinyali ne olduğu belirsiz ama her defasında ve hangi objeyi gösterirseniz gösterin aynı görüntüyü veren basit bir mühendislik oyununa çevirmişler adını da değiştirip radar demişler :mrgreen: (dinimize göre ortalık malı olmuş ar perdesi yırtılmışların Allah’tan korkmayanın kuldan utanmayanın gıybeti olmaz onun için yazıyorum.)Bunlar çevirip çevirip vatandaşa… :x bir de utanmadan tanıtım videosu koymuşlar. :evil: Toprağın altındakini bulun, niye toprak altı videonuz yok? :? Cadde kenarındaki bir apartmanın 4. katına çıkalım caddedeki arabaların üstüne balkondan bobini tutalım,sinyal alacak mı bakın bakalım. :lol: 1. kattan tutun koca arabaları gine görmez.bi de 8 metre demişler. :x :o Çünkü fasa fiso hem biz toprak altında araba büyüklüğünde bir şey aramıyoruz ki böyle büyük bir metal, define olarak olamaz ki.
:roll:

evran

Okunmamış mesaj gönderen evran » 10 Eyl 2009, 17:41

Kısacası adamlar nam saldılar bu nam ile çok para kazandılar maliyeti 100-300 ytl arası değişen mallardan bence ayda en az 100 tane sattılar :o sizce bu rakam daha fazla da ben asgari bir hesap yapacağım bakın şimdi: makine başı 1000 ytl ve üzeri kazanıldı :shock: senede 100x1000x12ay=1.200.000tl :o :shock: adamlar 10 yıldır sahnedeler(daha fazla da ortalama baz alalım) (10 yıl) x (1.200.000)=12.000.000tl = on iki trilyon ! :o :D Akıllara zarar
Adamlar niye define arasınlar ki define ayağına geliyor. :lol: Adamlar sektörü iyi analiz etmişler. Benim12 trilyonum olsun define aramam. Ha bir de bu adamlar cihaz ve kendilerini de kiralıyorlar :mrgreen: onun karını da siz hesaplayın. Birleşip mahkemeye versek kazanır mıyız acaba? Bu dünya mahkemesinde değil de ahiret mahkemesinde ben alacaklıyım. :| Günahımı bunlar olmasa kime yıkacağım, hafizanallah, iyi ki ahrette onlar var. :mrgreen:
kusura bakmayın yazımı uzun tuttum yerli deyince cinlerim tepeme biniyor.ustalarım,çömezlerim kızmayın hakkınızı helal edin her yazdığım sizler için.
Musa Eroğlu ne demiş;
ben yandım eller yanmasın… saygılar
:)

Kullanıcı avatarı
KRAL
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen KRAL » 10 Eyl 2009, 17:52

106 mı :)
bu konuda hiç bişey yazmadım şu ana dek ama şunu yazmak istedim ne yazikki bu makınanın çok kurbanı olmuş artık buna eminim :S
yanlız şu warki artık biz bir aile olduğumuza ğöre bu denli paylaşımlarımız ve uğraşlarımız oldukça , misya üstadıma katılmamak elde değil bir ğün ğelcek herkes www.definem.org lu olcak sözü buna inanıyorum !
Sayğılar ...
Hep Bir Adım İleri...

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/pages/Definecil ... 0790815048

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 11 Eyl 2009, 04:10

Olacak KRAL-Muhi kardes olacak.Birgun herkes definem.org"lu olacak.Biz bunu bir sekilde basaracagiz.Ne masabasi defineciliyle,ne de hali vakti yerinde emekliler gibi gezip turistik fotolar cekip de eziyet cektim bakin diyerek!Sadece ve sadece gunluk hayatta yasadiklarimizla ve bu bulgulari aktararak yani normal hayatimizda ne yapiyorsak ne ogreniyorsak bunlari paylasacagiz ve paylastiracagiz.Bu yolda cok darbeler aldik,cok kulaktan dolma yontemler eskittik,seviyeler gectik her gecilen seviye bize bir oncekisini ogretmis olduk.Kotuye kotu dedik yazdiklarimiz silindi!Iyiye iyi dedik seyyar cihaz saticisi dediler!En sonunda sizlerle guzellik kazanan bu saygi ve sevgi kokan paylasim ortamini olusturduk ki ne mutlu bize.İnşAllah daha da iyi ye.GENE TEKRARLIYORUM BIRGUN HERKES DEFINEM.ORG"LU OLACAK!
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

derkon

Okunmamış mesaj gönderen derkon » 12 Eyl 2009, 09:28

slm ali kardes senden ricam görüntülü cihazlarida test etme imkanin oldu ise ne önerisin detektörün en fazla nekadar derine gideni bunuda yazarsan memnun olurum

Kullanıcı avatarı
_asir_

Okunmamış mesaj gönderen _asir_ » 20 Eyl 2009, 03:47

GOLDEN KING teknoloji ARM 9 26EJ-S Tabanli Mikroislemci NOKTA MUHENDISLIK YAPMIS http://www.noktadedektor.com/brosur/ BENDE ALMANYADAN buradanmi alayim turk yapimimi karar veremedim buradaki cok pahali soyle anlatayim bir yerede duruyosun 20 m etrafini 20m derinligi boslugu kulceyi madeni ayiriyor sasma yok ama cok pahali ne yapsam..

“YERLİ METAL DEDEKTÖRLER” sayfasına dön