TESORO BANDITO

Tesoro Marka Metal Dedektörlerinin Model Model Ele Alınacağı, Kullanıcı Tecrübelerinin Anlatılacağı ve Tesoro Metal Dedektörlerle İlgili Tüm Soruların Cevaplanacağı Forumdur...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

TESORO BANDITO

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 05 Haz 2009, 15:14

Resim
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Kullanıcı avatarı
terazici

Re: TESORO BANDITO

Okunmamış mesaj gönderen terazici » 05 Haz 2009, 15:22

ŞU AN BANDIDOYU KULLANIYORUM.BANA BU KADAR DERIN AYRIMLI VE TEK TEK ZEVKI VEREN MAKINELERDEN BIRIRDIR.TOPRAK AYARINI YAP YURU.

Kullanıcı avatarı
terazici

Okunmamış mesaj gönderen terazici » 05 Haz 2009, 15:39

BIRGUN TARLANIN BIRINE ARKADASLAR ARAMAYA GITTILER,2MAKINE BANDIDO VE DFX .TARLA ACAYIP BI MINERAL KAPLI İMİŞ.BANDIDONUN AYARINI YAPMISLAR.ARAMAYA BASLAMISLAR.DFX BI TARAFTA BANDIDO BI TARAFTA ARAMAYA BASLAMISLAR.AKSAMLEYIN BANA 13 BRONZ BANDIDO.DFX 2 BORONZ GETIRDILER.SASIRDIM.BUDA GOSTERIYOKI MINERALDE COK GUZEL BI MAKINE İMİŞ KULLANANLAR COK MET EDIO.
DFX [ESKI MODELLERI.DFX300 DIIL]MAKINELERI KUCUMSEMIYOM BELKI IYI AYAR YAPILMAMISTIR.AMA ONUN GEZDII YERLERDENDE TESERO BANDIDO PARA CIKARMIŞ.KISMET.
SONRA BENDE DENEME YAPTIM COK HOSUMA GITTI.GUZEL CIHAZLAR.

Kullanıcı avatarı
HaYaLGezGiNi
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen HaYaLGezGiNi » 05 Haz 2009, 19:30

Evet tesorolar gayet hassas ve güvenilir makinalar zamanla daha iyi hakim oluyorsunz makinaya görünüşüne bakıp aldanmayın arazide şaşıtıcı sonuçlar alıyorsunuz bu arada yukarıdaki resim umax serisine ait bandido daha farklı elle toprak ayarıda var makinaın kullanımı hakkında daha fazlı bilgi verirseniz sevinirim arizeki çalışması hedef bulunca tepkisi ayrım olayı nasıl aydınlatırsanız sevinirim
NE ANLATIRSIN RENKLERİ İNCE İNCE KÖRE
KONUŞ İNSANLARA AKILLARINA GÖRE

Kullanıcı avatarı
HaYaLGezGiNi
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen HaYaLGezGiNi » 05 Haz 2009, 19:39

eski dfx ile dfx 300 tek farklı yanı başlıkları birde kutuları yoksa aralarında pek bi fark yok dfx 300 ile derinlik denemesi yapmıştık piyasa sıtandartlarında bi makina tutarlı çalışır fakat bazı durumlarda ayrım yapayım otomatik ayar yapayım derken parayı görmez bilgisayarlarda bile ne kadar çok program açarsanız sistem okadar yavaşlar ve işlen hızı düşer dfx gibi bir çihazda 50 den fazla ayar ve grafik ekran var bu işlemleri yapmak için binlerce yazılım kodu çalışıyor buda makinayı çok etkiliyor aldığı sinyali analiz etmek için çok fazla işlem gerçekleşiyor metalin çinsine karar veriyor buna göre ses tonu üretiyor ekrana sayı aralığını belirliyor vs. tesorolarda ise ses tonu sabit ekranda yok buda makinanın daha hızlı ve kararlı çalışmasını sağlıyor ekran değerlerinin ne kadar yanıltıcı olduğuna bakarsak bu dez avantaj da değil

Kullanıcı avatarı
terazici

Okunmamış mesaj gönderen terazici » 05 Haz 2009, 20:04

EVET.ESASINDA KULLANMA KILAVUZUNU HIC KULLANMIYORUM.VE MUHAKKAK CIHAZDA ALKALIN PIL KULLANIYORUM.CIHAZ ILK ACILDIINDA VERDII SESIN UZUNLUUNA GOREPILIN DOLULUK ORANI DIR.CIHAZ PIL TESTI YAPTIKTAN SONRA,SWICH DISKTE,DIGER SWICH AUTODA,TRESHOLD MAX,SENSTV MAX,DISKRIM MIN,3TURLU GROUNDBALNS SAAT ISTIKAMETINDE BASA ALIN.SONRA 1 TUR CEVIRDIKTEN SONRA YERE GUMUS VEYA ALTIN PARCASI ATIN.[MUMKUNSE ELEKTRON PARCASI VEYA GUMUS YUNAN VEYA ROMA DINARI]VE SIZE EN UYGUN DERINLIGE GELENE KADAR CEVIRIN YAVAS YAVAS.BUSEKILDE BEN TOPRAK AYARI ILE DERINLIGI BIRDE UFAK PARCALARI ALMASI ICIN KULLANIYORUM.YANI GRAUNBALANCE DAN KENDIM KULANABILECEGIM KALIBRASYONU YAPIP BASLIYORUM ARAMAYA.ARADA BIRDE REFRESH YAPIYORUM.BENCE TAZELIYO KENDINI.

Kullanıcı avatarı
HaYaLGezGiNi
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen HaYaLGezGiNi » 06 Haz 2009, 01:15

Ayarları tejon ile hemen hemen aynı toprak ayarı hakkında biraz daha biligi verirseniz çok sevirim örneğin basamaklarıyla anlatabilirmisiniz ayarı kapalı halinden ayara gelinceye kadar

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 06 Haz 2009, 05:10

HaYaLGezGiNi yazdı: bu arada yukarıdaki resim umax serisine ait bandido daha farklı elle toprak ayarıda var
USTAM YUKARDAKİ RESİM BANDIDO SERİSİNE AİTTİR.BANDIDOLARDA UMAX SERİSİNDENDİR.SİZİN GÖRDÜĞÜNÜZ/KASTETİĞİNİZ ŞU RESİMDEKİ GİBİ İSE BU RESİMDEKİ ESKİ SERİLERDENDİR,TESORO SONRAKİ ÇIKARDIĞI BANDIDO YU UMAX YAPTI.
Resim
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Kullanıcı avatarı
HaYaLGezGiNi
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen HaYaLGezGiNi » 06 Haz 2009, 06:30

EVET HAKLISINIZ BİRAZ ARAŞTIRINCA FARK ETTİM GOLDEN UMAX BONDİDO 2 VS Bİ KAÇ MODEL AYNI ÖZELLİKLERDE VE AYNI KATAGORİDE

“TESORO METAL DEDEKTÖRLERİ” sayfasına dön