NOKTA (MTA) 106 PSI DEDEKTÖR ve OLMAYAN ÖZELLİKLERİ

Yerli Üretim Metal Dedektörler Hakkında Kullanıcı Yorumlarını Okuyabileceğiniz ve Sorular Sorabileceğiniz Bölümdür...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
AraşTIRmaCI

NOKTA (MTA) 106 PSI DEDEKTÖR ve OLMAYAN ÖZELLİKLERİ

Okunmamış mesaj gönderen AraşTIRmaCI » 29 May 2009, 16:03

Merhaba arkadaşlar...bu başlık altında, nokta mta 106 psı dedektörün aslında var olmayan :lol: özelliklerinden bahsetmek istiyorum....Nokta mühendisliğin üretmiş olduğu ve ''biz kral makine ürettik'' dedikleri 106 psı dedektörün aslında her şeye kazma sallattığı aşikardır...ilk üretildiği yıllarda gerek ilanlar da gerekse bu cihazın cd lerinde çok mükemmel bir cihaz olduğu asılsız reklamlar sayesinde görülmüştür...bir de çok iyi hatırlıyorum (gazete ismi vermiycem) bir gazete de kapı gibi 2 sayfalık bir ilan yapmış ve bir sürü testlerden geçerek hak ettiği yerin korynmasını talep etmişlerdi...bir de büyük puntlarla şöyle yazıyordu: asılsız reklam yapmak suçtur.... :?:
Yıllar öncesinden günümüze kadar define arama merakı insanlarımızın her zaman çaba gösterdiği takdir edilesi bir sanattır ...kimse kimseyi ''vay sen define arayamazsın ''diyemez diyemiyorlarda ..sadece izin alınabilecek yerlerde kazı yapılabilir...belli makamlar aracılığı ile bu gayet doğal ..yıllar öncesi (teknolojinin gelişmediği yıllar da) insanlarımız kazma kürek vasıtasıyla kısa yoldan para kazanmak umuduna yelken açmışlardı..şimdiler de ise;teknolojinin bize kazandırdığı nimetlerden en iyi şekilde yararlanmak istememiz gayet normal..ama sorun şu ki; alın terimizle kazandığımız paraları bir ümit uğruna dedektör vs. gelişmiş cihazlara veriyorsak hak ettiğimiz değeri yada bize süsleye süsleye anlattıkları eşsiz özelliklerini de görmemiz lazım..

arkadaşa anlattım dedim ki; nokta mühendisliğin ürettiği makine (106 psı) çok güzel bence alıcaksan onlardan al.. :D neyse arkadaş gitmiş 4500 tl ye makineyi almış...bir kaç gün kulandıktan sonra bana geldi dedi:ben bunun huyunu suyunu anlayamadım ,demire bile altın diyor''haydaaa....
olmaz öyle şey dedim aldım arkadaşı gittik tarlaya..elimizde numune sikke de var ...küflü teneke , çelik, altın yüsük..neyse gittik başladık denemeye..
altına altın dedi amenna..çiviye değersiz,sikkeye güzel sinyal verdi bildiğimiz için ona da amenna dedik...çeliğe gelince çelik olabilir dedi tekrar tuttuk çelik dedi buna da amenna...sıra geldi küflü tenekeye... :D tuttuk değerli olabilir..haydaaa acaba toprak ayarı felan mı kaçtı diye düşündüm yeniden aç kapa ve ayar yaptım...sonuç yine aynı...şimdi değerli olabilir dedi ya, tekrar üzerinden geçince de altın diyor.... :lol: sinirlerimiz bozuldu...satsan satılmaz atsan atılmaz....kısacası arkadaşlar araştırmadan soruşturmadan insanların yalan sözlerine asılsız reklamlarına kanıpta paranızı sokağa atmayın derim....sizinde bu cihaz hakkında ki deneyim ve yorumlarınızı bekliyorum ...saygılarımla ace250
..........THE LAST EXPLORERS............

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

tonaz
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Re: NOKTA (MTA) 106 PSI DEDEKTÖR ve OLMAYAN ÖZELLİKLERİ

Okunmamış mesaj gönderen tonaz » 29 May 2009, 17:46

paylaşımın ve katkıların için sagol kardesim.

astrolog

Okunmamış mesaj gönderen astrolog » 30 May 2009, 11:35

nokta dıye dosedıler yıllarca mıllete
sımdıde makro dıye cıla yapıyorlar
show tv de bıle ılanları var yuh artık dıyelım bu gıdıse ama nerdeee.
bızım sıteye mıllet kazıgı yedıkten gozu acıldıktan sonra gelıyor...

Kullanıcı avatarı
HaYaLGezGiNi
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen HaYaLGezGiNi » 05 Haz 2009, 04:34

Alışmadık popoda don durmaz derler bizim milletimiz işin aslını araştırmaya hiç alışmamış bide en kötü yanımız çabuk gaza geliyoruz gaza gelincede bakmadan alıyoruz biraz serin kanlı olsak işler yoluna gircek kimse kazıklanmıcak aslında
NE ANLATIRSIN RENKLERİ İNCE İNCE KÖRE
KONUŞ İNSANLARA AKILLARINA GÖRE

ByKush35

Okunmamış mesaj gönderen ByKush35 » 09 Haz 2009, 17:00

bana önerebileceğiniz güzel bi makine varmı ???

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 09 Haz 2009, 17:14

DOSTUM ÖNCELİKLE SANA ÖNERMEYECEKLERİMİZİ SÖYLEYELİM DE HATAYA FALAN DÜŞME GAZA GELİPDE SENDE YANMA.BİZLER YANDIK.KAÇ SENE EVVEL 3 MİLYAR VERDİK,EVDE ÖYLE DURUYOR,ARKANDAN KÜFÜR İSTİYORSAN SAT HADİ,ATAMIYOSUNDA,....YERLİ ÜRETİMDEN UZAK DURASIN!!! ÖRNEK:NOKTA,MAKRO,SİSMİK,UĞUR,TRUVA BU ADLARLA OLUR GENELDE,BİRDE İŞE YARAMADIĞINI Bİ KAÇ AĞIZDAN DUYDUĞUM KYZIKOS
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Kullanıcı avatarı
HaYaLGezGiNi
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen HaYaLGezGiNi » 09 Haz 2009, 18:13

ADAMLAR UĞUR DEDEKTÖRÜM BAŞLIĞININ İÇİNDE VİDA UNUTMUŞLAR AMAN ABİ UZAK DURUN 8 METRE ÇEKER DİYO ADAMLAR YA LORENZ BİLE BÜYÜK BAŞLIKLA İSTERSE ARABA KADAR OLSUN O MESAFEDEN GÖRMEZ
NE ANLATIRSIN RENKLERİ İNCE İNCE KÖRE
KONUŞ İNSANLARA AKILLARINA GÖRE

muratkursat

Okunmamış mesaj gönderen muratkursat » 13 Haz 2009, 03:01

ewet arkadaslar nokta nın dedektoru bendede war hic bi ise yaramıyo gecekten yaramıyo somyanın ayağına tutuyorum altın olarak gosteriyo birde ne kadar derinlik var onu gostermiyo iste elin gavurunun adı cıkmıs asıl gavur bizimkilr olmus lar sakın yerli mal deyipte dedektor felan almayın benden tavsiye

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 16 Haz 2009, 02:27

YA BU NOKTA O KADAR HABER YAPTI BASINA ÖYLE Bİ YANSIDI Kİ.MİLLET BU ADİ CİHAZLARDAN ÇOK ALDI(BEN DAHİL :oops: )
BU CİHAZI ALANLAR TOPLANIP Bİ PROTESTO YAPSA.BUDA BASINA YANSIR,BUDA HABER OLURMU Kİ???
DERMİKİ CNN TÜRK VE SHOW TV:PROTESTOCU DEFİNECİLER KENDİLERİNİ UYDURMA ÖZELLİKLERLE KANDIRAN CİHAZ YÜZÜNDEN MEYDANLARDA DİYE :P ?
NE DİYORSUNUZ?ÇIKARMI SİZCE?
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Kullanıcı avatarı
AraşTIRmaCI

Okunmamış mesaj gönderen AraşTIRmaCI » 16 Haz 2009, 10:41

denemekte fayda var usta :lol:
..........THE LAST EXPLORERS............

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

bygezgin

Okunmamış mesaj gönderen bygezgin » 06 Tem 2009, 23:18

merhaba arkadaşlar şu 106 nın adını anmak bile istemiyorumda mademki yorum yapılıyor bir kaç kelimede ben diyeyim.bu kadar rezil bir cihaz sanınrım daha üretilmedi,rezilliğin son teknolojik resmidir bu :lol: neyse arkadaşlar alladılar pulladılar sattılar düştük yollara 10kilo luk hurda yığınıyla oraya öter buraya öter zıkkım bir toprak ayarı vardır ki;onu henüz çözebilen bir uzman çıkmadı :D ararım servisi sen yapamıyorsun toprak ayarını derler.onların dediği yaparız yine olmaz her halta altın der.altına mineral der.servise gönderirsin yapıldı derler.hep bir bahaneleri vardır anlıycanız.aslında yazılacak çok şey var ama burası kaliteli bir paylaşım formu yakışık almıycanı düşünüyorum.ha bu arada birde yanın da bir alan tarama verdiler.nereye canı isterse oraya gider.ha firmanın hakkını yememek lazım cihazı aldığımda beri manyak bir vücüt yaptım fitnısa gitmeye gerek yok.kas yapmak için bire bir :lol: saygılarımla....

Kullanıcı avatarı
RealKING

Okunmamış mesaj gönderen RealKING » 07 Tem 2009, 01:14

Nokta rezil oldu resmen
şu son çıkarttığı makina golden king ve bir önceki 106 modeli için bir süprizim oldu onlara
yanıma bir oksitli metal alarak merkezlerine gittim ve oradaki koşullarda o metali adamlar ne yaptıysa değersiz olarak gösteremediler öyle yaptılar böyle yaptılar olmadı sonunda makinalarda ufak bir sorun olduğunu kabul ettiler ve yeni cihazlarında bu sorunu gidereceklerini söylediler :lol:
yok kardeşim adamlar cihazı alıp arazide test etmiyorlar ki
orada hazırladıkları parkurda hiçte inandırıcı gelmiyordu bana ve öylede oldu
her horoz kendi çöplüğünde öter bence :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
Hundai

Okunmamış mesaj gönderen Hundai » 07 Tem 2009, 01:47

benim evde yaptığım ayrımsız delta puls bile bundan iyi zamanında feleğimizi şaşırttı nerdeyse petrol çıkaracaktık :lol: :lol:
sabır en büyük erdemdir

Youtube

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 07 Tem 2009, 03:41

King yazdı:Nokta rezil oldu resmen
şu son çıkarttığı makina golden king ve bir önceki 106 modeli için bir süprizim oldu onlara
yanıma bir oksitli metal alarak merkezlerine gittim ve oradaki koşullarda o metali adamlar ne yaptıysa değersiz olarak gösteremediler öyle yaptılar böyle yaptılar olmadı sonunda makinalarda ufak bir sorun olduğunu kabul ettiler ve yeni cihazlarında bu sorunu gidereceklerini söylediler :lol:
yok kardeşim adamlar cihazı alıp arazide test etmiyorlar ki
orada hazırladıkları parkurda hiçte inandırıcı gelmiyordu bana ve öylede oldu
her horoz kendi çöplüğünde öter bence :mrgreen:
Ya King kardeş hayret valla sana gene musade etmişler.Heralde safız bilmiyoruz ayağına yattılar yoksa onlar senden benden iyi biliyor yaptıkları cihazın nasıl olduğunu.Arazide denemedikleri olayına bende katılıyorum.Eğer üretip sattıkları bu aletlerle kendileri de araziye çıkıyor ve buna rağmen satıyorlarsa denilecek hiçbir ama hiçbir kelime bulamıyorum.Herkes ikinci el dedektörünü satıyor.Bende de var Nokta 103 modeli tüm aksesuarlarıyla birlikte satmak istiyorum paraya ihtiyacım var ama bir şartla alan kişi arkamdan hiç bir küfür yada beddua etmeyecek,1 senedir öyle evde duruyor zamanında alıcıda çıktı bi kaç tane.yanıma kadar geldiler.Satacaktım baktım adamlara ulan dedim bu adamlar umutla alıcaklar benden ondan sonra hüsrana uğrayacaklar...Satsan bi dert satmasan başka.Bu cihazı alan ya arazide kırar parçalar yada son sahibi olur belli bi süre sağ kol kası yaptıktan sonra tozlanmak üzere bi köşeye koyar
www.definem.org

ali

Okunmamış mesaj gönderen ali » 23 Ağu 2009, 16:22

slm arkadaslar su masrkalardan uzak durun. verecegim dedektörleri güvenle alabilirsiniz.tavsiye etmedigim.ugur.sismik.maksel.makro.elsan bu cihazlardan uzak durun.su cihazlarıda güvenle alabilirsiniz.whites garrett minelab fisher tesero baron discovery.bounyt hunter ucuz cihazlardır alabilirsiniz.derin aramada ise su cihazları alabilirsiniz lorenz deep max 3 pulse star.yazacak çok cihaz var ama hepsini tek tek yazmaya calıssam sabah olur. cihaz soracak olursanız cevap veririm hepsini tek tek sorabilirsiniz istediginiz cihazın derinligini santimine kadar soylerim .gorüsmek üzere iy günler...

“YERLİ METAL DEDEKTÖRLER” sayfasına dön