yerli cihaz

Dedektör Forumlarımızda Başlığı Olmayan Diğer Dedektör Marka ve Modellerinin Anlatılacağı ve Sorulan Soruların Cevaplanacağı Forumdur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

altıncı4287

yerli cihaz

Okunmamış mesaj gönderen altıncı4287 » 16 Oca 2012, 15:09

yerli marka bir dedktör almayı düşünyrm ama önereceğiniz bir cihaz var mı ben yurt dışı cihazlarının derien inebileceğine inanmıyorum

Kullanıcı avatarı
GiryaN

Re: yerli cihaz

Okunmamış mesaj gönderen GiryaN » 16 Oca 2012, 17:10

Al kardeşim al yerli dedektör al ;)
İnsan tabiattan uzaklaştıkça kalbi katılaşır.

kurtaran

Okunmamış mesaj gönderen kurtaran » 16 Oca 2012, 17:26

alda hiç olmassa pazılarını geliştirirsin

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 16 Oca 2012, 18:10

Evet spor amaçlı düşünülürse insan sağlığına çok faydaları dokunan ürünlerdir yerli dedektörler :)
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

yalniz_guvercin

Okunmamış mesaj gönderen yalniz_guvercin » 19 Oca 2012, 12:35

hangisini alırsan al farketmez... ama benim tavsiyem en ucuz olanını alki fazla zarar etmeyesin... Aldıktan sonra tecrübelerinizi bizimle paylaşırsan, ve zahmet edip bir videoda çekersen, o kadar uyarılarımıza rağmen gidip yerli üretim alacak başka arkadaşlarada ibretlik olurda belki vaz geçerler... ayrıca eğer vücut geliştirme sanatında çağ atlamak istiyorsanız bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz... Ayrıca evet yabancı vlf ler derin olmayabilir... ama bizim açımızdan 'derin' kavramına ulaşabilecek teknoloji henüz yoktur... bu teknoloji dünyada olmadığı gibi ülkemizdede yoktur... ama ülkemizde dünyadan farklı olarak, yerli makinaların derinden çektiği iddia edilmektedir... ne yazıkki bizim 6 8 metrelik!!! makinalarımız 10 cm deki paslı demiri altın olarak algılamaktadırlar.... Yinede dersenizki : bu define forumlarında yazanlar ağız birliği etmiş yerli dedektörlere karşı... o zaman yerli makinalar size bir telefon uzaklığında gidin alın... Yalnız yerli dedektör alan arkadaşlar aldıktan sonra görüşlerini yazar ve videoda çekerse bu işe yeni başlayan ve salt yalan reklamlardan etkilenen arkadaşların duasını alırlar...

TEKTEKÇİ

Okunmamış mesaj gönderen TEKTEKÇİ » 29 Oca 2012, 18:03

valla arkadasım fazladan paran varsa sana bi tavsiye git bi hayır işi yap boşa bari gitmesin en azından kendini dagda bayırda bosu bosuna gezdirmessin git gel yol masrafların vs vs bürsürü ilerideki masraflarının önüne gecmis olursun altın ayarında demirden nal koleksyonu yaparsın makina altın dedi diyede gitmedigin kuyumcu kalmaz :D millet bu altın deil der sen hala dersin cihaz altın dedi kendi kendini avutursun bir müsubet bin nasihattan eyidir sen bilirsin dostum sen yarli ürün almısın almamısın kimseyi ilgilendirmez sonucta bizler burda kullanıcı yorumu yapıyoruz degerlendirirsin degerlendirmessin senin bilecegin konular nediyelim Allah hayırlı ugurlu etsin al bitanede bizde görelim bi video koy bazen böyle ürünlerin vidyolarını izlemek keyifli oluyor

jegand

Okunmamış mesaj gönderen jegand » 06 Eki 2012, 17:53

Yerli Marka dediğiniz dedektörlerin kaç yıllık tecrubeleri referansları vs varda güveniyorsunuz anlamadım ...şu olur kullanan vardır önerir sağlam dayanıklı ayırımı iyi iş yapar vs gibi yorumlar olur o zaman sizde tecrübe edersiniz....ama ben o kadar iddialı bir yorum okumadım şimdiye kadar siz yinede bir araştırın , araştırırken karşılaştırmalı videolara kanmayın derim.Kullanıcı yorumlarına bakınız vesselam

“DİĞER MARKA METAL DEDEKTÖRLER” sayfasına dön