Re: TESORO DALEON TEST VİDEOSU

Tesoro Marka Metal Dedektörlerinin Model Model Ele Alınacağı, Kullanıcı Tecrübelerinin Anlatılacağı ve Tesoro Metal Dedektörlerle İlgili Tüm Soruların Cevaplanacağı Forumdur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
HaYaLGezGiNi
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen HaYaLGezGiNi » 06 Haz 2009, 05:47

NE ANLATIRSIN RENKLERİ İNCE İNCE KÖRE
KONUŞ İNSANLARA AKILLARINA GÖRE

more

Okunmamış mesaj gönderen more » 22 Kas 2009, 04:20

slm hayalgezgini usta tesero deleon ile ilgili çalışması toprak ayrımının nasıl ayarlandığı daha açık olarak bu makinayla ilgili bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim saygılar

Kullanıcı avatarı
HaYaLGezGiNi
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen HaYaLGezGiNi » 23 Kas 2009, 04:57

tesoro deleon bildiğim kadarıyla otomatik toprak ayarına sahip bunun dışında elle toprak ayarı yok size sadece açıp aramak kalıyor ayrım, hassasiyet ve ayrmsız mod için zemin sesi olmak üzere üç ayarı var sadece ekranda metalin cinsi görsel olarak ayırıyor fakat ekran ışığı yok sesle ayrım özelliğide yok oto toprak ayarı mineralli topraklarda soru olabiliyor.... başka sorunuz olursa yazın elimden geldiğince cvplamaya calışırım
NE ANLATIRSIN RENKLERİ İNCE İNCE KÖRE
KONUŞ İNSANLARA AKILLARINA GÖRE

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 23 Kas 2009, 06:30

Hayalgezgini arkadasin yukardaki yazdiklarina katiliyorum.Sesle ayrim yok kismina sadece birsey eklemek istedim.Kullanici Disc dugmesini cevirdikce cihaz ses vermez ve hangi kademede cihaz ses verirse kullanici ne tur bir metal oldugunu anlar.Yani Tesoroda sesle ayrim yok evet katiliyorum ama onun yerine daha basit bir sistem yapmislar Kullanici ayrim dugmesini cevirdikce cihaz dugmenin sag tarafinda kalan metallere otuyor sol kisimda kalanlara ise ses etmiyor bence buda kullaniciya bir kolayliktir.Butun tesorolar butun derken mikromaks dizayn dedigimiz yeni tip kucuk kutulularin ic entegresi komple dokme silikonla kaplanmistir ve tamir mudahalesi soz konusu degildir.Yani yetkili servisi disinda kolay kolay kimse icini acip ekleme veya tamir edemez.Butun tesorolar Omur boyu garantilidir.Butun tesorolar kismen elle monte edilmistir.Kolay kolay entegresel ariza yapmamakla birlikte yapsa bile yetkili servis veya firmaya gonderildiginde direkman ic entegre komple yenisiyle degistirilir.Tesoronun reklamcibasi si degilim ama yapilan guzel seyleri takdir etmek de gerekiyor diye dusunuyorum.Hem takdir hemde paylasim diyelim.Paylasmak istedim sadece.
SAYGILAR.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

more

Okunmamış mesaj gönderen more » 23 Kas 2009, 13:50

slm ustalar verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim benim sıkıntım bu cihazı hiç kullanmamış olmam fakat yorumlarınıza göre kullanım olarak basit bir makine yani keuulanıcıyı pek zarlamayan şekilde tasarlanmış sizden isteğim tam olarak çalıştırma işlemi ve genel olarak ayar işlemleriyle ilgili bilgi almak yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler saygılar

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 24 Kas 2009, 07:46

Bekle dostum musait bi zamanda sana detayli olarak buraya yazacagim cihazini A dan Z ye nasil baslatip nasil kullanacagini. Saat sabahin 5bucugu daha genis bi zamanda soz yazicam
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

more

Okunmamış mesaj gönderen more » 26 Kas 2009, 01:34

slm misya usta ilginiz için teşekkürler

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 26 Kas 2009, 06:43

Sanada selam sizler bilgili olmak istedikçe bizler daha çok ilgili olmak isteriz yeterki böyle sabaha karşı 5 gibi değilde gündüz vaktimde gireyim siteye yazacam.Sagılar.İYİ BAYRAMLAR şimdiden.

“TESORO METAL DEDEKTÖRLERİ” sayfasına dön