Dedektör almak için yardımlarınızı bekliyorum

Yerli Üretim Metal Dedektörler Hakkında Kullanıcı Yorumlarını Okuyabileceğiniz ve Sorular Sorabileceğiniz Bölümdür...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

sterkamed

Dedektör almak için yardımlarınızı bekliyorum

Okunmamış mesaj gönderen sterkamed » 26 Kas 2011, 14:35

arkadaşlar ben dedektör almak istiyorum ve en son ELSAN dedektörü buldum bu dedektörlerden kullanan bilgisi olan varsa paylaşırsanız çok sevinirim... birçok mağdur gibi bende tongaya düşmeyeyim diyorum:

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Re: Dedektör almak için yardımlarınızı bekliyorum

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 26 Kas 2011, 14:47

Yerli markalara derinlik vaatlerinden dolayı ön yargılı yaklaşıyorum. 80 cm derinlikleri varsa bu cihaz 80 cm.ye iner kardeşim diye delikanlı gibi söylemiyorlar.. 6-8 metre derinlikler havada uçuşuyor, yani alacağınız cihazla ilgili size vaat edilen derinlik nedir mesela ? 2-3 metre derinlik vaatleriyle alacaksanız bir vlf dedektörü almanızı önermiyorum, markası ne olursa olsun..
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

sterkamed

Okunmamış mesaj gönderen sterkamed » 26 Kas 2011, 15:03

bilgiler için teşekkürler, minelap gpx 5000 düşünüyorum birde oda çok pahalı, acaba kullanıpta tavsiye edebileceğiniz daha eknomik dedektör yokmu

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 26 Kas 2011, 16:02

XP tavsiye ederim.Hem tek para toplarsınız.Büyük başlığını da alırsanız orta derine iner.1 metre gibi bi obje araması yapabilirsiniz.Daha derin olsun derseniz de Lorenz veya Pulse Star Pro2 den başka birşey tavsiye etmem.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

sterkamed

Okunmamış mesaj gönderen sterkamed » 26 Kas 2011, 17:25

makine konusunda çok uzman değilin, en iyisi iyice öğrenene kadar normal bir tane alayım, lorenz bu konuda çok övülüyor, bizim köyde birçok işaret var bari yoklayayım ve kendimi evde bahçede iyice eğiteyim en iyisi

prof51

Okunmamış mesaj gönderen prof51 » 28 Kas 2011, 15:55

detektör dizaynları lise mezunu ,bilgisayar kullanabilen insanlara göre yapılıyor.sıradan kullanıcı kapasitenin onda
birini ancak kullanıyor.köydeki on işaret için detektör alınmaz. lorenz güzel ,pahalı ve zor bir cihaz.prof51

sterkamed

Okunmamış mesaj gönderen sterkamed » 28 Kas 2011, 17:34

prof51 yazdı:detektör dizaynları lise mezunu ,bilgisayar kullanabilen insanlara göre yapılıyor.sıradan kullanıcı kapasitenin onda
birini ancak kullanıyor.köydeki on işaret için detektör alınmaz. lorenz güzel ,pahalı ve zor bir cihaz.prof51
şehirli kibirli edanız çok güzel maşalla, merak etme köylüyüm ama üniv mezunu ve pc yi gözünü çıkarabilecek kadar iyi kullanıyorum...

dedektör ne için alınır acaba işaret olmadımı şüpheli yerler olmadımı ben dedektörü çıkıp mayın bulmak için mi alayım şehirli ve de mezun arkadaş

prof51

Okunmamış mesaj gönderen prof51 » 29 Kas 2011, 11:07

işaretlerin ne olduğunu bilirsen derinlik hakkında bir fikrin olur .iki m. derinlikteki küçük hedef için lorenz
almaz,boşuna masraf yapmazsın.fotoğraf çekip ustalara sor ,paranı çöpe atma.prof 51

sterkamed

Okunmamış mesaj gönderen sterkamed » 29 Kas 2011, 12:42

prof51 yazdı:işaretlerin ne olduğunu bilirsen derinlik hakkında bir fikrin olur .iki m. derinlikteki küçük hedef için lorenz
almaz,boşuna masraf yapmazsın.fotoğraf çekip ustalara sor ,paranı çöpe atma.prof 51
mesele o işaretler tek değil, bir hobi gibi birşey olmuş onun dışında da eski yerleşim yerleride var makine ile gezmek heyecan veriyor ve hem alıp kendimi iyice yetiştirmek istiyorum benim için tecrübede olur.

prof51

Okunmamış mesaj gönderen prof51 » 29 Kas 2011, 18:13

iyi bir detektör 5000 tl .ikinci el yaramaz.misya usta bu işin uzmanı,onu dinle,başarılar.prof51

Kullanıcı avatarı
ferdx45
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen ferdx45 » 29 Kas 2011, 21:18

xp
xp
xp
kullanıcısıyım ondan.
hem hesaplı hem çok başarılı.................
RASTGELSİN............

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 30 Kas 2011, 00:27

XP nin en tutulan modelleri 2000 ila 2400 TL arası ama son kuruşuna kadar hakediyor.Ve kullanması gerçekten zevk veren alet.Şu sıralar elimden düşüremiyorum Gmaxx2 modelini.

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Kullanıcı avatarı
ferdx45
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen ferdx45 » 30 Kas 2011, 21:52

Misya yazdı:XP nin en tutulan modelleri 2000 ila 2400 TL arası ama son kuruşuna kadar hakediyor.Ve kullanması gerçekten zevk veren alet.Şu sıralar elimden düşüremiyorum Gmaxx2 modelini.
gold maxx power kullanıısıyım...vede çok başarılı
Gmaxx 2 nin derinliği,ve ayrım güzelliği
gold maxx power in elektron paralarda ve pit paralarda boş geçmemesi
++++++++LAR ÇOK
biz kullanıcısıyız satıcısı değil bunlar kulandığımız makinalarla ilgili tavsiyelerimiz...
rastgelsin
RASTGELSİN............

sterkamed

Okunmamış mesaj gönderen sterkamed » 31 Oca 2012, 15:37

tesekkürler bilgiler için... bakalım hangisinde karar kılacam bahara daha zaman var

Adonis--

Okunmamış mesaj gönderen Adonis-- » 30 Eyl 2013, 12:05

sterkamed yazdı:tesekkürler bilgiler için... bakalım hangisinde karar kılacam bahara daha zaman var
ADVENTİS2 NASILDIR ARKADAŞLAR???ALDIM AMA İNŞALLAH PİŞMAN OLMAM.YENİ BAŞLADIM.AYRICA SADECE TEK TEK İÇİN DÜŞÜNÜYORUM. GMAXX A YAKIN DİYORLAR AMA PARAM GMAX A YETMEDİĞİ İÇİN ADVENTİS2 ALDIM

“YERLİ METAL DEDEKTÖRLER” sayfasına dön