TEJON TOPRAK AYARI İNGİLİZCE BİLEN LÜTFEN CEVİRSİN

Tesoro Marka Metal Dedektörlerinin Model Model Ele Alınacağı, Kullanıcı Tecrübelerinin Anlatılacağı ve Tesoro Metal Dedektörlerle İlgili Tüm Soruların Cevaplanacağı Forumdur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
HaYaLGezGiNi
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Re: TEJON TOPRAK AYARI İNGİLİZCE BİLEN LÜTFEN CEVİRSİN

Okunmamış mesaj gönderen HaYaLGezGiNi » 23 Haz 2009, 00:02

toros2 yazdı:selam ben buraya yeni üye oldum .eskiden üyeydim bayasın girmiyordum hem kullanıcı admımı hemde nikimi unutmusum.bende tekral baska bi nikle uye oldum.bendede var tejon bende yeni aldım .tsk. ederim bizleri bilinclerdiginiz icin bende bu makinadan bi sikayitim var toprak ayarını bende tuttramadım bi turlü.bu cihazın turkce kullanma klavuzu yokmu acaba bu size benim cok hosuma gidiyor ben sıkca bundan sonra buraya takılacam Allah izin verirse saygılar konyadan
DEĞERLİ ARKADAŞIM TOPRAK AYRINI ELİMDEN GELDİĞİNCE DAHA BASİT BİR ŞEKİLDE ANLATAYIM BAŞLIĞI TOPRAGIN 2 CM ÜSTÜNDE TUTARAK MAKİNAYI AÇ SENS AYARINI 9-10 'A KADAR GETİR TRESHOLDU SAAT YÖNÜNDE NEÇOK FAZLA NEDE ÇOK AZ DUYULACAK KADAR AÇ BU ZEMİN SESİDİR VE MİNERALLİ VE ÇÖPLÜK ARAZİDE YÜKSEK TUTULURSA DAHA KARARLI ÇALIŞIR TEMİZ YERLERDE TAVSİYEM SAAT 12 POZİSYONUYKEN MİNERALLİ VE ÇÖPLÜK ARAZİLERDE SAAT 3 KONUMUNA GETİRMEK İYİDİR ŞİMDİ YOPRAK AYARINA GELELİM BAŞLIĞI 15-20 CM KADAR TOPRAĞA PARALEL BİR ŞEKİLDE KALDIR VE YİNE PARALEL BİR ŞEKİLDE TOPRAĞA 2 CM KALINCAYA KADAR ORTA HIZDA İNDİR SES TOPRAĞA YAKLAŞIRKEN DEĞİŞİRSE SAAT YÖNÜNDE TOPRAK AYARINI ÇEVİR YUKARI KALDIRIRKEN SES VERİRYORSA SAAT YÖNÜNÜN TERSİNDE ÇEVİR BAŞLIĞI DEVAMLI 2-20CM ARASINDA TOPRAĞA PARALEL BİR ŞEKİLDE KALDIR İNDİR TOPRAK AYARINI KISIP AÇARAK SESİN HER İKİ YÖNDEDE SABİT ÇIKMASINI SAĞLADIĞINDA TOPRAK AYARI OLMUŞTUR İNDİRİRKENDE KALDIRIRKENDE AYNI SESİ VERMESİ GEREKİR SADECE İNDİRİRKEN VEYA KALDIRIRKEN SES VERİYORSA TOPRAK AYARI OLMAMIŞ DEMEKTİR ARAZİDE 15-20 METRE DE BİR TETİĞİ ÇEKEREK BAŞLIĞI İNDİİR KALDIR AYARDA KAÇMA VARSA TETİK ÇEKİLİ İKEN AYARINI YAP DEVAM ET BİDE AYRIMI ÇOK YÜKSEK TUTMA ALT KISIMDAKİ İRONDA ÜSTTEKİ FOİLDE OLSUN EN İYİ ÇALIŞMA BİÇİMİDİR KAZMAKTAN KORKMAYIN İKİ TANE ÇİVİ ÜÇÜNCÜDE PARA BULURSUNUZ MUTLAKA TEJON SAHİPLERİ DAHA İYİ MAKİNA ARAMASINLAR BENCE BİRAZ SABIRLA TEJON KENDİNİ ARİZİDE GÖSTERECEKTİR
NE ANLATIRSIN RENKLERİ İNCE İNCE KÖRE
KONUŞ İNSANLARA AKILLARINA GÖRE

toros2
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen toros2 » 08 Tem 2009, 23:36

SELAM COK GÜZEL SİTENİZ HAYIRLI UGURLU OLSUN..MİLLETİMİZE TEJON CİHAZ BENDE VAR AYNI SORUNLAR BENDEDE VAR CEVİRİNİZİ İCİN COK COK TSK. EDERİM OKUDUM SONUNA KADAR
YALNIZ BURDA BENİM Bİ SEY DİKKATİMİ CEKTİ. AYIRIMI İKİ KADEMEDEN YUKARIYA CIKARMA DEMİSİN Bİ ARKADASIN SORUSU ÜZERİNE BEN BUNU ANLAYAMADIM AFEDERSİNİZ NASIL 2 KADEME YANİİ DÜGMELERDE YAZANA GÖRE YAPARSINIZ HEPİMİZ COK GÜZEL ANLARIZ.AYRIM AYARINI YAPAN DÜGMELERDEN DEMEK İSTEDİM.BANA NA Bİ CEVAP VERİRSEN COK M. OLACAM KARDES..TSK. EDERİM Allah RAZI OLSUN

Kullanıcı avatarı
HaYaLGezGiNi
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen HaYaLGezGiNi » 09 Tem 2009, 22:27

foil yazan yer ordan yukarı çıkarmayın ayrımı yoksa altınada ötmeyebilir
NE ANLATIRSIN RENKLERİ İNCE İNCE KÖRE
KONUŞ İNSANLARA AKILLARINA GÖRE

“TESORO METAL DEDEKTÖRLERİ” sayfasına dön