dedektörrrrrr

Yerli Üretim Metal Dedektörler Hakkında Kullanıcı Yorumlarını Okuyabileceğiniz ve Sorular Sorabileceğiniz Bölümdür...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

BURHAN61

dedektörrrrrr

Okunmamış mesaj gönderen BURHAN61 » 22 May 2011, 16:18

cevaplarsanız sevırım ben makro 3d sıstem alacam nasıl bır makınedır yorum yaparsanız sevınırım lütfennnn

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Re: dedektörrrrrr

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 22 May 2011, 16:53

Kesinlikle tavsiye etmiyorum, tavsiye edecek kişiyede asla güvenme derim
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
GiryaN

Okunmamış mesaj gönderen GiryaN » 22 May 2011, 17:07

sana bi karşılastırmada bulunayım whtes'in veterinerler için dedektörü var onu al daha cok işe yarar ...
İnsan tabiattan uzaklaştıkça kalbi katılaşır.

napolyonnn

Okunmamış mesaj gönderen napolyonnn » 24 May 2011, 14:10

makina satıcı firmayı aradım. bir tümülüse bakıcam boşluk bulur mu ? dedim, 12-13 metreye kadar boşluk bulup mahsen açan var dedi. ben de bizim tümülüs 15 metre dedim. boşluk büyükse 15-16 metre de çeker dedi. mantıklı bir şekilde düşünürsek bu kadar da atılmaz denir ama bu boş yalanlara kananlar da var işte. insanın gücüne gidiyor. saf, temiz vatandaşları kandırıyorlar. kazandıkları paralar haram.

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 24 May 2011, 18:47

Haram tabi... http://www.definem.org/forum/viewtopic.php?f=2&t=5337 bu linkte yalan söyleyerek ürün satanlar hakkındaki Ayet ve Hadisleri paylaştım.. Her sektörde yalan söyleyen bir çok satıcı var ama dedektörcünün yalanı kadar korkunç sonuçlara neden olabilecek bir yalan yok. Çünkü yalan yanlış vaatlerle dedektör alan definecinin mağduriyeti aldıktan sonra başlar ve sürekli boşa ömrünü, özgürlüğünü, sağlığını, ailesini, maddi gücünü riske ederek çalışır.. Dedektörcü yalanlarına güvenerek aldıkları makinelerle servetini kaybeden bir çok insan mevcut anadoluda.. Bunun bedelini nasıl ödemeyi düşünüyorlar ? O günler geçti, zorla satmadık ki, Allah affetsin v.s gibi kelimelerle kendilerinimi avutuyorlar yalan söyleyerek dedektör satanlar ? Yalan söyleyip dedektör satanların yakasını hem bu dünyada hem öteki dünyada günahları bırakmayacaktır. Kimsenin yaptığı yanına kalmayacaktır... Yalan yanlış bilgilerle dedektör satıp definecileri kandıranları Allah'a havale ediyorum...
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
Uykusuz

Okunmamış mesaj gönderen Uykusuz » 10 Mar 2012, 17:27

Kanmayın arkadaşlar.

Eğer GPR değilse 3D olayına sakın kanmayın. VLF dedektörleri süsleyip püsleyip renkli ekranlar takıp millete milyarlarca liraya kakalamaya çalışıyorlar. Bu dedektörlerin taş çatlasa derinliği 1.5 metredir.

Saygılar.
Teknolojinin Lugatı Lugatek
www.lugatek.com/forum

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 13 Mar 2012, 16:39

15 Metreye ancak 50-70bin TL den başlayan GPR sistemlerle inilir.Piyasada GPR olduğu iddia edilen malum cihazlarda kol geziyor!Bu GPR olmadığı halde GPR adıyla kakalanmaya çalışılan cihazları merak edenlere özel mesaj veya mail yoluyla ifşa edebilirim.

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

“YERLİ METAL DEDEKTÖRLER” sayfasına dön