6 ve 8 METRE ÇEKEN DEDEKTÖRLERİMİZ

Yerli Üretim Metal Dedektörler Hakkında Kullanıcı Yorumlarını Okuyabileceğiniz ve Sorular Sorabileceğiniz Bölümdür...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

yalniz_guvercin

6 ve 8 METRE ÇEKEN DEDEKTÖRLERİMİZ

Okunmamış mesaj gönderen yalniz_guvercin » 20 Nis 2011, 16:42

ARKADAŞLAR YILLAR YILI BU MİLLET 6 8 METRE YALANLARIYLA BOŞLUK BULMA PALAVRALARIYLA KANDILIRLDI. İNSANLAR BU MAKİNALARDAN ALABİLMEK İÇİN ARABASINI ARAZİSİNİ SATTI.. SADECE BİZMİ? ARTIK BU DOLANDIRICILAR GÜRUHU YURT DIŞINADA AÇILDI. BİR DÜŞÜNELİM. ELİN AMERİKALISI İNGİLİZİ BU MAKİNALARDAN ALIP KULLANINCA TÜRKLERE VE TÜRK MALLARINA BAKIŞ AÇISI NE ŞEKİLDE DEĞİŞİR. BİZ ÇİNLİLERE VE ÇİN MALLARINA NASIL BAKIYORSAK ONLARDA BİZE ÖYLE BAKMAZMI? DAHADA KÖTÜSÜ ÇİNLİLER HİÇ DEĞİLSE UCUZA SATIYORLAR . BİZİMKİLER ATEŞ PAHASI... BENDE BUNDAN 6 YIL ÖNCE O 6 8 METRE ÇEKEN MÜHENDİSLİK FACİASI HAYALLERİMİZİN ÇOK BERİSİNDE OLAN CİHAZDAN ALDIM. ALMAZ OLAYDIM. 6 8 METRE ÇEKECEK CİHAZ 6 CM DEN PASLI DEMİRE ALTIN VERİYORDU. ZATEN ONDAN SONRA BİR YIL BOYUNCA ELİME MAKİNA ALMADIM. BU FİRMALAR DEDEKTÖR YAPIP ÜSTÜNEDE MADE İN TURKEY YAZIP BİDE BAYRAĞIMIZI ÜSTÜNE ÇİZİP YUTRDIŞINA SATMIYORLARMI. SATIYORLAR. TEKRAR TEKRAR SÖYLÜYORUM BUNU ALAN ECNEBİ BİR DAHA TÜRK MALLARINA YAKLAŞIRMI? BU SAHTEKARLARLA MÜCADELEYE BÜTÜN DEFİNECİ ÜSTATLARI DAVET EDİYORUM. MÜCADELEDE EN ETKİLİ YÖNTEMİN VİDEO OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM. LÜTFEN ARKADAŞLAR ELİNDE YERLİ MAKİNA OLANLAR TEST VİDEOSU ÇEKİP İNTERNETE KOYSUNLAR. ZATEN Bİ PASLI DEMİR PARÇASI ALIP DEDEKTÖRE TUTMAK YETERLİ OLACAKTIR. İNGİLİZCE BİLEN ARKADAŞLAR VİDEOLARI İNGİLİZCE ÇEKERSE DAHADA ETKİLİ OLACAKTIR. BUNDAN BÖYLE HİÇKİMSE ADİ MAL YAPIPTA ÜSTÜNE TÜRK MALI YAZMASIN. ADİ MAKİNA YAPANLARIN MİLLETİMİZİN İSMİNİ KULLANMAYA HAKLARI YOKTUR. BİZDEKİ BU FİRMALAR DA JAPON FİRMALARI GİBİ DÜRÜST OLSALARDI BÜTÜN DÜNYADA İNSANLAR TÜRK MALLARINI GÖZÜ KAPALI ALIR ÜLKEMİZ ÇOK DAHA İLERDE VE KALKINMIŞ BİR TOPLUM OLURDUK. SAYGILARIMLA...... yalnız güvercin

solmaz

Re: 6 ve 8 METRE ÇEKEN DEDEKTÖRLERİMİZ

Okunmamış mesaj gönderen solmaz » 20 Nis 2011, 21:05

Evet gazete ilanında en son okudugum ilan 25 metre yer altı derinligi gösteren dedektörde bahsediyordu. Yıllardır 2 metre 4 mere 6 metre 8 metre derinlik gösterir dedektör yalanlarını ilanlarda okuya okuya dedektör yalanlarına güler olmuştuk fakat 25 metre derinlik gösteren dedektör yalanınıilk defa okuyorduk gülmek içimizden gelmiyordu.
İşte o yıllarda bilgisayar teknolojiside internet ortamıda definecilik siteside yerini alıyordu. Bizler bu gün oldugu gibi o günlerde ticarete ve teknolojiye karşı deyildik YALANA karşıyıdık. Bir takım kişiler definecilerle bilgi paylaşımı adı altında iki yüzlülüklerini sergiliyordular hatta o kadar ileri gitmişlerdiki dedektör satıcılarıyla site ortaklıgı kurup birde posta çeki hesabı açtırmışlardı önce posta çeki hesabına dolar mark üzerine parayı peşin yatıracaksın yol ücreti gidiş dönüş uçak bileti parası yatacak yeymiye masraflar tamamı posta çeki hesaplarına yattıktan sonra onlarda para yatıranın adresine gidip dedektörle yer göstereceklerdi. YALANSA YALAN DESİN KÜLCÜ DEFİNE USTASI
Posta çeki hesabına yatırılan paraların paylaşımında kısa sürede sorunlar yaşayan paylaşım kavgası başlatan site sahibi halam kısa sürede bu ortaklıga son verdi mahkemelik oldular ortaklık son buldu sepeti koluna herkes yoluna getti yalanmı.?????? peşine yeni bir ortaklık başladı çubuklar bu çubuklarda o kadar kolay ortaklık o kadar kolay pazarlama kargoyuna ödemeli gönder olur biterdi bu çubuk işinide çok sürmeden kan gurubuna göre çubuk imalatına geçip kargoyuna pazarlarken gene kan gurubuna göre üretilen çubuklar ortakların bir yerlerine battı bir birini suçlayıp paylaşamadıgı kargo paraları yüzünde ortaklık bozuldu Rezaletleri saymakla bitmiyorduki googl reklamlarından gelen reklam gelirleri yüzündende öküz öldü ortaklık bozuldu kara listeye alındı odur budur deyişik nikler deyişik siteler.deyişik adlar deyişik taktikler deyişik şakşakcılar HALAM İÇİN TEK YOL KALMIŞTI NAMUSLU OLMAK işte rezalet saymakla bitmiyor.
En son gelinen nokta hiç tanımadıgı bilmedigi görmedigi insanları yalan yanlış yanıltıcı şikayetler edip çamur atmaktı onunda sonu geldi artık olaya yargı el attı bir takım yargı kararları kesinleşti bir takımı yargı sürecinde deevam ediyor. İşimiz namussuzları defineciye yalan yanlış yanıltıcı bilgi verip olumsuzluk yaşatanları tarihi kültür miraslarını tahrip ettirenleri googl reklamından gelecek 5 kuruş için iki yüzlü külcü ustalarını yalakalarını yalanlarını sergilemek. saygılar. :komik :komik

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Re: 6 ve 8 METRE ÇEKEN DEDEKTÖRLERİMİZ

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 21 Nis 2011, 16:53

BEN 3 DİLDE VİDEO ÇEKECEĞİM.İNGİLİZCE ALMANCA İTALYANCA DİLLERİNDE.GÜZEL FİKİR ECNEBİLERİ DE BİLİNÇLENDİRELİM NASIL OLSA SİTEMİZE FARKLI ÜLKELERDEN DE BAZI ÜYELERİMİZ GELMİŞ ONLAR İÇİNDE FAYDASI OLUR HEM.ŞU AN TR DE DEĞİLİM.GELİNCE ÇEKERİM VİDEOLARI.RADAR MI SONAR MI OZAMAN GÖRSÜN ELEALEM.YANLIZ BİR VİDEODA SİZDEN BEKLİYORUM ARKADAŞLAR.TEK KİŞİYLE OLMAZ.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

“YERLİ METAL DEDEKTÖRLER” sayfasına dön