TESORO LOBO SUPER TRACK

Tesoro Marka Metal Dedektörlerinin Model Model Ele Alınacağı, Kullanıcı Tecrübelerinin Anlatılacağı ve Tesoro Metal Dedektörlerle İlgili Tüm Soruların Cevaplanacağı Forumdur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
HaYaLGezGiNi
PROFESYONEL
PROFESYONEL

TESORO LOBO SUPER TRACK

Okunmamış mesaj gönderen HaYaLGezGiNi » 06 Haz 2009, 05:32

Youtube

VİDEONUN SONUNDA MAKİNANIN TEPKİ HIZINA BAKIN
NE ANLATIRSIN RENKLERİ İNCE İNCE KÖRE
KONUŞ İNSANLARA AKILLARINA GÖRE

babayorgun2591

Re: TESORO LOBO SUPER TRACK

Okunmamış mesaj gönderen babayorgun2591 » 21 Ara 2009, 18:52

muhteşem bir makine yarım saatliginede olsada kullandım. 1 lirayıı 22 den net alıyor.başlıgı 20 lik olmasına ragmen cola kutusunu 75den gördü. altın filizlerini topladıgını duydum ama görmek nasip olmadı.baharın nasip olursa bu makinadan alacagım.vuracagım kendimi daga taşa filiz arayacagım.ne güzel degilmi bir makine iki iş görüyor. dağda filiz topla düzlerde tek para.egerki nasip varsa ;) makineyi denerken şuna şahit oldum. ayrım dügmesini en sona aldıgınızda makine küçük objelere ses vermiyor çeyrek altınada ses vermedi.şaşırdım.deneme sürerken farkettikki öbje baya bi büyük olacakki ses versin.sarı metalden bir ibrige ancak ses verdi. tencere kapagı kromdan onuda görmedi.koca kapağı görmedi.şahsen gördüklerim içinde en iyisiydi diyebilirim .bu makina hakkında bu kadarını biliyorum. nedense bu makina türkiyede yok denecek kadar az.neden satmazlar anlamadım. :?:

Kullanıcı avatarı
HaYaLGezGiNi
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen HaYaLGezGiNi » 12 Mar 2010, 08:10

Makina ülkemizde var ama pahalı bir cihaz bu arada ufak parçalar için harika bir makina
NE ANLATIRSIN RENKLERİ İNCE İNCE KÖRE
KONUŞ İNSANLARA AKILLARINA GÖRE

Kullanıcı avatarı
reis_16

Okunmamış mesaj gönderen reis_16 » 13 Mar 2010, 04:37

hayalgezgini arkadaşım lobo yu test etmiş birisi olarak yazdıklarına pek katılmıyorum... ? sen denedinmi hiç bu cihazı?
Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır.

TEKTEKÇİ

Okunmamış mesaj gönderen TEKTEKÇİ » 14 Mar 2010, 18:14

abi ben test yaptım bir tlyi havada 10 15cm den net alıo 20 cmde sesi duyulmuyor büyük hedefte sıfır tesoroların digermodellerine göre sıfır cihaz bespara etmezzz alın deneyin görünn sonra videonun basına gecin ben bunu kullandım performans böle deyin havada 20 cm yok cihazda toprakta ne olur sizce bitest yapın videolarda millet şişirir cihazı filizz buluyormus bence hikaye altın filizi baslıga yapıssa görmezzzzzzz diger modellerinden düsünün bu işinize yaramazzz denemeden sakın almayın dost meclisi bura madem paylasım sitesi paylascas iisiyle kötüsüyle

gordianus
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen gordianus » 10 May 2010, 18:52

33cm hava testı 1 tl de ınanmayan denesın.

efe75
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen efe75 » 15 Ara 2010, 01:50

valla ben kullanıyorum ve memnunum sizin cihazdan ne beklediğinize bağlı elbet gmax tan fazla bi farkı yok elbet gmax kadar derin yapmıyor ama yokluğunuda aratmıyor (ben minelab lorenz whites gmax ac 250 tümünü kullandım hepsinin de artıları ve eksileri var fena bi cihaz değil bence )
xxx efe75 xxx

“TESORO METAL DEDEKTÖRLERİ” sayfasına dön